КГБ = Клуб на Готините Баби - 204

  • 49 466
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 314
Има пощенски код : 376 brook street и т. н. Значи всичко е наред. Всъщност мислех, че името на получателя е най-отдолу. Но в пощата ще ми обяснят подробно - то и там са дружки. Благодаря, Айша!

# 76
  • София
  • Мнения: 16 126
Добро утро!
Янке, сбъркала съм - извинявай.
Пощенския код е при името на града - 12345 London напр.
То и в Бг е така - водя се  1172 София, ти си 7300 Кубрат.
А това 376 brook street е номера на самата улица/street/.
Иначе в цял свят името на получателя и изпращача са на първо място. Само при нас и едно време при руснаците бяха последни.

# 77
  • София
  • Мнения: 8 426


Добро утро, красавици!
Да не сте хукнали по задачи? Я се поспрете, изпийте си кафето, а работата няма да избяга.
А аз съм паднала жена. Вчера, слизайки по едни стълби, та на последното стъпало се метнах като левскар за дузпа. Контузих си дясното коляно, та сега пристъпвам полека лека. Ще мине, ама не можеше ли да ми се размине???
На вас желая спорен ден и стъпвайте внимателно!

АЙША, благодаря за разясненията, за изпращането на мартеници.
Вчера в кабинета имахме мини среща. Дойдоха на профилактика ЗДРАВЧЕТО и ВАЖНАТА КЛЕЧКА. Свършихме работата за 10 мин, а си приказвахме 2 часа. И снимки си правихме. Затъжили сме се за среща на живо.

# 78
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 314
Добро да е, Фло, макар че то вече към Добър ден отива.
Аз току що свърших с кафето Blush Мотая се около ТВто. А ти налагаш ли коляното с нещо? И ако продължи да те боли, или се подуе върви да ти направят снимка - може да има пукнато нещо. Знам, че си бир парче доктор, ама аз да кажа.
Айша, както ми е дала адреса Анжелка ( снимала го е от някаква пратка) след града и областта има някакви букви и цифри - PR2 3AH сигурно това ще да е кода... Ще видим в понеделник.
За сега лек ден на всички!

# 79
  • Мнения: 1 211
Хо, хооо, тихинко пролазвам в къщичката ни Simple Smile , да не ви стресна, момиченца-кокиченца, та да се изпокриете в миши дупки и сам-самичка да си хортувам  тук Simple Smile. Знам си аз, че няма да го направите, че поне една ще ми прочете бърбориканията Simple Smile....

Та тъй.
Вчера беше ,,хубав ден за българската демокрация""Simple Smile,  срещнах се с две дами, които ми са много на сърце - едната е образ безподобен Simple Smile, другата - милата ми адашчица и както душичката ми беше зажадняла за за среща със сродни душички, не усетихме, кога се стъмни и минаха няколко часа Simple Smile
Благодаря ви, мили мои,  за приятно изкараното време!

Но за друго влязох,
Пак благодарност, този път за Айша .
Пак и отново - благодаря ти , за споделения опит за самобоядисването на коса. Simple Smile. Ей сега за нула време свърших отново тази работа Simple Smile - няма записване на часове, няма педесетак да ми излезе от портмонето - бързо, лесно и евтино Simple Smile ШЪ ги изпием спестените парички Simple Smile, трябва да си ги заделям във фонд ,,изядох хляба на фризьорката'' Simple Smile Wink Simple Smile.

И преди да изляза да разходя хубост из квартала, да погаля падналото ни момиченце, ,  миличката ми адашчица, ,,що така, бе Миме'' , да не си Флюбена:), то аслъ сега е месеца на любовта, ама и на виното казват , че бил:).... та може и от двете да ти е Simple Smile Wink.

Янчето, да информира за пощенските услуги, когато преключи с изпращането на мартениците...
Дано е бързо и безпроблемно, че аз вяра на Български пощи много-много нямам - преди няколко години изпратен за чужбина колет за Коледа се върна при мен за Великден  не предаден.

Хайде, стига за сега.
Да не ви плаша, ама пак шЪ дойда, да си знаете Simple Smile  Wink

# 80
  • Мнения: 2 015
Привеееет!

Клечице мила,раздаваш го мома софиянка ,а?😀😀
За боядисването да се изкажа.
Никога не съм ходила на фризьор за такава дейност.Може би ,защото не обичам да ми се пипа косата😃😄.Ходя само за подстрижка.
Вчера я свърших тази дейност.
"Офейках" я яко този път.
Боята ме чака,но пък аз чакам косата ми да се позамърси и тогава вапцвам,че много ме сърби  скалпа след тази дейност.Бои всякакви модели съм ползвала и скъпи ,прескъпи -хапе ме и това си е😀
Безамонячните пък не ми покриват бялата коса.
Та така.

Фло, направи  си питка и раздай на близки хора.Сериозно.
Дано е само натъртено.И да не те боли.

Бягам да си нагледам мусаката,че и сложих заливката.
А приказката ,че на ахмак глава краката теглят в пълна сила е при мен
Последтото кисело мляко сложих в заливката,да ама като ядем мусаката пак с такова🤔
Тръгвам пак към магазина.

Хайде,пприятен остатък от деня 😘😘

Последна редакция: сб, 06 фев 2021, 14:48 от Gabkata

# 81
  • Варна
  • Мнения: 387


Здравейте, цветя за вас!

Успях под вещото ръководство на КАГ!
Цветята са и за нея с огромна благодарност!  Heart

# 82
  • Мнения: 5 363
Поздравлeние за Танита!

Последна редакция: сб, 06 фев 2021, 22:03 от K.A.G.

# 83
  • Мнения: 18 690
Учителката си е учителка...Хич не ме бива за тая дейност,  а се мръщя на сина си , че не обяснява по компа и се мъчих сама, не се е метнал на гората.

# 84
  • Мнения: 1 250
Привет девойки😊
Фло, намажи си коляното с мехлем от арника. Много помага.
От утре отварят фризьорскте салони. Дано се вреда при моя утре, че съ заприличала на дивата бара. Дори огледалото се замъглява когато минавам покрай него, категорично отблъсква сърашилища. А най мразя да се боядисвам сама. Като бях в Америка, редовно го правех, щото цените бяха непоносими и при най некдърните фризьори. Е и тук по време на пандемията се случи няколко пъти да се боядисвам в къщи, но друго си е , особено придружено с подстрижка, фен и прочие.
Янче,от години получавам матренички в пликове, не са стандартните за обикновено писмо. Получавам ги " според зависи". Един път плик изпратен на 1.2 получих на раожденния си ден 22.3😳😳😳. Друг път с дата 20.2 получих на 26.2. Така че ако искаш да зарадваш Анджелка навреме пращай веднага с надеждата, че ще пътува бързо. Особено сега, когато всеки който и а някой извън Бг ще тича да праща мартеници навън. Аз ги държа  събрани в 3 от големите прозрачни кутии на бонбоните фереро Роше ,жал ми е да ги хвърлям😄

# 85
  • София
  • Мнения: 16 126
 Фло, минава ли крака? Мажи го и не се преуморявай тия дни. Вирваш
краци на дивана, а гаджето да принася и отнася.
Клечи, честита нова глава! И аз тия дни трябва да  го направя с любимата ни боя.
Янке, би трябвало това да е пощенския код на града. За по-сигурно може да го провериш в Гугъл. Пишеш адреса - улица и град и кода ще се яви -  https://пощенски-кодове.cybo.com/%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BE-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE/   Тук също може да се провери.
Чета, че повечето сте се затъжили за среща. Ами ако има желаещи - избирате някой удобен парк и използваме хубавото време да се видим на пейка-парти. И в Докторската градина, и на Заимов, и на НДК има достатъчно павильончета за напитки, ще си вземем чай, кафе, газирано и ще си поговорим. В работни дни мисля, че ще е по-удобно. Решавайте

Последна редакция: сб, 06 фев 2021, 16:28 от Aisha

# 86
  • Мнения: 18 690
Фло, да го целуне гаджето нараненото и ще мине. Няма да те уча , че си доктор два пъти, само стискам палци. Последното стъпало отгоре или долу, че първото ме изпоти.Качваше или слизаше, да е ясно.
Да му се незнае.

# 87
  • София
  • Мнения: 8 426
ТАНИТКА, браво на теб, браво и на ГРЕТИ. Нали не е трудно, когато ти го обяснят добре. Абе учителката си е учителка! Поклон, ГРЕТИ!!!
Момичета, благодаря ви за загрижеността и съветите, тук и по телефона. Днес съм една идея по-добре от вчера. Утре ще пратя гаджето да ми купи крем с Арника и конски кестен. Току вижте съм хукнала като кобилка из квартала. Grinning
БОРЯНЧИЦЕ, казах на ММ какво си препоръчала - веднага беше изпълнено. И утре ще го карам така да ме лекува - с целувчена терапия. Stuck Out Tongue Winking Eye
АЙША, предадох му и твоя съвет. И него изпълнява. Носи ми чай на табла и плодове.
КАРИ, направо бях забравила Арниката, а на времето ми е помагала. Благодаря! Докато беше болничка исках да ти се обадя, но се оказа, че нямам твой телефонен номер. Е, Господ отчита и добрите намерения. Simple Smile
ГЪБКЕ, може би ще омеся питка и ако се видим на среща в някоя градинка, ще раздам и момичетата ще тичат покрай пейките. Joy
КЛЕЧИЦЕ, честита ти нова глава. Ти и без това си си хубава, а сега - мани, бегай!
ЯНЕ, не е подуто, не е посиняло коляното ми, та няма да ходя на доктор. Ще чакам така да ми мине. А дано! Като пращаш мартеничките на Анжелка, изпрати й много поздрави и от мен. А какво ви е по народност гаджето? Споделя ли?
Е, поговорих си с всички, които днес са надникнали в дядовата ръкавичка.
Гушкам ви и лека нощ! Kissing Heart

# 88
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 067
Фло, ако помниш още като бяхме в Брезник си говорехме да си направим заедно бабешки прощъпалник, но така и не го направихме.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 387
Ха, ха, хаааа........
Благодаря за поздравленията, девойки! Доволна съм от себе си, на тези години щом успях с три опита, ДОБРЕ Е !
Измъчих К.А.Г., но пък тя имаше търпението и спокойствието да ме научи!  Kiss
Права е и Борянка, и Фло, че учителката си е учителка!!!  Не се отказава, аз се изморих, тя НЕ!   Hands Clap



Еееееее, умното си е умно! Като нямам циганка под ръка, аз да се похваля!  Laughing

Фло, бързо оздравяване!  Sparkling Heart

Лека нощ, девойки!  Heart

Общи условия

Активация на акаунт