Половинките ви подкрепят ли ви?

  • 11 745
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 414
Радва се на възможността да имате дете.
След аборт има някакъв риск вече да нямаш, когато му дойде момента според теб.

# 16
  • Мнения: 363
Не се изразих правилно. Постоянни партньори сме си и не използваме презерватив или противозачатъчни, но винаги свършва отвън.

# 17
  • Мнения: 1 119
Дамите се изразиха правилно! Това не е пазене...

# 18
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 160
Не се изразих правилно. Постоянни партньори сме си и не използваме презерватив или противозачатъчни, но винаги свършва отвън.
Семето у шъпата не е контрацепция. А твърдиш, че си образована...

# 19
  • София
  • Мнения: 39 155
Значи ти не го искаш? Ами ... да не повтарям другите.

# 20
  • Мнения: 910
Според мен той дори не е изненадан, а го е планирал и не те е пазил, защото определено му е време да стане татко, а ако те чака теб да се наканиш, ще стане на 40 и нагоре.
Радвай се, че така е реагирал.

# 21
  • Мнения: 42 121
Не се изразих правилно. Постоянни партньори сме си и не използваме презерватив или противозачатъчни, но винаги свършва отвън.

О, ама така кажи, тогава няма шанс да си забременяла. учените спорят дали този метод е 153% или 167% надежден, ама все е над 100%, сигурна работа Grinning

# 22
  • Мнения: 18 916
Излиза, че драмата е понеже вместо да я навива за аборт, казал, че ще поеме отговорност като родител...

# 23
  • Мнения: 363
Както няколко пъти обясних, темата ми беше относно неговата реакция, а не това, което не/се е случило. Аз имам гинекологични операции и на теория е трудно да забременея, но хормонални препарати са противопоказни за мен, при него има проблем с презервативите. Това, което в случая ме засегна е, че аз имам притеснение и ситуация, в която изобщо не показа съпричастност. Със същия успех утре ако имам проблем в работата си, а той ми се смее насреща, проблема няма да е какво се е случило на работа, а как той реагира.

# 24
  • Сф
  • Мнения: 10 792
Заглавието е доста подвеждащо. Аз пък съм чувала, че жената трябва да се пази.Ако разчиташ на него, или който и да е мъж да те пази..ти си безотговорната да ти кажа.
Изчакай и не се шашкай.Нека да е сигурно каквото е там и решавайте. Това, че се лигави и хили не ми харесва на мен, показва незряло отношение към сериозните неща в живота.Не сте и толкова малки, еле той.
Пробвайте първо да поживеете заедно, пък после другото.Нещо не сте ли говорили?Сватба, деца? Не само ти какво искаш, а двамата.Какво се очаква от тая връзка???Година и половина е достатъчно време за смели решения.
Извинявай, той като е на 40+  ли очакваш да гледа бебета, щото на теб на 25 ти е рано?Има ли яснота по тоя въпрос?
Защото случват се такива неща дори и с пазене, но хората и двамата , знаят как да продължат обикновенно.
п.п. една так дето все и беше рано я зарязаха ..не знам , това са лични неща и е трябвало да знаеш отговора, да е говорено, а не сега да питаш като ученичка.
п.п. оу..прочетох за пазенето...уоу..о и продължава.... проблеми с презервативите имал...
една патка пасла, пасла и после се напасла Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 39 155
Излиза, че драмата е понеже вместо да я навива за аборт, казал, че ще поеме отговорност като родител...
Аха. Това за аборта не се казва "подкрепа". Оправи си речника, авторке.

Между другото, при нас беше почти същата ситуация с първото. Аз, обаче, оцених това, че моят човек ме подкрепи и ... бебето е на 16г.

# 26
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 160
Излиза, че драмата е понеже вместо да я навива за аборт, казал, че ще поеме отговорност като родител...
Ако не гледа на него като на бъдещ баща на детето/децата и, си е проблем. В това няма лошо, но е редно да са ги уточнили тези неща предварително. Мъжа ми беше на 19 когато се запознахме, стана баща на 30 години, бяхме решили, че сме "заедно" , и дете ще имаме, просто не искахме да е като сме на по 20-25 години.

# 27
  • у дома...
  • Мнения: 3 103
Добре де, а не е ли важно за теб какво иска и той? А ако той иска дете? Подкрепата е двустранен акт. Оставам с впечатлението, че ти искаш да "командваш" и да става все на твоето.

# 28
  • Мнения: 18 414
Не си пасвате просто. На някоя друга може подобна реакция да й повдигне духа, тоест да я успокои и ободри. Теб те дразни. Лоша прогноза.

# 29
  • София
  • Мнения: 29 139
А, наистина е много неприятно, когато те притискат за дете. Бях в такава ситуация. При мен тогава нещата приключиха с аборт, но не се знае при авторката какво е положението. Нека да направи тест.

Общи условия

Активация на акаунт