ЮЛЧЕТО добричко мило, в мама се е то сгушило!

  • 9 538
  • 317
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде
  • Мнения: 4 956

Попова, за кой от всичките ви кандидат зетове говориш Thinking, защото ми се струва че така беше нарекла моето момченце Blush

 Joy Joy Че и ревнувате вече, а? Голям смях, а като си представя че като попораснат малко и ще кажат: "Мамо пък ти нищо не разбираш!", както се изказа скоро синът на една моя приятелка
Ние вече ще се избием за малката хубавица, а ти за ревност говориш  Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 1 341

Попова, за кой от всичките ви кандидат зетове говориш Thinking, защото ми се струва че така беше нарекла моето момченце Blush

 Joy Joy Че и ревнувате вече, а? Голям смях, а като си представя че като попораснат малко и ще кажат: "Мамо пък ти нищо не разбираш!", както се изказа скоро синът на една моя приятелка
Ние вече ще се избием за малката хубавица, а ти за ревност говориш  Joy Joy Joy
rotfImao  rotfImbo  Joy  smile3532
Е,няма спор,че си имам прекрасна дъщеричка  smile3521
Синеоче,хайде на разходка,ние сме готови и излизаме.Ще сме в кафето с Марина и те чакаме  Peace

# 32
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Joy Joy Че и ревнувате вече, а? Голям смях, а като си представя че като попораснат малко и ще кажат: "Мамо пък ти нищо не разбираш!", както се изказа скоро синът на една моя приятелка
Недей много да знаеш, че ако Ема не ни иска, може да се наредим на вашата опашка! Mr. Green Разгледахме ви снимките и вие сте хубавици големи! Hug

# 33
  • Мнения: 1 298
 hahaha  Aз имам предложение.Попова взимай химикала и прави списък да се знае кой е 1ви,кои трети,пети на опашката че да няма сърдити.

Аз купувам вече по-големи дрехи.28-ми 30-ти номер.
Тизия я не им се връзвай на тия докторя,аааааа.С диети ще ни мъчат бебенцата. Crossing Arms
Ние сме със същите мерки като вашите  Heart Eyes Ама тукашните не са казали нищо за диети  Thinking

При нас днес също вали. Но гледам че сега е спряло и изпече  Joy
Хукваме навън...

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 82
Здравейте и от нас!Ние се родихме най-големи ама като гледам другите бебоци яко наваксват и ни настигат даже ни задминават-Дари тежи 5.850 и 63см.За 1 месец сме качили 720гр,което е добре според докторката при положение ,че сме само на кърма.
Завчера бихме ваксината от здравната каса и то в гърба моля ви се  Shocked  Cry .От самото боцкане не плакахме много,но след 3 часа елате да видите.......кошмар.Така ревеше сърцето ми се късаше.Не вдигна температура,но явно самото място много го е боляло.Аз исках да купим ваксина,но нашия тати не та не.Та сега съм много ядосана и му казах  другия път да си вземе отпуска и да види детето как се мъчи та дано да му дойде акъл в главата-жалко че е за сметка на детето.Вече няма да отстъпвам от решенията си  #2gunfire
Целувки на всички от нас.

# 35
  • Мнения: 590
Здравейте, мами, да се предсавим и ние, аз съм Мария, родих бебе Ева на 27.07.2006г. Тежеше 3100кг. и 48 см. Вчера навършихме 2 месеца.Ще се радвам да споделяме опит.

# 36
  • някъде
  • Мнения: 4 956
mgizdova welcome
Честити 2 месеца на бебе Ева, макар и с малко закъснение!  bouquet

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 858
като гледам май съм си самичка тука Crossing Arms
зсички сте по разходки,а ние не можем да излезем защото спим.за прърви път спи от сутринта,само става да яде и пак заспива.ако тръгна да го местя в количката ще се събуди и затова чакам.
Попова,кажи кой номер сме hahahaние сме упорити и не се отказваме лесно Heart Eyes
Маменца споделете за ваксините моля ви,че голямо триумене пада Thinking
 welcomeна новата мама и нейното бебче

# 38
  • Мнения: 68
Мамиииии, едно голямо ЗДРАСТИ и от мен! Само наминавам да ви поздравя и да кача някоя и друга снимка в албумчето.  Още малко да захладнее, за да се поспра вкъщи и ще си пусна интернет у дома, за да си пишем. Много целувки на вас и бебчетата от нас с Нора! До скоро!

# 39
  • Мнения: 590
Оу и нашият татко е на мач и сме сами. Дойде от командировка и замина па на мач. Ама кво да правиш и той човек.

Ама Сладката лейди, и нашата девойка имах мерак не манекенка а балерина да я правя, по стъпките на майка си (неуспяла) ама с тез кила дето наддаваме, засега към 6.5 май няма да я бъде. И Тиция и на мен същото ми го казаха на предната консултация, че се ядосвах, аз писах, ти сигурно не си прочела. Я да не им се връзваш. Що за глупост е това, можеш ли да прецениш колко изяжда.

Фиона, че това не е Т - 36.8 до 37.1 аз знам че е нормално и не е Т. А ние пък през ден имахме по 37.3 - 37.4, но аз един път дадох панадол, ма вече няма, не я и меря че се психясвам. Инстинкта ми подсказва че може да е било инцидентно нещо, защото детето няма никакви признаци на неразположение. И мисля че това трябва да се гледа, не да се мери за щяло и нещяло. Май на мъжа ми трбва да го кажа, защото той се малко вманиачил - ако може на всеки памперс я мери Joy
А как и се радва днес като се прибра, едно гушкане и целувки и половин час разговори на джигитайски, както аз им викам.

Наталче ами аз да ти кажа бодита вчера взех две 80-ти размер, пише 12 месеца Embarassed EmbarassedАма дебелинка ми е, та другите и опъват а и не обичам да притискат пампата. А пък ръкавчетата малко ги подгъвам. А дрешките на две части по-стават.Обяснявам си го че разстояноието от врата до чатала не е фиксирано и търпи на размери. Hug
Чао от мен и що не лягам като малката спи от 10 още. Ама после като легна жална ми майка ако не се събуди да суче по някое време.

здравейте, аз да попитам тази т е след като приспаднете 0.5 десети или не, защото бебетата имат по-висока тл
на ева беше 37.5 по термометър, педито каза, че е нормално.

# 40
  • Мнения: 1 341
hahaha  Aз имам предложение.Попова взимай химикала и прави списък да се знае кой е 1ви,кои трети,пети на опашката че да няма сърдити.

Рени добра идея,мерси  newsm10
Joy Joy Че и ревнувате вече, а? Голям смях, а като си представя че като попораснат малко и ще кажат: "Мамо пък ти нищо не разбираш!", както се изказа скоро синът на една моя приятелка
Недей много да знаеш, че ако Ема не ни иска, може да се наредим на вашата опашка! Mr. Green Разгледахме ви снимките и вие сте хубавици големи! Hug
Вие пък много бързо се отказвате,но и Лора не е за изпускане,голяма красота и тя  newsm03

Попова,кажи кой номер сме hahahaние сме упорити и не се отказваме лесно Heart Eyes


Жоржи,вие сте 3-ти под ред  Peace


Ние преди малко се прибрахме от разходка,и Ема сега хапва,после мисля да поспя с нея,но тя дали мисли да спи... newsm78 не съм много сигурна
Добре дошла на новата мама,дано й хареса при нас  Peace

# 41
  • Мнения: 1 341
Офф,какъв хаос настана с тези цитатиии....

# 42
  • Мнения: 1 341
Аз чак сега разгледах снимките на 3 месеца,ние не сме за там,но Синеочка ни е сложила  Grinning Боби,мерси мила   bouquet
Всичките ни бебета са повече от прекрасни  Heart Eyes Диди,Алекас с всеки изминал ден става все по-сладък  Heart Eyes   newsm32  Heart Eyes Но нали си знаете,че сте 2-ри на опашката  Wink  Joy  Joy  Joy

# 43
  • Мнения: 1 298
 Добре дошли на  mgizdova и Ева !

Пастел хайде пускай си нет че ти ни забрави тука  Heart Eyes

Отивам да гледам снимчици...

# 44
  • Мнения: 277
Най-после и аз в темичката. Вчера писах, писах и накрая форумът се скапа (поне при мен беше ънаксесибъл Close) и всичко отиде на майната си... Crossing Arms

Исках да ви се похваля, че най-после и ние започнахме да растем, че миналия месец се бяхме поизложили и мама беше в депресия, обачееее... Сега сме дръпнали с цели 5 см и 700 г (което за изцяло кърмено бебе е ОК). На нас д-р Драганов ни предрече кариера на модел, че ни били длъжки краката и хубаво дупЕто и малката май се амбицира, та върви дълга, слаба, фина..абе френско гадже...  Heart Eyes Само тия бузи дебелеят яко, то май всичките 700 г са отишли там?! hahaha

Иначе бебе Йоана се променя ежедневно. До скоро само Ааауууу-каше, но вече репертоарът е много богат. Пее си с музикалната играчка над леглото или на зверчетата от активната гимнастика, пък и балончета от лигички им прави, смее им се, подвиква им... Много е забавна! Ама май свикна и мама да й пее, та като й доскучае...рев, докато не зазвучи "Зайченцето бяло" във виртуозното изпълнение на моя милост. Embarassed
За най-голямо постижение отчитам, че като прескочихме прословутата осма седмица от термина насам, вече си заспива сама или в леглото, или в кошницата и не очаква да я гушкам или люлкам. Което е мнооого удобно. Вече два пъти ходя на работа с нея в кошницата и тя си спи като пич.... за щастие на шефа. Буди се, хапва, сменяме папмперса връз бюрото и пак отнася плувката. То така направо мога да си се връщам на работа...само да ми сменят коша с по-голям, че да събира пампите... Laughing

А, я, да ви питам нещо. Вкъщи след захлаждането стана около 22 градуса, което би трябвало да е ОК. Но вечер за къпането отоплявам по малко да стане 25-26 градуса. За тия температури как бихте обличали/обличате бебките си? Нещо все ми се струва, че не преценявам добре и или й е хладно, или пък топло... Какво и колко обувате на крачетата, че нашите все са ледени? И с какви завивки спите вечер и с какви през деня?

А като сте заговорили за зетьове... Ние нашето момче най-ревностно си го пазим!!! Обаче нещо не можем да се организираме да си го видим и да го нагушкаме здраво. Sad А пък подарък му бяхме купили, ама като гледам на нас как ни умаляха дрешките бързо-бързо, то май тоя подарък вече отиде "зян", та ще търсим нов. Ама тоя път като вече имаме уговорена "сгляда" и след консулт със сватята колко е пораснал, че да не се изложим и да ни сменят.... Mr. Green

Бреее, моето чаве се успа яко, няма ли да яде днес повече, к'во стана... newsm78 Да се буди, че ще продължа да ви пиша и да ви досаждам още и още. Хайде няма, от мен да мине, отивам да стерилизирам туй-онуй...

Чао! Hug

П.С. Добре дошли на новите мами и бебоци! Надяваме се, че ще им е приятно сред нас!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт