ЮЛЧЕТО добричко мило, в мама се е то сгушило!

  • 9 543
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 341
Добър вечер мамита!
Добре дпшла marine и бебчо Иванчо  Hug И ще очакваме снимки да видим още едно прекрсно Юлско бебче  Heart Eyes
И ние с Ема и куче Берта сме сами,че и наш тати е на мач Peace Ще стискам палци и аз на Левски да задържат поне равен  newsm10
Аз вече изкъпах и накърмих Ема,и вече спи блаженно.Тази вечер се държа прилично и заспа бързо,защото знае,че мама е сама.Сладкишчето на мама послушно     ylinfant
Лека и спокойна вечер мами и бебоци   love001

# 16
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Добре дошла на мама Марине и на бебче Иванчо Hug  bouquet
Тази вечер станахме луди с татито- Алекс като ревна и един час няма успокояване- на ръце го носихме, биба давахме, вода давахме, галихме го- нищо не помага! ooooh! Докарахме количката в стаята, сложих го вътре и той млъкна! Сега спинка, дано да е по-задълго! Praynig
Ети писмото беше страхотно!  bouquet
Тук цял ден беше дъждовно и мрачно, но и ние се отчетохме с разходките! Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 858
олееееееееее,много зор видях докато изчета всичко Shocked.то много писане,много нещо #Crazyвсе не остава време да се включа в дискусиите,ама той моя мъник само около него иска да стоиш.и не иска да седи с мене на компа Crossing Armsабе какво да ви кажа човекът отсега е със страшен характер,аман ни е системата на нас с татито.няма да се оплаквам сега ще се хваля.нашата рожбица вече е 62см и тежи 6.200,въпреки моите проблеми с кърмата newsm44,в къщи голям рев пада ама ние като че ли свикнахме вече.като е буден както е през по-голямата част от времето не мога да свърша нищо само при него трябва да стая че иначе много се сърди.и сме го свикнали на ръце.......голямо носене пада.ама аз съм си за бой bash
Попова ще взема да се кандидатирам за твоята щерка да я правя аз една снаха.и ако можех да сложа снимка на малкия цена нямаше да имам.нещо всенеми се получава.знаеш ли може пък да се харесат младите newsm04
мами да ви питам как сте с ваксините?тези които са сложили тези по здр.каса как ги приемат бебоците?а другете?питам защото ние още не сме били ваксини и с татито се чудим какви да слагаме. newsm78ако беше за мен веднага да съм решила,но като става въпрос за бебчо. Thinkingнали искаме най-доброто
 welcome на мама Марине и бебе Иван
айде чао от мен smile3503 дано да имам време по често да пиша Praynig

Последна редакция: ср, 27 сеп 2006, 22:05 от jorjito

# 18
  • Мнения: 2 653
Здравейте- аз не съм писала известно време, но скоро може би ще наваксам, че отиваме във Видин и там баби -бол.
Нан, ей, този веашия татко трака ме разсмя с тази песничка Laughing
Асе, е предната тема беше писала, че Сияна добре, че е на кърма иначе е трябвало да влезе в болница.Защо ако детето е на АМ трябва да влиза в болница като се разболее?
И софия се лигави прекалено много и само плаче и си поддържа лека Т от 36, 8-9/37.Не знам на какво се дължи?!?
Вчера за първи път си протегна ръчичката и бутна играчката , която  е закачена на столчето Joy
И днес си бяхме на разходка, нищо , че пръскаше.Нямам избор- трябва да пазарувам и тя заспива и за да не я будя оставаме в градинката, докато се събуди.
Сега ставам , че готвя и гледаме мача , а после си гледаме едно сериалче-Prison Break- препоръчвам ви го!!! http://www.imdb.com/title/tt0455275/
Само Левски!
Спокойна нощ!
Добре дошла на новата мама!

# 19
  • Мнения: 433
Аз да се оплача от нашето педи,защото ни каза че трябва да ограничаваме хапването на бебо;((Как да стане тази работа,като сме само на кърма и то на часове почти,гладен ли да го държа SickАлекс се роди 2900 и сега е 5750 и онази каза,4е било доста;Какво да го правя милия,като иска да си хапва и зейне една устааааааа;))
Мамчета.до колко градуса е нормалната температура при бебоците?Ние имаме вече няколко дена 37,2 и докито ни кара да пием Панадол,а аз не сам фенка на лекарствата без причина?

# 20
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Tizija, хич не им се връзвай на тъпите докторици !  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Гледай си детенцето и си го храни,когато и както знаеш.Важно е детето да ти добре и да е спокойно.Тя като смята ,че е много, да си гледа нейнита така. Пфуууууу, #Cussing out #2gunfire #Cussing out , направо са ужас!
     welcomeна новото ни майче! Ще ти е забавно и приятно при нас, надявам се! Все сме чуден отбор!  bouquet
   Нан, направо избихте рибата с репертоара за бебока! rotfImao rotfImao rotfImao
Исках да питам, вие момичета какъв размер дрехи взимате на бебоците.Аз като влезна в Продавалника или в магазин и питам за 3-6 месеца.Но като почна да ги меря, излизат къси. Ние ли не сме съразмерни, дрехите ли?  newsm78 newsm78 Крачолите все са ий къси. И взех да купувам дрехи от 6-9 месеца. С тия ваксини и аз още се чудя, каква да избера -Пентаксим или Инфанрикс. Имам още време да помисля. За плюнченето и ние се плюнчим,но не много, а ръцете все са ни в устата. Надявам се да не свикне да ги лапа,че после е голяма мъка отучването.
  Аз ще ви оставям.Явно Левски няма да бие,ами поне да се наспя  newsm46  sleepuu
  Лека и на вас!

# 21
  • Мнения: 867
Оу и нашият татко е на мач и сме сами. Дойде от командировка и замина па на мач. Ама кво да правиш и той човек.

Ама Сладката лейди, и нашата девойка имах мерак не манекенка а балерина да я правя, по стъпките на майка си (неуспяла) ама с тез кила дето наддаваме, засега към 6.5 май няма да я бъде. И Тиция и на мен същото ми го казаха на предната консултация, че се ядосвах, аз писах, ти сигурно не си прочела. Я да не им се връзваш. Що за глупост е това, можеш ли да прецениш колко изяжда.

Фиона, че това не е Т - 36.8 до 37.1 аз знам че е нормално и не е Т. А ние пък през ден имахме по 37.3 - 37.4, но аз един път дадох панадол, ма вече няма, не я и меря че се психясвам. Инстинкта ми подсказва че може да е било инцидентно нещо, защото детето няма никакви признаци на неразположение. И мисля че това трябва да се гледа, не да се мери за щяло и нещяло. Май на мъжа ми трбва да го кажа, защото той се малко вманиачил - ако може на всеки памперс я мери Joy
А как и се радва днес като се прибра, едно гушкане и целувки и половин час разговори на джигитайски, както аз им викам.

Наталче ами аз да ти кажа бодита вчера взех две 80-ти размер, пише 12 месеца Embarassed EmbarassedАма дебелинка ми е, та другите и опъват а и не обичам да притискат пампата. А пък ръкавчетата малко ги подгъвам. А дрешките на две части по-стават.Обяснявам си го че разстояноието от врата до чатала не е фиксирано и търпи на размери. Hug
Чао от мен и що не лягам като малката спи от 10 още. Ама после като легна жална ми майка ако не се събуди да суче по някое време.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 230
Здравейте и от мен мами. Hug Hug Hug Дълго ме нямаше при вас и ужасно много сте изписали, браво на вас!!! Бебка на последната консултация на 13ти беше 5кг, цели 1,5кг за 1 месец. Да ми е жива и здрава. Може да ме нахокате много, но бебка е почти изцяло на АМ. Какво ли не правих, но тя ми повръща кърмата, всичко отива по дрешките и по мен. Дано все пак остава нещо в стомахчето. Всичко опитах, но това си е, само си представете, как я местя от едната гърда на другата и при това движение кърмата се излива от устичката й. След повръщането тя си е пак гладна и такава гайда надува... ушите ще ми изяде от глад, слагам я на другата гърда ама само от там вече не й стига и се налага да давам бутилката с АМ. Изяжда около 120/150мл на хранене. Абе да ми е живо и здраво детенцето, само това искам. Иначе Анна си говори и се смее на една стена. Явно много й харесва, защото се смее на глас, там каза първото Гу-га, гррр и още такива сладки звуци. Спомних си за малката фея от Питер Пан, все едно говори с нея, чак като че ли се засрамва и си сгушва главичката във врата ми.
Мъжа ми купи една от пеещите и въртящи се играчки, закачих я на полюлея, защото не става на нейната кошара, та слагам я на спалнята и пускам играчката, много я обича, може цял час да зяпа там, като свърши музиката и тя ме вика с уаааааа-а-а-а-а, отивам пускам отново и тя за благодарност ме дарява с нейните прекрасни усмивки и ритане с крачета.
Стига за сега, защото ми се доспа много. Дано имам време да ви посещавам по-честичко. Целувам ви всички!!!  Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 174
Здравейте и от мен  Hug Отдавна не съм се появявала и има много за четене, но едва ли ще ми остане време с нашата палавница. Много пишете, ние тримата(бебчо, аз и татито) обиколихме БГ, трябва да се наваксва, че зима иде cold. Онази седмица даже я закарахме на нос "Калиакра" - да ни бяхте видели по калдаръмените патища с количката  hahaha, в крайна сметка татито я носеше на ръце с нейното чадърче, а аз бутах количката. И до мидената ферма опряхме - мама и тати да си хапнат пресни мидички, е и тя яде, но по-късно от кърмата на мама  smile3521 Хайде лека вечер вечер на всички и послушни бебчовци !

# 24
  • Мнения: 187
Добро утро!Днес пак вали,ама май е полошо от вчера.  umbrella
За сериала за който казва Фиона-Prison Break, наистина ако имат възможност-гледайте го!Убедена съм че ще ви хареса!

# 25
  • Мнения: 1 341
Добро утро и от нес с бебе Ема!
Жоржи,поласкани сме,за интереса който проявявате към Ема,но си имаме зет като мед  Mr. Green и за сега нямаме нужда,но това не пречи да се наредите на опашката  Joy  Hug
Макси,за какво хокане говориш  newsm78 Аз съм сигурна,че си направила всичко възможно ,за да кърмиш  Peace И знам,че твоето решение е най-доброто за Ани  smile3521 Чакаме снимки на принцеската ти,и по-честичко да се включваш  Hug
Пърли,Пингвина,утре ще ходите ли на Йога???Аз ще съм там....ако искате да се чакаме някаде???Ние с Ема ще се придвижваме с градски транспорт,защото мъж ми няма възможност да ни закара  smile3516 Ще сляза на Плиска,ако на някоя й е удобно може там да се чакаме?
Ние излизаме на разходка докато не е заваляло.

# 26
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Maxin, Tizija, браво на бебоците- нека си папкат и растат! Hug
За размера на дрешкте- на нас ни изпратиха от Америка няколко комплектчета дрешки, едното от които беше от 6-9 месеца! Майка ми каза да го изпрера и да го обличам на Алекс, обаче аз и разправям как така като е за такава възраст! Е, изпрах го и му го облякох иму стана, а сме само на 2 месеца и половина!Така че мисля, че не отговарят много правилно размерите! Ще ви пусна и снимчица, защото е много сладка дрешката! Heart Eyes
Ние си имаме нова биба, малко по-грозна от старата, но в скапания град няма голям избор! baby_neutral
Tizija, погледни тук за температурата http://www.biberonbg.com/info/temperatura.htm
Фиона, от този сайт може ли да си изтегля сериала и има ли субтитри на БГ? Thinking
jorjito, ние слагахме от тези ваксини по здравна каса! Но след ваксината не издържах и му дадох панадол, на другия ден имаше Т 37,9 (мерена в дупето) и пак дадох Панадол! После леко се зачерви и поду мястото, но било нормално!
Снощи писах за реването на Алекс, но нямах време да продължа- може и да не вярвате на урочасвания (също като мъжът ми), но детенце никога досега не е правило така! Нямаше успокояване снощи,а после разбрах че мъжът ми като бил на розходка с бебчо и видял бившия си колега, който е най-противния човек когото познавам! Но, не знам, може пък и аз да си въобразявам, но си имам едно на ум Naughty
Попова, за кой от всичките ви кандидат зетове говориш Thinking, защото ми се струва че така беше нарекла моето момченце Blush
Ох, стана много дълго, след малко пак ще се включа! Mr. Green

# 27
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Честито на бебоците ставащи днес на 2, на 3 и на 4   #Crazy месеца!
Кога мина това време Crazy
Да сте живи и здрави, мили дечица и да слушкате мама и тати! Hug

# 28
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Извинявам се, че пиша във вашата тема Embarassed, но пратих едни дрешки на RAVIA и нямам отговор дали ги е получила.Другата мама, на която пратих в същият ден, вече ги е получила.... newsm78

Ако чете това, моля да ми пише на ЛС!!!

Целувки на юлските мъници!  bouquet

Последна редакция: чт, 28 сеп 2006, 10:23 от pipi67

# 29
  • Мнения: 867

Попова, за кой от всичките ви кандидат зетове говориш Thinking, защото ми се струва че така беше нарекла моето момченце Blush

 Joy Joy Че и ревнувате вече, а? Голям смях, а като си представя че като попораснат малко и ще кажат: "Мамо пък ти нищо не разбираш!", както се изказа скоро синът на една моя приятелка

Общи условия

Активация на акаунт