Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти, партньори - 96

  • 23 703
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 557
Ехааа, Айре Heart Eyes продължавай да мрънкяш Laughing Виж, че снимат хората.

# 31
  • Мнения: 27 537
Айрееее  с телепатия си го довела .Grinning Ето снимат си хората .
 Я , помрънкай и за аркадаша ко има ефект ще те черпа

  възглавници спретнали с Кивовия лик Stuck Out Tongue Winking Eye

# 32
  • Мнения: 18 626
Фенче Kissing Heart, е да убедих се, че снимат:))
още 2 видеа
https://twitter.com/ktatlitugnews/status/1358120362526076932
https://twitter.com/ktatlitugnews/status/1358120151162515456
 Foça, Измир.

Феми, оки, ама утре Stuck Out Tongue Winking Eye
за днес магията ми се изчерпа:))





Последна редакция: сб, 06 фев 2021, 20:45 от Airra

# 33
  • Мнения: 3 173

После ще пиша

# 34
# 35
  • Мнения: 18 626
Пепи, Фенче Kissing HeartHug
е много съм доволна от днешния ден...
най-после това, което чакахме толкова време! Blush
красотичката ни! Heart 🧿


рускините коментират, че бил смесица от Бехл. и Джесур Wink

лека вечер!

Последна редакция: сб, 06 фев 2021, 21:37 от Airra

# 36
  • Мнения: 27 537
На мен ми е като Бехлюл. Добре че не е брадясал прекалено.
Киво на колелото или кво е там е супер. Като свободна птица в полет . С раничката на гръб ,природа ,море.

Измир е красиво, само на картинка ще се наслаждаваме.

# 37
# 38
  • Мнения: 18 557
Айре Heart Eyes днес направо е Великден Laughing Изобщо не очаквах, честно! Ако така ни подават по нещичко, месеците ще минат неусетно! На мен не ми напомня нито Джесур, нито пък Бехлюл, това е Арман, най-малкото е по-слабичък и от двамата Laughing Сигурна съм, че отново ще е много различен Heart

Лека вечер! Много съм доволна от днешния ден! Hands Plus1

# 39
  • Мнения: 14 497
HugHugHug   Привет мили момичета HugHug

  Много съм щастлива за Киво.
Най- после нещо истинско и приятно на небосклона.
АйренцеHeart, ако нямате нищо против се присъединявам към новата тема , която си сътворила с толкова много любов ,вкус и надежда.Браво на теб !

                                           Прекрасник!


              

                                               Oбожавам го!



            




                       

# 40
  • Мнения: 3 173
Еха, момичета, какво стана,а? 
Аз пък имах някакво предчувствие, но по -скоро , че Къванч ще качи нещо, но такова изобилие не очаквах. Колкото и да се крият снимките на открито няма как съвсем да се скрият. Фени, права си , това си е Арман. Е, много ми харесва това име. Че ще бъде различен от другите си роли въобще не се съмнявам. Както си и пожелахме ще има и красиви снимки от живота им преди трагедията.
След като вече изтекоха снимки, не е ли логично от компанията да пуснат нещо официално?
Поне така си мисля.
Себи, радвам се, че се присъединяваш към нас 🤗


# 41
  • Мнения: 27 537
Пепи  за логиката .... то е ясно че е официално и отдавна го съобщиха. Разбира се и ОГМ може да пусне нещо.
Не очаквахме такова изобилие днес, но се радваме на снимките и Арман.Sweat Smile
Може би Фен е права само дето е по слабичък.
Да постнат и остров Джунда.
Там ли ще е корабокрушението ?

Последна редакция: сб, 06 фев 2021, 23:59 от femmi2

# 42
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Среднощен привет, момичета!

Жива съм!!!

Страхотни новини, страхотен Къванч! Дано и сериалът да е страхотен, (в което не се съмнявам). Персонажът е по моята част - хем морски, хем биолог... хем плувец, хем учен... Морето е моята любов и стихия, а биологията - душата и умът. Хайде, хаерлия да е!
Най-прекрасното е, че ще гледам два сериала почти едновременно - с Туба и с Къванч. Мехлем за душата ми!
Благодаря на всички вас, които "поддържахте огъня", докато дойде мигът!

Айре, много красива "шапка" си спретнала. Замечтан Къванч в синьото безбрежие.. в очакване на пролетта. Духовно пречистване (магнолията), любов и безсмъртие (ябълката) и сладка гордост (името).



Лека! Heart Eyes

Последна редакция: сб, 06 фев 2021, 23:46 от Екатерина Кузманова

# 43
  • Мнения: 18 557
Добро утро, дружки! Hug



Себи Heart Eyes радвам се да те "видя " отново тук! Hands Plus1
Най-после се започна, да! Тази корона ни провали всички планове ...
Още един кратък клип
https://vk.com/love_kivanc_tatlitug?z=video-39664475_456242423%2 … pl_wall_-39664475
Пепи Heart Eyes и на мен много ми харесва името, отива му! И ще видим на светло красотата, която ги заобикаля, както искахме!
Феми Hug няма да има корабокрушение в този сериал, а ужасно бедствие ще сполети Земята, слънчевите лъчи ще убиват хората. И Арман и екипът му заради това ще се крият на подводницата и ще се опитват да спасят себе си, и може би и света.
Кате Hug много отсъствия си натрупала, много - не зная как ще ти ги извиняваме Smile Киво е прекрасен както винаги, да ! Heart
Скрит текст:
А за Туба направо ме е яд, че прие да играе в тази абсурдна фантасмагория


Хубав ден! Hug

# 44
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Добро късно утро!

Фенче, моля да ми извините отсъствията! По уважителни причини са.

Скрит текст:
В голям екшън съм от доста време. То не беше присъствено обучение, то не беше в електронна среда, то не беше едното и другото заедно... Три дни в училище, два дни вкъщи - тичам като изоглавена с умиращия ми компютър... Преподавам в начален етап в две паралелки, после тичам в кабинета си да обучавам дистанционно в прогимназията и гимназията. От изминалата седмица вече сме в училище и преподаваме на 7-мите и 8-мите класове, а останалите - дистанционно, така ще е и следващата. Ужасно е изморително. После - 5-ти и 10-ти, пак две седмици и т. н.

По отношение на сериала

Скрит текст:
с Туба - започнах го на ниво "табула раза", не съм гледала предишните серии. От новите изгледах две.









Лек ден! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт