Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 35

  • 45 007
  • 801
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10
Момичета, някой има ли информация кога ще се състои Февруарското заседание?

Аз звънях в ЦАР и от там ми казаха след 15.02 да започна да си следя на сайта. Така че предполагам около тази дата.

# 31
  • Мнения: 290
Момичета, някой има ли информация кога ще се състои Февруарското заседание?

Аз звънях в ЦАР и от там ми казаха след 15.02 да започна да си следя на сайта. Така че предполагам около тази дата.
Мисля, че до края на седмицата ще има заседание, а ще актуализират сайта след 15.02

# 32
  • Мнения: 82
Явно не вървят по ред. Аз съм 55448 и още нямам пратка.

# 33
  • Мнения: 290
Явно не вървят по ред. Аз съм 55448 и още нямам пратка.
Проверих в е-Еконт, още не ми е звънял куриер

# 34
  • Мнения: 104
Явно не вървят по ред. Аз съм 55448 и още нямам пратка.
Проверих в е-Еконт, още не ми е звънял куриер
А как провери в еконт? Имаш номер на пратката ли или има и друг начин

# 35
  • Мнения: 82
Явно не вървят по ред. Аз съм 55448 и още нямам пратка.
Проверих в е-Еконт, още не ми е звънял куриер
Аз проверявах и на мейла и в е-Еконт, но нищо.

# 36
  • Мнения: 290
Явно не вървят по ред. Аз съм 55448 и още нямам пратка.
Проверих в е-Еконт, още не ми е звънял куриер
А как провери в еконт? Имаш номер на пратката ли или има и друг начин
Имам регистрация и излизат пратките до мен.
Pilarita, провери утре сутринта, дано се появи и при теб 🙂

# 37
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 60
Пратките не вървят по ред в еконт. Куриер ги взима и започва да ги обработва едина по едина, без да следи последователност. Предават се от ЦАР без товарителница, за това дори и да звъните в еконт, за да питате дали има пратка до вас, не излиза, че има. С последната заповед, след много разправии в еконт ми я доставиха в срока, който бяха дали от ЦАР, иначе щях да си изпусна цикъла.

# 38
  • Мнения: 104
Аз  съм 55474 и имам пратка в еконт. Успех момичета Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 39
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 60
Аз съм 55540, имам вече пратка е е-еконт, утре би трябвало да ми я доставят.

# 40
  • Мнения: 1 259
Да явно са на приключване и аз имам пратка за утре / 5553*/

# 41
  • Мнения: 259
Днес звънях на ЦАР да си взема вх. Номер
56078. Момичето каза, че от вчера са при тях документите(клиниката ни ги подготвя) и за много малко съм изтървала февруарското заседание. Каза ми, че ще ги разгледат на заседанието март месец и да очаквам края на март документите.

# 42
  • Мнения: 380
Здравейте, на 2ри февруари бяхме в болницата и подготвим документи, не знам кога са ги изпратили,  моя номер е 56123. Защо, като се опитам да проверя в сайта ми изписва, че няма намерени резултати?

# 43
  • Мнения: 42
Здравейте, на 2ри февруари бяхме в болницата и подготвим документи, не знам кога са ги изпратили,  моя номер е 56123. Защо, като се опитам да проверя в сайта ми изписва, че няма намерени резултати?

Ние попълвахме документи на 04.02. в Селена. Обаждах се в Цар на 12.02. и ми казаха, че същия ден са ги получили. Аз съм 56133 и казаха, че март ще ги гледат моите документи.

# 44
  • Мнения: 380
Може би са ги изпратили едновременно. Четох някъде, че ги изпращат веднъж седмично. ние тогава пуснахме и СГ и предполагам, че докато излезе резултата са минали няколко дни. Успех 🤞
Здравейте, на 2ри февруари бяхме в болницата и подготвим документи, не знам кога са ги изпратили,  моя номер е 56123. Защо, като се опитам да проверя в сайта ми изписва, че няма намерени резултати?

Ние попълвахме документи на 04.02. в Селена. Обаждах се в Цар на 12.02. и ми казаха, че същия ден са ги получили. Аз съм 56133 и казаха, че март ще ги гледат моите документи.

Общи условия

Активация на акаунт