Лидл 148 - Февруарска купонджийска :)

  • 129 080
  • 3 052
  •   1
Отговори
# 3 015
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
Тежестите за ръце и аз ги чакам през пролетта , но лидълските са по-малки от показаните  Simple Smile Имам тежести за ръце и крака 4 бр по 0,5 кг. но има се заглади лепката и се отлепват при тренировка та и аз ги чакам да се появят и бързо свършват като се появят Simple Smile

# 3 016
  • Мнения: 68 646
Този зъбен душ, същият ли е като при предишните пускания?
Аз го имам и много тече от мястото на което се пълни.

И моят е така.
Уж хоси и на ремонт и пак така. Мъка..мъка..

# 3 017
  • София
  • Мнения: 9 920
Тежестите за ръце и аз ги чакам през пролетта , но лидълските са по-малки от показаните  Simple Smile Имам тежести за ръце и крака 4 бр по 0,5 кг. но има се заглади лепката и се отлепват при тренировка та и аз ги чакам да се появят и бързо свършват като се появят Simple Smile
а как се перат - онези в Д. са от железен пълнеж?
мен и 500г няма да са ми излишни, идеята е да имам с различна кратност (0,5/0,75/1,25/1,5..)
сега ще взема каквото е останало от една разпродажба в мола.

# 3 018
  • София
  • Мнения: 5 190
В общо 4 магазина в София не намерих вчера градинарска вила Днес ако някой види моля да пише Simple Smile

# 3 019
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Ад винаги се чудя на трите месеца срок за връщане в Лидл България. Интересно ми е какъв е този срок в другите държави. В Испания е месец.

# 3 020
  • Мнения: 10 210
Мановият мед на Родна стряха предлаган ли е преди? Ако някой го има, трябва ми снимка на етикета, ако му е възможно.

# 3 021
  • Асеновград
  • Мнения: 3 062
Ад винаги се чудя на трите месеца срок за връщане в Лидл България. Интересно ми е какъв е този срок в другите държави. В Испания е месец.
В началото и в България беше 30 дни. В последствие стана 90 дни.В Гърция също е три месеца.

# 3 022
  • Мнения: 455
Всичко ли може да се върне в Лидл, примерно бельо, чорапи, разбира се в пакет и запазено в търовски вид?

# 3 023
  • Sofia
  • Мнения: 21 630
Ад винаги се чудя на трите месеца срок за връщане в Лидл България. .. В Испания е месец.
Не се чудя, направо го намирам за нелогичен.  За да върнеш нещо неупотребявано и непотребно, защо ще чакаш повече от няколко дни...

# 3 024
  • Мнения: 68 646
Защото не на всички лидл им е до г@за.
Защото ходим на работа, не само на лидл.
Защото сме пеша и чакаме превоз ако нещото е обемно.

Мога още 39 причини да изброя, но едва ли е нужно.

# 3 025
  • Мнения: 10 210
Абсолютно! Пускат и стоки не в сезон и т.н. Много хитра стратегия, заради която съм дала хиляди левове в Лидл, защото знам, че мога да върна...но не връщам. Smiley

# 3 026
  • Мнения: 703
Много пъти купувам неща, които не съм сигурна дали ги искам, дали ми трябват и ги взимам заради дългия срок, в който мога да размисля. След това не ги връщам. Simple Smile
Така есента си купих яке, имам си и други, исках да видя какво ще пуснат и по магазините, ако си харесам от друго място, ще върна лидълското, не го върнах. Така купих и бинокъл, и раница за лов. Това са последните неща, за които се сещам.

# 3 027
  • Мнения: 36 482
Сега пазарувах пак - успях да стигна до 40 лв на скалата и да взема талона за 3 лв Simple Smile При мен отчита гъбите нормално.
Този път имах късмет с кошовете - намерих си едно сладко малко тиганче:
Скрит текст:
Рових и за второ, но нямаше.
Взех и едни намалени прежди за кроше - според вас, какво може да се изплете с 60 грама прежда? Освен ръкохватка.
Скрит текст:

# 3 028
  • София
  • Мнения: 18 699
Аз ги минах 60 лв отдавна,една купа са ми плеснали.Grinning
Взех микс за супа има,морков,целина,пащърнак,праз,сурови де

# 3 029
  • Мнения: 8 218

Взех и едни намалени прежди за кроше - според вас, какво може да се изплете с 60 грама прежда? Освен ръкохватка.
Скрит текст:

Играчка. На мен ми отива по-малко от 50г.

Общи условия

Активация на акаунт