АЛЕВ АЛЕВ *Alev Alev*- тема 1

  • 5 515
  • 132
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 877
Ами да си призная и аз за моите антипатии. 😀

Не харесвам Зухал, което може да е заради ролите й, в които съм я гледала.
Дори не съм проявила интерес към живота й. 😀

Беркер и на мене не ми е симпатичен, въпреки че го оценявам положително в двете му роли на болен човек.
Много добре игрА, но с нещо актьорът ме отблъсква.

Толкова за моите лични пристрастия, защото не е добре да съдя за човек по външен вид само, ама да си поклюкарим малко. 😀

Аз много искам да зная защо майката на Озан е толкова строга към него, даже сякаш не го обича.
Ей това ми е супер любопитно и за този незнаен брат.

# 16
  • Мнения: 4 369
Вижте как различни хора, различно гледат Simple Smile
Аз харесвам Беркер, но не знам защо. Просто ми е симпатичен.

Зухал не съм я гледала досега или не си спомням. В този сериал я харесвам и като актриса, и като жена, и като роля.
Не ми допада Дилан Чичек, не ми харесва като игра, а и нещо във външността й. Може би, че е прекалено слаба и без изразена женственост. Не ми харесват и като двойка Рюя и Омер. Тя височка като върлинка (нямам нищо против високите и аз съм доволно висока Simple Smile ), а той въпреки мускулатурата някак ми се губи в тази височина.
Нищо де, то не може всичко да е  идеално. Важно е СЦ да се представят добре и актьорите да си вършат работата.

# 17
  • Мнения: 5 442
За мен са подбрали идеално творческия състав. Не са звезди от първа линия и точно заради това не сме обременени да ги схващаме по определен начин. От Челеби тръпки ме побиват. Харесва ми как развиват действието.

# 18
  • Мнения: 4 369
Още не съм гледала последния епизод и не мога да коментирам. Челеби е като хищник, но в някакви моменти актьора ми е симпатичен.

# 19
  • Мнения: 7 877
Момичета, спешнооо- появи се някаква героиня.
Искендер отиде при нея, спасил й бил живота преди 10 години.
Възможно ли е да съм я проспала толкова серии досега?

# 20
  • Мнения: 4 369
Ох, Пепелче не мога да ти помогна! Имам да наваксвам с 2 епизода. Захванала съм се и с разни хобита и се чудя кой сериал по-напред да гледам. Един вече го отсвирих, нещо ми доскуча (последно лято).
Отивам да гледам 13 еп

# 21
  • Мнения: 4 369
Остава ми още половин епизод и тогава ще коментирам.
Но ме провокира нещо във външния вид на артистката изпълняваща ролята на Рюя. Защо това момиче има толкова видима адамова ябълка? Дали си е променяла пола или аз много се вглеждам Wink

# 22
  • Мнения: 7 877
Не се е чувало такова нещо за нея. 😀
Даже е някаква миска или подгласничка, та все щеше да се разнесе клюка.

Погледнах за нея. Била е гадже на Фуркан Андъч, после на Биркан Сокуллу.
Учила литература, ч4е и стихосбирка издавала, спортове разни, модел.
Няма намеци за друго. 😀

# 23
  • Мнения: 4 369
Не се е чувало такова нещо за нея. 😀
Даже е някаква миска или подгласничка, та все щеше да се разнесе клюка.

Погледнах за нея. Била е гадже на Фуркан Андъч, после на Биркан Сокуллу.
Учила литература, ч4е и стихосбирка издавала, спортове разни, модел.
Няма намеци за друго. 😀

Видях й гаджетата и че има брат близнак, но някак и фигурата й не е женствена. Няма значение, де! Всеки има право да живее живота си както реши.

# 24
  • Мнения: 4 369
Хайде, привет на който чете в темата! Сама си пиша, докато не ме изтрият или блокират Wink

Пак ще пиша за Челеби - за първи път така да ме провокира отрицателен герой. Много ми е интересен и като визия, и като психика.
За Искендер все още имам надежди, че ще мине в отбора на положителните герои, също така че ще имат с Чичек връзка. Не напразно на гробището тя му каза, че може би някой ден ще му каже, че всичко е минало. Ще си понесе наказанието Искендер, но ще надделеят добрите му черти.
За състоянието и на двамата братя според мен е виновна майката. Челеби е бил изоставен още като пеленаче, и за да му е толкова извратено и наранено съзнанието, явно тя го е обработвала и му е внушила неверни неща. Аз предполагам, че бебето е отвлечено и изоставено нарочно, как е стигнало до сем. Кайабели, не знам. Дано ни покажат историята по-скоро.
Харесва ми и Омер, дете което се е отгледало само на улицата, но има дълбоко чувство за справедливост. Има много бърз и остър ум и винаги дава правилни решения в заплетени ситуации. Много красиво се държи с Рюя. Кавалер по един малко наивен, но сърдечен и човешки начин.
Историята на Рюя за сега не ми е много интересна. Най-много се вълнувам от тази на Чичек, и след това на Джемре. Хареса ми репликата й, че може и да загуби, но ще загуби в битка. Силна жена!

# 25
  • Мнения: 7 877
За мене Рюя е все още татковото глезено момиче и историята й всъщност не е и много драматична.
Омер й показа, че животът може да бъде и много по- жесток.

Докторката не ми е много симпатичен образ, въпреки че тръгна в добра посока.

Джемре ми е най-любима,  изпитвам симпатия и към шефката й.
И там има много мъка, тепърва ще видим, макар че вече се досещам , че има "дете на боклука" или нещо подобно.

Интересно ми е какъв ще е следващият ход на Челеби?

И Озан, горкият, се измъчва сега в тази нова роля, но ще избухне и той.
Още се питам защо тази негова майка има такова отношение към него.
Дано не забравят СЦ, че намекваха нещо за брат му...

# 26
  • Мнения: 5 442
Мери, Пепелче, за пръв един такъв филм да ми дойде малко нанагорно за коментар. Замръзвам от непримитивната човешка злоба. Бъдете здрави!

# 27
  • Мнения: 4 369
Пепелче, и аз очаквам интересна история с шефката на Джемиле. Тя даже и името не си казва и наистина има драма с дете. Не разбрах и защо непрекъснато пие лед.
Лекарката ми харесва, защото тя им е като майка на останалите. Те са млади и им трябва някой с житейски опит да им помага.
Много емоционално ми беше, когато сваляха на Чичек превръзката.
Аз дали съм пропуснала или не си спомням, кога и защо Челеби е започнал издевателствата над Джемиле. Нали дадоха спомени, че тя го е обичала (или по-скоро дадоха, че е била спокойна и щастлива в сем. си живот). Дали пак майката няма пръст в това. Не харесвам актрисата, а пък образа й ме отвращава!

# 28
  • Мнения: 7 877
Днес наш Озан (Беркай Атеш) имал РД. 😀
Да е жив и здрав и чакам превода! 😀

# 29
  • Мнения: 630
Здравейте,може ли да ми кажете къде ги гледате с бг субтитри?Аз изгледах до 10 епизод но на турски и за съжаление не мога да разбера всичко.

Общи условия

Активация на акаунт