Лидл 148 - Февруарска купонджийска :)

  • 129 096
  • 3 052
  •   1
Отговори
# 3 045
  • Мнения: 10 384
200 лв днес в Лидл
Опитай пак от скреча
И имах 2 купона зеленчукови за 3 и 4 лв, даде ми само единия да ползвам..
Далавера 😁

# 3 046
  • Мнения: 34
Неделя 8,20 сутринта в най- близкия Лидл имаше 3 бр. зъбни душа - радвам се, че станах рано рано, бях им навитак, но толкова малко бройки не знам.... / Св. Троица/

# 3 047
  • Мнения: 2 147
bradata, бързо да оздравяваш и скоро-скоро пролетен кукуряк пак в Лидл и навсякъде другаде! Flowers Hibiscus

Благодаря ви за мненията за размерите! Ще се опитам да го сменя първо.

От дънките, които предлагат (не сега конкретно, а изобщо) масово ли моделите са с висока талия? Имам нужда от средна талия, на високата ми виси чаталът като потури. Grin То не бяха моди с ниски талии до коленете, с високи до ушите... как не взеха да направят модерни едни нормални талии, че в България най-сетне да внесат нещо човешко. Извинявам се за оплакването, ама ме докарват до потрес доста от съвременните кройки на дрехи и калъпи на обувки...

# 3 048
  • Мнения: 35 110
Абсолютно! Пускат и стоки не в сезон и т.н. Много хитра стратегия, заради която съм дала хиляди левове в Лидл, защото знам, че мога да върна...но не връщам. Smiley
И аз така... Вземам с мисълта, че мога да върна. Но не връщам Wink много, много, много рядко съм връщала нещо.

# 3 049
  • София
  • Мнения: 3 715
Брадата пожелавам ти да минава бързо и отново да си първа писта в Лидл.

# 3 050
  • Мнения: 47 981
Брада, пожелавам бързо възстановяване!
От конците бих плела играчка/ дребни цветя и други подобни, подходяща е, защото е памучна. Не видях добре цвета.

# 3 051
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Брадата, леко да минава! Hug

Гледам, че пасувате...

Заповядайте в Новата тема (докато не ни е сръчкал и модератор) и се надявам за следващата да си е тук Брадата!

# 3 052
  • Мнения: 1 674
Всичко ли може да се върне в Лидл, примерно бельо, чорапи, разбира се в пакет и запазено в търовски вид?

Днес върнах дамски боксерки от био памук, купини понеделник миналата седмица.. Никога не съм отнаряла опаковката. Бях взела повече бройки, но нещо не ми са удобни толкова и непазпечатаните върнах.

Общи условия

Активация на акаунт