Лидл 148 - Февруарска купонджийска :)

  • 129 259
  • 3 052
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 236
Моите несполучливи покупки са, както вече казах за някои- ориенталският сладолед с шамфъстък, каймакът (като този от тази седмица); някои месни продукти на Тандем Попово, кюфтенцата с пълнеж от гъбен сос (не съм купувала, но съм пробвала такива на гости), кълцаника, мини пиците, замразените пърленки, био доматите (веднъж взех, много безвкусни бяха), течен сапун в мека опаковка ХХЛ (с кокос май бях вземала, много воднист) - тук за хранителните става въпрос повече за субективни вкусови предпочитания, а относно Тандем Попово конкретно - не съм особено очарована и от към качеството им.
Друг продукт, който не бих купила (не съм, но имаше разкъсан пакет на рафта и разпиляно съдържание, което видях и от него добих впечатление) е универсалната почвена смес- не ми се видя да изглежда добре, много лека и рехава, докато тази за рози взех и ми хареса, сравнено с друга почвена смес, която съм купувала.

Последна редакция: пн, 01 фев 2021, 15:13 от fenyx

# 61
  • Мнения: 27 659
Няма нужда да ме коментираш всеки път /аз не те коментирам, коментирам айвара/...коментираме продукти, не потребители 😉
Че точно продукта коментирах аз. Grinning Ти сама каза, че не искаш да се чувстваш "като глупак", затова ти казах и, че не е нужно. Тоест, не се чувствай коментирана Wink
Марчева, шоколад за пиене се водят капките- от Делукс серията в метални кутийки с мини бъркалчица.

# 62
  • Мнения: 10 236
Но капките могат да се ползват и за друго (не само пиене) - да се похапват като мини бонбонки, че са вкусни - поне за мен, за сладкиши (пробвано вече с козунак), ама не ми се хабят за кулинарни цели. Иначе щях сега да ги метна в ганаша даже, че хубаво и набързо ще се разтопят.

# 63
  • Мнения: 515
Заради купон + ли има толкова малко купони? Дали ще може с натрупване на сумите да действа купон +? Например 6лв за ПиЗ от днес и 10лв на другия ден и ми влиза купон 1лв?! Или трябва да имам поне 15лв закупени ПиЗ на една покупка, за да ми пусне купон?! JoyRolling Eyes
Тия бисквити в метална кутия Париж хубави ли са? Повече заради кутията ме изкушават, де. Ама поне на вкус да го докарват. Joy

# 64
  • Мнения: 27 659
За украса на сладкиши мисля, че ще са чудесни Simple Smile И на мен не ми се хабят в сладкиши с термична обработка.

# 65
  • Мнения: 10 236
Мда, на мен Мадагаскар са ми вкусни, та намалени сега ме изкушиха и взех още една опаковка (и ест. и за втората покупка проверих дали е налична бъркалката - след като минах касата).
Купон + е с еднократни бонуси - стигнеш ли 60 лв свършват всички отстъпки. Който иска пак- с друг профил 😉

# 66
  • Мнения: 27 659
Феникс, питаше се дали е с натрупване май Thinking Останах с впечатление, че е. Thinking Много ясно, че ще си проверяваме дали има бъркалчици... Sweat Smile

# 67
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 294
Заради купон + ли има толкова малко купони? Дали ще може с натрупване на сумите да действа купон +? Например 6лв за ПиЗ от днес и 10лв на другия ден и ми влиза купон 1лв?! Или трябва да имам поне 15лв закупени ПиЗ на една покупка, за да ми пусне купон?! JoyRolling Eyes


разбирам го като с натрупване у достигане на определена сума.

"През целия месец февруари сканирай Lidl Plus картата си на касата всеки път, когато пазаруваш свежи плодове и зеленчуци. Заплатените суми за свежи плодове и зеленчуци ще се отразят в прогрес лентата на Купон + в приложението.
Когато покриеш дадена цел, автоматично получаваш в секция ’’Купони“ допълнителен купон за отстъпка, който можеш да ползваш при следващо пазаруване."

# 68
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 752
Ние пък много обичаме замразените пърленки.  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 10 236
Да, вярно, недоводяла съм въпроса, с натрупване е Купон +. Когато- тогава се явяват бонусите, щом е в съотв. период за тях, но пишеше, че имат валидност и да се следи тя.
Пърленки веднъж взех, но няма да повторя,  обаче земелчетата (замразените) вземам, че децата ги харесват (имаме хлебопекарна, не се налага да се купува хляб).

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Аз май като несполучливо смятам пържения лук..може би защото още не съм му намерила приложение
Можеш да слагаш от него в ястие, за което иначе се запържва лук. Така омеква и хем пуска малко мазнинка, хем овкусява ястието хем не пържиш и ти. Става да се поръси върху салата някаква точно преди консумация, за да е хрупкав. Също и върху картофено пюре или изобщо каквито и да било картофи, защото доста си върви с тях. Върху крем-супа също би вървял Wink

# 71
  • Мнения: 27 659
Брада, има ли вредности в този лук? Grinning Палми, консерванти и подобни?
Оплакнете оченце по цената на тези ръкавици...точно предпандемично... Scream

# 72
  • Мнения: 10 212
Мини бъркалката удобна ли ви е за ползване?

Моята най-несполучлива покупка не просто от Лидл, но и за всички времена, е паста с трюфели Делукс. Ужасно смърдящо нещо, изхвърлих го директно в контейнера, за да не попие ароматът в стените и мебелите, едва си изчистих хладилника.

# 73
  • Мнения: 7 856
Много евтини са ръкавиците, при това са по-добри от латексовите, с които се сдобих на промоция, но бяха по-скъпи
В работата химиците само такива ползват.

# 74
  • Мнения: 4 454
Ей, как не съм видяла ръкавиците... ще се купят.

Общи условия

Активация на акаунт