Лидл 148 - Февруарска купонджийска :)

  • 129 369
  • 3 052
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 352
Соул, за приготвяне на дресинг е добра мини-бъркалката (за малко количество).
Като правих малко количество ганаш също мислех да я ползвам, ама не се наложи, че лесно се разтопи кувертюрът.

Последна редакция: пн, 01 фев 2021, 16:01 от fenyx

# 76
  • Мнения: 2 141
Ей, как не съм видяла ръкавиците... ще се купят.
Това вероятно е от март миналата година Joy сега са на други цени,ако изобщо ги има,че бързо изчезват

# 77
  • София
  • Мнения: 2 093
stonefaced, много благодаря за инфото за четките за зъби ! Flowers Hibiscus
Днес отидох до магазина на Алабин и си купих. Blush

# 78
  • софия
  • Мнения: 25 739
Ей, как не съм видяла ръкавиците... ще се купят.
Това вероятно е от март миналата година Joy сега са на други цени,ако изобщо ги има,че бързо изчезват
Да, на снимката се вижда - 9.03.-15.03.

# 79
  • София
  • Мнения: 10 332
Май не виждате, че брошурата е от преди година.... и аз купувам основно такива ръкавици, последно от Метро.

# 80
  • Мнения: 27 736
Извинявам се, ако не съм се изразила достатъчно ясно- помислих, че "предпандемично" е красноречиво Simple Smile

# 81
  • Мнения: 1 811
Някой каза, че не харесва хумуса( мисля , че е в правоъгълни, пластмасови, кутии и пише: sapori dei monasteri (покрай хумуса нищо на тази марка не взимам.) Аз май им бях писала, преди няколко години, да зареждат на вернада например( виждам колко са ме чули Stuck Out Tongue Winking Eye) Колкото до мюслито в черна опаковка, се оказва, че освен, че е с намалено съдържание на захар,  според етикета, НЯМА и палмово масло. Е, има захаросани плодове, но не е сладко.

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Брада, има ли вредности в този лук? Grinning Палми, консерванти и подобни?
...
Е, ти па, нема начин да няма, ама не го ползвам често и замижвам Grinning
Скрит текст:

# 83
  • Мнения: 1 156
Някой беше споделил, че слага от този лук в зелени салати. Решила съм да взема сега и да пробвам.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Може да съм била аз, може и други любител да е бил. Обичам богати салати и нещо да ми хрупка, така че винаги добавям дали някоя семка, дали лук такъв, дали печен сусам - все екстри да има някакви, особено ако салатата ми е основното блюдо Grinning Ама семките и лука са само за отгоре - иначе айсберг или друга зелена салатка, краставичка, репички, някое доматче, сурова гъбка, маслинки, ей такива нещица Simple Smile

# 85
  • Перник
  • Мнения: 4 869
bradata, благодаря за темата! Изчетох ви най-после Simple Smile
Верно е лудница напоследък, по което и време да вляза в Лидл. Не знам служителите как издържат.
В събота не успяхме да си вземем зелена салата. Не пожела да се маркира на касата, момичето ходи да взима друга, не и не. Една бабка от опашката взе да мрънка каква била тая драма за една маруля. А Калоян и отговори (тихо за щастие) да мълчи, защото изобщо не трябва да е в магазина по това време Grinning
Имаше хек, но не взех - ММ каза, че няма да го яде, а дребният обожава сьомговата пастърва. Тя пък беше на -30 %, защото срокът и изтичаше на следващия ден. Е, по-вкусна никога не е била Simple Smile

Като разочарование мога да споделя най-евтините рибни пръчици. Много рядко купувам подобни неща, защо взех тези, не знам, но са отвратителни.

# 86
  • Мнения: 35 163
Аз днес съм доволна, че взех пиле комбо- две бели меса + две бутчета на 3 лв/кг. Имах една тарелка преди това взета на редовна цена. та днес ще правя пилешки хапки с корнфлейкс, утре бутчетата Simple Smile

# 87
  • Мнения: 2 128
За първи път опитах айвар миналата седмица, хареса ни вкъщи, но не е нещо, без което не мога. Бурканът е над  5 лв.
Скрит текст:
Моята домашна лютеница е по-добра с много чушки и съвсем малко домати.

# 88
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 055
Благодаря за темата. И един въпрос - на коя марка са мини пиците дето не ви харесват? Взех на Буитони и не са лоши. Години наред ми минаваха през ръцете и чак сега ги пробвах. Стават определено.
Може да има някоя несполучлива покупка, но сега не се сещам.

# 89
  • Мнения: 2 128
На нас мини пиците много ни харесаха, не знам марка, бяха на 3лв. намалени.

Общи условия

Активация на акаунт