ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 512

  • 30 425
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27 545



 Хазалка е  споделила нови снимки по случаи днешният празник . Поамериканчен  който желае го отбелязва.
 Ние отбалязваме и празник на виното , така че опианенени от любов .
 Колко са сласдки двамата с Фико , душички Heart  Взел е усмивката на мама Heart Eyes

https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_1688225
 
Момичета не знам за вас но аз съм чок горда от това което са написали в статията.
 Браво на нашето хамелеонче.Heart Eyes Проблема е че не използва да прави посещения и  кисне при миризливите риби на слънце и вятър. Imp  

 Първият тийзър Йешилчам се радва на огромна популярност заради Чаатай Улусой . Отзиви под тийзъра оставиха хора от цял свят.  Коментари на английски , руски , арабски , испански и италиански език.
 Турските зрители са удивени. Сериала е на платена платформа . Изказват възхищението си от Чаатай.


 чок въртях фрага и момента в който излиза от ретро колата , кимва с поглед и  всички щракат Семих Атеш .
 
имаме си и ретро колаж от Али Ав .
 Ко си махне мустака и смали бузките ще стане пак момченце . Обаче с колажа с Афра Ча ми хареса , свиквам с образа.

творчество за празника Heart Decoration

Последна редакция: пн, 15 фев 2021, 01:17 от femmi2

# 46
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 002
Кака пуснала дворчето с надпис "Моята приказка. Добро утро".

# 47
  • Мнения: 27 545

Марабааа , Бонджорно със снежено бял Емко:kissing_heart:  Новината за фраг на клошарския филм днес се оказа фейк . Джан Улкай е съобщил ше чакаме още . Unamused Март наближава . Ще е двойно щастие филм и сериал Smiley Очакваме и фотосесии и интервюта.
Сега в тиймито са публикували че НФ се е размърдал и вероятно скоро ще пуснат тийзър ,може и тази седмица.

Последна редакция: пн, 15 фев 2021, 15:14 от femmi2

# 48
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 415
Датата за пускане на филма е променена, последно  на  12-ти март. Заглавието също, от месеци го знаехме като Борба с неприятностите, а сега е Хартиен дом.

# 49
  • Мнения: 27 545
Променили са дата от НФ  и заглавието новото подхожда на историята . хартиен дом.
  Да идва бързо март и слад това април че се пресушихме . Да има много снимки , и проекти .
 От сърце му желая  успех , да отвее всички и сценария да го бива.
 Възхищават му се на смелостта . Аз също и ми се иска да е по деен в мрежите и да благодари на всички за подкрепата. Фрага е много гледан. Знае че ни липсва и всеки път е различен . Kissing Heart
 Не му пука че му викат Чичко . Ако се влияе от това ехе....  Играе си човека , развива , печели много повече от други Money 


тази мелодия са я споделили Чаан Ермак и оператора  Тириаки .
 Много нежна и чувствена песен , просълзих се .
  Това е част от  муз. фон  в Йешилчам .



=======================================

Последна редакция: пн, 15 фев 2021, 19:09 от femmi2

# 50
  • Мнения: 175
Здравейте когато излезе серия с превод от новия сериял свиркай те.
Иначе аз пак почнах Огледален свят.
За сега спрях да гледам вратата, те го удължи ха, ще чакам да го свършат, че последната серия си ми допада бяха си хепи😜🤣
А някой чувал ли е нещо за Хазал, ще играе ли в някой сериял❤️

# 51
  • Мнения: 127
И аз се чудя дали да не започна да гледам Огледален Свят.

# 52
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 415
Сега си видях грешката, по невнимание е не Хартиен дом, а Хартиен живот. И познайте, датата 12.03. се пада в петък Чачов ден  за кой ли път, а в едно от първите си интервюта казва че е  играл в отбора с 12-ти номер. Има си ритуали нашия човек  Joy
Има и нова снимка от филма, дете и Ча в морето, има и снимки на Хазал радваща се на снега но съм от тела.
 
Хазал ще снима сериал за НФ Пера Палас. Исторически, а Хазал ще пее джаз. Лятото се снима във филм, още не е ясно къде ще го пуснат.

# 53
  • Мнения: 27 545
Снежна Хазалинда Heart Eyes Nature SnowflakeNature Snowflake



От 12 - ти март по НФ. Хартиен живот както е коригирала Бел.  Петъците са му късметлийски и числото.
филма на 12 - ти и фрага на Йешилчама , в отбора по баскетбол с този номер .
Едва ли Ча има думата кое кога да се излъчи нещата съвпадат . Хайде на кадем да е и двата проекта да са супер успешни и гледани и интересни. Flowers Four Leaf Clover
  Режисьор Джан Улкай .  



 на първото фото е като Апокалипсис Scream Страхотни цветове и постери.
 Подкрепят го в мрежите , очакват го какво повече да иска Ча. Щастливец е и го знае макар да не го показва в соц. мрежите . Убедена съм че е благодарен за всичко на търпеливите си фенове , фенки от цял свят.
Филма ще е емоционален . На кадъра с детето показва колко е хепи.
Обича морето , водата  да плува и лети като свободна птица . Ще бъде прекрасен баща в реала нема да излизат от водата.  
Господ да ми прости не искам да е шаманче . Никой не ме пита мене, ама да си кажа болката .
Не се примирявам.  Времето ще покаже дали ще е до пенсия с нея или йок !

https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_1690606
Сета е в Бейкоз . Там снимат доста сериали . Един от участниците е споделил че е щастлив да върнат златните години на екран.  Това е екипна работа и всичко се случва пред очите им.
снимката с дървото е качена от Илка




===================================


Мехмет и Семих Атеш. Хамелеонът в два образа . Промяна за пет месеца.

Последна редакция: чт, 18 фев 2021, 16:50 от femmi2

# 54
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 415
Оо има има  думата и още как. Така урежда от години бездарната си лична стилистка, Аталайчо е в снимачната група на Йешилчама,  как ли е попаднал там? Дуда на НФ а преди това от 3 секундна роличка, замалко да получим СарСем...Работи с най добрите режисьори, от НФ доведе Териаки на БЛУ тв операторът с който снима Защитника и филма си и на когото е нещо като кум.  Ча държи на приятелите и любимите си хора, но те едва ли случайно попадат в общи проекти с него, някои за кой ли път. Сигурна съм че има думата за колежките си,  поне за Селин - повече не би допуснал да му се качват на главата разни използвачки, че да вземе да му се опре една дата... Абсурд, та той е звездата и има право на условия. Заради него хората ще очакват сериала, а не щото много ги вълнува сюжета. Актьрския му статус е на супер звезда, а това върви с екстри.

Последна редакция: ср, 17 фев 2021, 22:14 от Беллора

# 55
  • Мнения: 27 545

Еееех , сладурчета Heart Безкрайна синева !  това дете е страхотно . Ча е избирал каста от деца . Агенцията се пофали с това.
Отпуснат е в тялото.  Дано в сериала е по- добре . От видяното в тийзъра е отслабнал, но се иска тренировки.


 Днес рожден ден празнуват Бурак Дениз и Сонгюл Йоден.  Да са живи издрави , успешни и щастливи .
Бурак цепи с новият си проект . Много е гледан . Визията е страхотна , голям мъжкар . Играе гард и с Алина Боз си паснаха. Харесвам ги двамата с Хазалка в НИ Heart Eyes

Последна редакция: чт, 18 фев 2021, 01:52 от femmi2

# 56
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 415
И  на мен ми се вижда отпуснат, но това е сериозна роля, някак няма да върви да размаха плочки и бицепси, но можеше да се повтали, със щръкнали кокали  щеше да е по-реалистичен клошар..

# 57
  • Мнения: 27 545
Бел , така е това е сериозна роля , но с кокали щеще да е по достоверно. И така става нема как да ръси сексапил, като играе клошар. Отпуснат , секъв това е роля. И аз го искам красавец  за моемнта така е преценил. Някой се променят за роли ,други си държат на красотата.
Донякъде ме радва че нашият патрон е смел и не е суетен.



прекрасен Хакан Демир  в лице Heart
В тяло не е с яки плочки . НФ го удариха през просото. Първите сезони е добре. Там с горещата сцена с колежката е уаууу отвсекъде Kissing Heart



=============================

рожденика Balloon

Бел , за дадени неща ще се съглася че има думата. Държи на личната си стилистка и приятелка и договаря тя да го облича. Има попадения и лоши избори.
В тийзъра облеклото е добре на Чачи.  Ако тя е стилист и на жените роклята на Шекерджи  е топ много хубава и добре стои .
Аталай брата е в екипа на Йешилчама.
Мда без протекцийте на големият брат звезда няма как да стане. Аталай учи кино изкуство в Лондон и сега набира опит . Няма лошо нека помогне затова е семейството. Аталай мега звезда и красавец като Ча нема да стане.
Не си го представям като принца на нощта . Може и да има заложби момчето и да го видим на екран кой знае.
За Дуда сме го коментирали чок пъти.
Все още не вярвам че се познават отпреди. И това  важи до доказване на противното. Вярно е че се пръкна от нищото и в други сериали има пълнежи безмислени така че...
Можеше и без нея или някой мъжки образ да вкарат за тази роля.

Утре ще довърша мислите за останалите неща от коментара ,стана късно.
Лека нощ !

Последна редакция: чт, 18 фев 2021, 01:44 от femmi2

# 58
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 415
Нещо мнаго любопитно. Разбира се за какво става въпрос, но ако се затруднявате ще абясня набързо.

Цитат
⚡Короткометражный фильм Чагатая Улусоя Птичка / Birdie был отобран для участия на Оксфордском кинофестивале, который пройдет с 24 по 28 марта. Режиссер и автор сценария - Чагатай Улусой. В главной роли - Тургай Тануклу. Монтаж картины и второй режиссер - Аталай Улусой.

Это история одинокого рыбака Халита, который живет тихой жизнью наедине с природой около озера и единственная его цель - быть сытым. Испытывая сильные боли в ноги, старик обращается за консультацией к врачу, который советует ему немедленную операцию. Беспомощный и больной он возвращается домой, понимая, что на операцию у него не хватит денег. Но на следующий день он находит раненого щегла, который становится частью его жизни так же как и Халит становится частью жизни птички. Смогут ли их взаимоотношения изменить судьбу обоих?

Отметим, что ранее фильм имел название Свободный щегол и многие полагали, что Чагатай по какой-то причине отказался от работы над проектом. Однако как оказалось, он его все-таки снял, как и обещал и картина оказалась достаточно интересной для международного жюри, чтобы включить ее в официальный отбор. Фильм будет доступен для просмотра с 1 апреля.


Аталайчо вече трябва да е завършил английското си образование и веднага кацна в перспективен проект.
Той също е талантлив, артистичен е и пее прекрясно, запазила съм как пее някаква сръбска песен,  доста е гласовит, повече от батко си, но красавецът в семейството е Ча.
Нашия най забележеми плочки има около времето на конкурса. Тогава е и най- слаб. Когато започва в АФК по собствените му думи тежал към 77-8 кг. Но той  има прекрасна линия на торса-тънка талия и плосък корем, само трябва да не се отпуска с яденето и поне малко да се грижи за външността си. Рибата в морето няма да свърши, но младостта да....

Последна редакция: чт, 18 фев 2021, 13:50 от Беллора

# 59
  • Мнения: 27 545

ново от Хазалджим

Творят , както беше суша и изведнъж ни затрупаха . Това е неговият стил.
Работи си безшумно ,държи настрана личните неща.

Hearts
https://twitter.com/AliAv77/status/1361951613959692288/video/1
 ще чуете шума на морето от гифа като отворите линка . Толкова е хепи , такава усмивка искам  и повече да е социален . Детенцето прилича на него. Ох, пак ми бръмнаха мухите да не ни шокира .
Пепел ми на пръстите и клавишите.
Няма угодия за кадъните.

 
===================================
Търпението ни се възнаграждава . Човекът Загадка се завърна с гръм и трясък:stuck_out_tongue_closed_eyes:
 Ще ми се сбъдне желанието зад камера.  Коментирали сме в старите теми и самият той се зае да избира места за снимки.  
Ще е  кратък филм няма значение.
Режисьор  и сценарист Чаатай Улусой .
В главната роля Тургай Танюлкю

 Миличкият ми  , ко беше пред мен сега щях да го прегърна и аплодирам и просълзя.
Печели уважение и възхищение , не обръща внимание на излишни неща.
 Има честта да се учи и работи с имена, като Джан Улкай , Чаан Ермак , Улуч Байрактар , Баръш  Йош.  Hands Clap
Филм и сериал ни очаква през тази година и един късометражен .
 
https://vk.com/cagaulusoy?w=wall-128333062_172832
Oт архивите
 Още през Октомври 2019 год .за списание GQ Middle East Чаатай разказва че  мисли да направи собствен филм.
 Аз съм много развълнуван , всеки ден мечтая затова.

мятам линкове за гифки да ги запазя
https://twitter.com/iyigunlereih/status/1360986579569840129
https://twitter.com/cagataygifs/status/1352283814479888384

Последна редакция: пт, 19 фев 2021, 00:59 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт