След Пойраз Карaйел: Бурчин Терзиоолу - Hükümsüz/Пустота нови проекти и изяви на актьорите и екипа

  • 29 989
  • 734
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 747
Рейтингът никак не ми харесва.
Освен сериали снощи имаше и мач Турция - Норвегия.
Може  да се е отразило това, че разкриха лъжеца и вероятно голяма част от гледащите са решили, че това е финала на историята. Без коментар. Турските зрители си имат утвърден вкус и предпочитания. Изглежда индустрията им ще продължава още дълго да бълва еднотипни сериали. Такива като Лъжец, не би трябвало да са телевизионни и зависещи от рейтинг.
Може  продуцентите да не разчитат вече на турската публика, защото ми прави впечатление, че твърде бързо влезе в каталога на  EcchoRights



а сега ще бъде представен в Кан. Ако разчитат на международни продажби, това донякъде ги оправдава, защо извън Турция е труднодостъпен и от канала не качват епизодите  в youtube.

От Салих Б.: Вашите обиди/псувни към Мехмет Емир са също толкова ценни, колкото и добрите ви думи към мен.

# 466
  • Мнения: 12 814
Такива като Лъжец, не би трябвало да са телевизионни и зависещи от рейтинг.
Може  продуцентите да не разчитат вече на турската публика, защото ми прави впечатление, че твърде бързо влезе в каталога на  EcchoRights
=========
От Салих Б.: Вашите обиди/псувни към Мехмет Емир са също толкова ценни, колкото и добрите ви думи към мен.

Салих чете коментарите, хората те не спират да го поздравяват за добре свършената работа на психопат.
Епизодът беше наситен с емоции които той изрази великолепно.


А дано наистина не разчитат.
Сериалът си е точно за интернет платформа


Финалът  на 4 еп
https://twitter.com/yalancidizi/status/1446576766684909575

# 467
  • Мнения: 3 747
Сериалът си е точно за интернет платформа
+1 Колко сериали с трилър елементи са били успешни в Турция? Аз не се сещам за такива.

Мехмет: Казват, че  е лесно да оправдаеш обикновените очаквания на обикновените хора. Дениз вече е една от тези обикновени хора. Но знаеш ли какво, някак все още се съпротивлява. Това е много хубаво.
Дениз: Този човек ми направи клопка.
Ясемин: Как можеш да се държиш все едно нищо не се е случило?
Ердал: Какво става? Да не зацикли над това дело?
Дениз: Този човек си играе с всички нас. Игра е си с мен, кой знае с още колко си играе.
Мехмет:  Изживях това заради Дениз Сунгур!
Дениз: Гневът в мен е толкова голям, че не знам как ще се справя
Мехмет: И тя скоро ще разбере кой контролира всичко! за коя ли жена говори - Дениз, полицайката, Ясемин
Ясемин: Ти си луд!
Окай: Стой далеч от семейството ми!
Дениз:  Да не би той да ме следи?
Мурат: Отново започваш да параноясваш!
Ясемин: Дениз, наистина всичко ще се оправи.
Дениз: Знам. Имам план!

Последна редакция: сб, 09 окт 2021, 13:16 от _Radi

# 468
  • Мнения: 12 814
Ради ,благодаря

Жалко, много жалко, поредния качествен сериал е под въпрос...
от руски форум, ако е вярно
Рейтингът е паднал заради разкриването на истината в предния епизод.
 Взето било решение да се смени деня на излъчване,ако не се вдигне рейтинга , финал


https://kinoturkey.ru/novosti/11910-serial-lzhec-ruhnul-v-reytin … royut-serial.html

Последна редакция: сб, 09 окт 2021, 16:26 от eliNIM

# 469
  • Мнения: 3 747
Ели, аз и преди го казах  10-13 епизода са им напълно достатъчни.
Инчето си пожела фотосесия.  Бурчин ни чете и изпълнява.  Днес е била в студиото на Мухсин Акгюн.


Кадър от тяхна фотосесия видяхме и в Лъжец. Снимката на Дениз в социалните мрежи

# 470
  • Мнения: 1 135
Момичета Hug
Интересен трейлър, показват, че още нищо не сме видяли. Въпросът е колко екранно време ще имат за да си развият историята.

Инчето си пожела фотосесия.  Бурчин ни чете и изпълнява.  Днес е била в студиото на Мухсин Акгюн.
Супер! Чудесна новина. Харесвам съвместната им работата. Една от любимите ми фотосесии и снимки на Бурчин е с този фотограф.

# 471
  • Мнения: 8 404
Оф не е много добър рейтинга ,но ако успеят да си изкарат 12 или 13 епизода ще бъде напълно достатъчно да си  разкажат историята.
Еха нова фотосесия ще има с Бурчин ,много харесвам снимките на този фотограф .До сега винаги всичките му фотосесии и с Бурчин и с други артисти винаги са били много стилни и сега очаквам същото високо качество и красота.😀
Силен момент от сериала.

# 472
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 364
Здравейте! Smile

извинявайте за тъпия въпрос, но къде гледаме новият сериал на Бурчин?

Благодаря и приятен неделен ден!

# 473
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз го гледам с руски суб., Хъшче, в турк.ру. Не знам дали има бълг. превод.

# 474
  • Мнения: 1 135
Хъши, няма български превод за съжаление.
Светлето е отговорила, ето линк. 



Качени са всички излъчени епизоди, като само последният - четвърти все още няма субтитри, а само озвучаване.

# 475
  • Мнения: 3 747
Силен момент от сериала.
Eдин от най-силните моменти в  четвърти епизод. Дениз останала сама със страховете си на прага на дома си сред студа...
Една силна жена, пречупена пред самотата си и осъзнала, че  може да разчита единствено на себе си. Много трогателна  сцена и много добра актьорска игра на  Бурчин.



Мурат: Дениз... Не съм видял, звъняла си ми. Добре ли си? Какво правиш тук?
Дениз: Не знам... Не исках да съм вътре.
Мурат: Изплашена си, разбира се. Т.е. права си. Той не ти направи нищо, нали? Т.е. снощи?
Дениз: Не, само не исках да стоя вътре. Страх ме е. Мислех си, че ако съм вътре никой няма да ме чуе ... А ако съм на улицата , като извикам...
Мурат: Искаш да кажеш, че цяла нощ си стояла тук?!
Дениз: Звънях ти, но не чу. Всъщност се получи добре. Трябва да реша проблемите си сама. Не мога да живея страхувайки се.
Мурат: Извинявай, Дениз. Наистина съжалявам. Прости ми.
Дениз: Защо?
Мурат: Защото не бях до теб. Повече няма да се повтори. Този негодник ще си плати за стореното. Няма да позволя да те изплаши отново. Не се  тревожи.
Дениз: Не го позволяваш ти, а аз. Да, страхувам се. Но няма да ми мине така. Така както той се домогна до живота ми, така и аз ще се домогна до тайните за живота и семейството му.

# 476
  • Мнения: 8 404
Hug  Hug  Hug
Ради  мерси за превода на този откъс  Flowers Hibiscus  Аз понеже не съм гледала целите епизоди ,а само някои моменти ,освен 1 епизод и затова не знаех точно от кой епизод е момента ,но наистина е много трогателен и силен.
Хъши  освен от линка,който Инчето  е дала ,там качеството е много добро ,сериите ги качват и във ви бокса пак са с руски субтитри .



тук не съм много сигурна ,но май това е Айшегюл



Последна редакция: нд, 10 окт 2021, 20:19 от Eny87

# 477
  • Мнения: 1 135
Ради, мерси за превода.
Последните роли на Бурчин отправят силни  послания към турските жени.
Браво на Бурчин. Влага част от себе си в работата си. Никога не избира да е на екран просто така, само за слава и пари, ако героинята не отговаря на мирогледа й.
Позабравихме Илкер. Продължавам да не го възприемам с тази жена, но кой ме пита.
 

От позицията на времето - всяко зло за добро. Виждам, че Бурчин е щастлива, а той да прави каквото иска с живота си.

# 478
  • Мнения: 8 879
Тя по добър от него къде ще намери след скандалите които имаше с Ахмет Курал особено.
А иначе като певица я харесвам де,но за Илкер никак...но нас кой ни пита дето се вика
Много ме е яд за рейтинга този и Присъда са най-добрите сериали започнали от всички не разбирам защо така харчат сериали заради някакви 2000 там дето и те не знаят какво да гледат.Жалко!

# 479
  • Мнения: 3 747
Привет!
С пожелание за успешна седмица, изпълнена с добро настроение и положителни емоции, въпреки лошото време Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт