Тест за овулация - въпроси / тема 12 /

  • 30 797
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 196
Здравейте,15 ден ми е днес,според вас положителен ли е и кога да пробваме за бебе. ❤️🎀

# 571
  • Мнения: 652
Здравейте,15 ден ми е днес,според вас положителен ли е и кога да пробваме за бебе. ❤️🎀

Според мен си е положителен - аз при мен нито един ден не видях такъв наситен резултат - винаги си остана много бледа втората чертичка. Пробвайте днес, утре, вдругиден - така със сигурност ще я хванеш овулацията Simple Smile

# 572
  • Мнения: 4 844
Здравейте,15 ден ми е днес,според вас положителен ли е и кога да пробваме за бебе. ❤️🎀

Много хубав положителен тест 🙂

# 573
  • Мнения: 502
Здравейте дами, поста ми е само информативен, по отношение на ранно засичане на бременност.  Правим опити за бебе от около 6м., темата я следя г/д от толкова, макар да съм писала само веднъж. Точно бях решила, че и този месец ако не стане ще ходя на преглед и то взе, че стана, май. Два дни преди предстоящата менструация направих тест за овулация (тук бях чела, че могат да послужат за отчитане на ранна бременност). Ето теста:

На следващата сутрин направих и ранен тест Престо (първият ми тест откакто правим опити), ето го и него:

Веднага след положителния тест, отидох на кръвен такъв (ден преди менструацията, 13 дни след О) - резултат - 126.5 mIU/ml, та май съм бременна.
Не съм от нерърпеливите, но цялото бързане беше заради предложение за нова работа, което получих и трябваше да дам отговор. Знам, че не се прави така по принцип 😃
Надявам се да съм била полезна и успех на всички  Blush

# 574
  • Мнения: 4 844
Честито!

# 575
  • Мнения: 196
Аз си пуснах и Естрадиол и резултатите май са за овулация. Какво ще кажете.

# 576
  • Мнения: 357
Здравейте дами, поста ми е само информативен, по отношение на ранно засичане на бременност.  Правим опити за бебе от около 6м., темата я следя г/д от толкова, макар да съм писала само веднъж. Точно бях решила, че и този месец ако не стане ще ходя на преглед и то взе, че стана, май. Два дни преди предстоящата менструация направих тест за овулация (тук бях чела, че могат да послужат за отчитане на ранна бременност). Ето теста:

На следващата сутрин направих и ранен тест Престо (първият ми тест откакто правим опити), ето го и него:

Веднага след положителния тест, отидох на кръвен такъв (ден преди менструацията, 13 дни след О) - резултат - 126.5 mIU/ml, та май съм бременна.
Не съм от нерърпеливите, но цялото бързане беше заради предложение за нова работа, което получих и трябваше да дам отговор. Знам, че не се прави така по принцип 😃
Надявам се да съм била полезна и успех на всички  Blush
Не май! Бременна си отвсякъде, с това чхг, просто няма какво друго да е! Честито и да е лека бременността ти!

# 577
  • Мнения: 652
А да попитам, базирано на предния пост - наистина ли с тест за овулация може да се засече бременност и защо? Те не изследват ли различни хормони?

# 578
  • Мнения: 348
Може, при бременност се насища, от любопитство го пробвах, защото също бях чула и ще ви прикача резултата. Защо вече, аз също не знам Sweat Smile

# 579
  • London
  • Мнения: 580
Овулационните тестове не правят разлика между LH хормона и ЧХГ, та за това са положителни и при бременност 😁

# 580
  • Мнения: 652
Може, при бременност се насища, от любопитство го пробвах, защото също бях чула и ще ви прикача резултата. Защо вече, аз също не знам Sweat Smile

Хубаво е, че веднага имаме тестване и можем да потвърдим всяка теория хехе

С най-добри чувства го казвам - зарадва ме!

# 581
  • Мнения: 348
Owly любопитството е страшна работа, казвам ти Sweat Smile

# 582
  • Мнения: 95
Здравейте, от този месец започвам да търся овулация с тестове. Цикъла ми е 29-30 дни всеки месец, като кървенето продължава точно 7 дни. Вчера 13 ден и днес 14 ден направих тестове към 13ч на обяд, та въпроса ми е кога се предполага да е овулацията ми според тези стойности, мъжа ми трябва да пътува и се стремим да поработим максимално и всеки ден до овулация

# 583
  • Мнения: 4 844
Няма как да се предположи кога ще е овулацията, тестовете са отрицателни. Когато получите положителен, овулацията ще е 24-48ч след него. С тази дължина на цикъла предполагам, че утре- другиден вече трябва да е положителен.

# 584
  • Мнения: 8 759
Здравейте, кървенето ми свърши в събота, 05.06.
Кога да започна да правя тестове, за да отчета овулацията според вас? По принцип ми е на около 30 дни. Според приложението на телефона ми 16.06 е денят на овулацията.
Да започна ли тестове от понеделник, 14ти?

Интересувам се, тъй като искам да пусна изследвания за прогестерон.
Twip имам тези, надеждни ли са или да купя други?

Общи условия

Активация на акаунт