Половинките ви подкрепят ли ви?

  • 11 748
  • 314
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 363
Тест така или иначе ще направя. Но не е там въпроса, а в лигавата му и незряла реакция.

# 31
  • Мнения: 42 125
Както няколко пъти обясних, темата ми беше относно неговата реакция, а не това, което не/се е случило. Аз имам гинекологични операции и на теория е трудно да забременея, но хормонални препарати са противопоказни за мен, при него има проблем с презервативите. Това, което в случая ме засегна е, че аз имам притеснение и ситуация, в която изобщо не показа съпричастност. Със същия успех утре ако имам проблем в работата си, а той ми се смее насреща, проблема няма да е какво се е случило на работа, а как той реагира.

Реакцията му си е добра. Или поне болшинството забременели жени очакват такава. В случая ти си със сбърканите очаквания. И явно не сте говорили по въпроса.

# 32
  • Мнения: 363
Говорили сме и много добре знае, че в момента не искам. Изяснила съм много ясно, че първо искам да поживеем заедно, да видим как ще е и после ще решим.

# 33
  • Мнения: 4 420
Той е на 35 и най-вероятно вече иска да има семейство и деца. Обща грешка е това, че не сте го обсъдили предварително, предвид разликата в годините. Ако ти беше казал, обаче, че не иска деца на този етап и ако си бременна той желае да направиш аборт, нямаше да си по-щастлива.
Направи теста и след резултата сядате и обсъждате какво ще се прави. Ако искаш да имаш дете от този мъж и да живеете заедно, какво е значението, че се е появило малко по-рано от плануваното. нещата не винаги стават по план. Ако въобще не искаш да имате общо бъдеще - прави аборт и го пусни да си намери подходяща за него жена.

# 34
  • София
  • Мнения: 29 141
Тест така или иначе ще направя. Но не е там въпроса, а в лигавата му и незряла реакция.
И на мен ми е лигаво такова поведение, не съм съгласна за "незряла" обаче. Има такива хора, Ако е често, ти решаваш дали можеш да преглътнеш такова поведение или не.

Вие говорили ли сте за деца? Имам предвид преди, не сега.

# 35
  • Мнения: 1 119
Реакцията му не само, че не е незряла, а е напълно адекватна за един 35-годишен мъж. 🥱

# 36
  • Мнения: 363
Тест така или иначе ще направя. Но не е там въпроса, а в лигавата му и незряла реакция.
И на мен ми е лигаво такова поведение, не съм съгласна за "незряла" обаче. Има такива хора, Ако е често, ти решаваш дали можеш да преглътнеш такова поведение или не.

Вие говорили ли сте за деца? Имам предвид преди, не сега.
По-нагоре писах, че сме говорили и много добре знае, че в момента не искам. Изяснила съм много ясно, че първо искам да поживеем заедно, да видим как ще е и после ще решим.

# 37
  • Мнения: 42 125
Явно искаш определен отговор, ама не става. По-възрастните от теб сме на друго мнение, а ти не искаш да размислиш. Та за какво повече да мъчим темата?

# 38
  • Мнения: 1 119
Ако е негативен теста, моля те предай нататък този мъж, дето не те подкрепя! Имам няколко свободни приятелки... Веднага ще го грабнат този лигавия.

# 39
  • София
  • Мнения: 29 141
Скрит текст:
Тест така или иначе ще направя. Но не е там въпроса, а в лигавата му и незряла реакция.
И на мен ми е лигаво такова поведение, не съм съгласна за "незряла" обаче. Има такива хора, Ако е често, ти решаваш дали можеш да преглътнеш такова поведение или не.

Вие говорили ли сте за деца? Имам предвид преди, не сега.
По-нагоре писах, че сме говорили и много добре знае, че в момента не искам. Изяснила съм много ясно, че първо искам да поживеем заедно, да видим как ще е и после ще решим.
Не знам защо останах с впечатление, че сте говорили сега, а не преди, явно съм се объркала.

За мен този вариант, който ти предпочиташ (първо да поживеете заедно и тогава да решавате) е по-добър.

# 40
  • Мнения: 1 120
Момиче, ти се държиш незряло, лигаво и детински.

# 41
  • Мнения: X
Честно казано в тази ситуация въобще не бих казала на мъжа, камо ли да чакам подкрепа. Има приятелки за тази работа. Той е в правото си да иска детето. Изчакай, направи тест, може и да не си бременна. Не купувай марка Престо.

# 42
  • Мнения: 363
Благодаря ви за съветите. Може би все пак сте прави, а и вероятно това е неговия начин да се опита да ме разсмее. Вероятно покрай напрежението и притесненията ми реагирах по-остро, отколкото трябваше.

# 43
  • Мнения: 5 673
Хората се молят за такъв мъж, който при изненадваща бременност няма да си бие камшика, ти на това викаш, че не е подкрепа?! Какво трябваше да направи, че да ти е подкрепено, да се завайка и да каже, че трябва да направиш аборт? Дано да не заживеете заедно и той да си намери по-адекватна приятелка. А ти дано не срещнеш "подкрепа" от някой мухльо, който само при споменаване на закъснение ще се препоти и ще запреглъща на сухо.

# 44
  • Сф
  • Мнения: 10 798
Тест така или иначе ще направя. Но не е там въпроса, а в лигавата му и незряла реакция.
И на мен ми е лигаво такова поведение, не съм съгласна за "незряла" обаче. Има такива хора, Ако е често, ти решаваш дали можеш да преглътнеш такова поведение или не.

Вие говорили ли сте за деца? Имам предвид преди, не сега.
По-нагоре писах, че сме говорили и много добре знае, че в момента не искам. Изяснила съм много ясно, че първо искам да поживеем заедно, да видим как ще е и после ще решим.
Явно не е твоя мъж това. Нито преди, нито сега , по твои описания не ви е пречило нещо съществено да се съберете.Ако беше сигурна, че това е човека, щеше да ревеш от щастие при две черти, а не да се ядосваш и да казваш че не е време за деца..За месец се оправи моя мъж с разбито жилище и почти без вещи,  а бяхме най-щастливи с   бебето.Просто се наложи да се местим в последния момент, м да не всичко става по план, така е.

Общи условия

Активация на акаунт