Искам да кажа ... (179) през февруари 2021

  • 50 558
  • 1 017
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 2 633
Стегнала ме е нещо шапката, да видим къде ще му излезе края. Напоследък се занимавам с несвойствена работа и се чудя кой ме би по главата да се хващам на хорото, но ще го играя до край. Няма начин!

Лято, големи сладурковци си имаш!

Хубав месец предстои! Здрав да е!

През февруари бе споделено следното:
Скрит текст:
Обсъждани филми и сериали
Голямата гръцка сватба; Банши;

# 991
  • Мнения: 39 772
Румка, дано си си сипала едно и ти е минало.
Аз, нали си бингазя с краката все по- често съм свидетел, как мъже шофьори си преминават през пешеходната пътека без дори да се огледат или поне намалят. Накрая показват една извинителна физиономия и продължават. Скоро един шофьор ми мина през петата на паркинга пред Лидл. Не спря, а за извинение не си е и помислял.
На Лято децата са като бонбончета.
Боби, при нас ще е пубертет, друг пубертет, предмено и криза на средната възраст....манджорляк голям.

# 992
  • Мнения: 11 748
Псуването по време на шофиране е признак, че следите пътната обстановка Simple Smile

Има нещо вярно.
В интерес на истината в последно време беше доста спокойно. Отдавам го на намаления трафик заради учениците, особено сутрин.
Но с пукването на пролетта ще се явят и сезоните шофьори, които много ги обичам 😁

Маре, такоси направихме с децата. Вкусни са, но не е нашето. Останалият сос ще използвам за спагети болонезе.
А сега ще си сипя едно лимончело, че ме посети.

# 993
  • София
  • Мнения: 3 734
Лято, и малкия е готин! За характера не мога да се изкажа, но всички деца и родители минават през пубертета, и това ще мине!

# 994
  • Мнения: 6 350
Ренко 🤗,  с принца сме на една вълна... Бих те сменила,  ако имаше как, и аз вих срещу луната
Другия път сигнализирай.Ще ви свържа някак си,да си приказвате,а аз ще дремя 😂. Само да знаеш,че нощно време не е приказлив,а по-скоро ревлив 🤣.

Отървах готвенето,всеки ще се спасява как може.Само мъфини направих за закуска,че големия почва първа смяна.

Последна редакция: нд, 28 фев 2021, 17:43 от Ренко

# 995
  • Canada
  • Мнения: 3 488
Иииии, разкошен Шеф, Ренко да му нащипеш бузите Heart Eyes

Лято, чудни са ти дечковците! Heart

Липсата на толерантност, много често в комбинация с арогантност е често срещано явление по българските пътища. Потриса ме. Още не съм се осмелила да шофирам тук.

Столичани в повече сме този уикенд, Монреал започва да ми липсва неистово 😁

# 996
  • Мнения: 1 217
Ренко, малкият е страшен бонбон, много сладки бузии ❤

Лято, много са ти хубави децата и с теб като фотограф резултатът винаги е сполучлив.

За шофирането аз съм сравнително спокойна, не могат лесно да ме ядосат. Иначе в Пловдив си имаме ужасни шофьори.

Днес приятелка ми направи импровизирана фотосесия вкъщи. Много съм доволна от резултата, като се има предвид, че тя няма никакъв опит, снимахме с телефон, а мен хич ме няма в позирането 😃.

Последна редакция: нд, 28 фев 2021, 22:26 от Belle_

# 997
  • Мнения: 11 748
Страхотно се е получило. Браво!
И двете все едно сте професионалистки 🙂
Цветната ми харесва повече.

Добре е, че преди нямадаказвамколко години не беше модерно да се снимаме, иначе щяхте да видите морж тогава 😂😂😂

Шефът е жесток 💋❤🥰

ПП: Маре, ходих оттатък до свеки да им занеса мартенички за утре и от приказка на приказка изпихме лимончелото 😆

# 998
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 771
Страхотни дечица, Лято! Да са ти живи и здрави, а другото...ще мине!

Шефа го изпуснах , ама си му знам сладките бузанки.

Бел, много хубави снимки и ти си чудесна бременна! Много ти се радвам!

# 999
  • Мнения: 5 398
Още веднъж ви благодаря!
Фонсе, преди да заминете за Канада, шофирала ли си в България?
В момента гледаме Following, хубав е. Главният герой говори с бритиш инглиш и ми е много любим, макар да е убиец.

# 1 000
  • Бургас
  • Мнения: 16 594
Ииии, начиии 😭пак изтървах Шефчето😢 Добре, че го знам какъв е бузан! ❤️

Бел, много красиви снимки! ❤️

# 1 001
  • Мнения: 5 499
Бел, супер си!
Пу пу 😘
Шефът е бил за малко и го изпуснах.
С прическа и лак съм, ама ми е време да слагам маса;)
Чак толкова принцеса не ме е родила мама;)

# 1 002
  • Мнения: 11 748
Аааа, Тути, аз показах. Твой ред е 😁

# 1 003
  • Мнения: 5 499
Веднага Руми, тъкмо си намазах ръцете с масла;)
Не намирайте кусури, че сама си правя лака

# 1 004
  • Мнения: 11 748
Никакви кусури не виждам аз.
Браво, много е хубав 🤩
С какво си мажеш ръцете? Май и аз трябва, ама пусто съм голям мързел.

Общи условия

Активация на акаунт