София, жк Младост - тема 33

  • 56 744
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 30 142
Някой знае ли, дали е вярно, че на мястото на премахнатите незаконни гаражи в Младост-3 ще строят Младост-5?

# 16
  • София
  • Мнения: 3 114
Някой знае ли, дали е вярно, че на мястото на премахнатите незаконни гаражи в Младост-3 ще строят Младост-5?

В момента има акция на Столична община за премахване на незаконните гаражни клетки във всички квартали. А по отношение на изграждането на нов квартал Младост - 5 става дума за площите между комплекса на БАН на Цариградско шосе и магазин "Метро", така че няма нищо общо с Младост-3.

# 17
  • София
  • Мнения: 30 142
Някой знае ли, дали е вярно, че на мястото на премахнатите незаконни гаражи в Младост-3 ще строят Младост-5?

В момента има акция на Столична община за премахване на незаконните гаражни клетки във всички квартали. А по отношение на изграждането на нов квартал Младост - 5 става дума за площите между комплекса на БАН на Цариградско шосе и магазин "Метро", така че няма нищо общо с Младост-3.
А, ясно. Аз защо разбрах за поляните зад гаражите. Благодаря.

# 18
  • Мнения: 6 696
Това е въпросното Младост 5:


От метростанция Младост 3 трябва да се продължи бул. Ляпчев - бул. Копенхаген до Дружба, посредата с трамвай, идващ от Дружба с последна спирка метростанция Младост 3.

# 19
  • София
  • Мнения: 30 142
Да, сега ми стана ясно. Мерси!

# 20
  • Мнения: 2 687
Не съм разбрала къде махат гаражи?!... Аз за тази тревна площ зад Метро, откъм Младост 3, толкова надежди имам... мечти, де... Да я направят с алейки тук там и паркче да си стане, малко й трябва. Нали искаха скоро парк да правят към Околовръстното, но там заради имоти едва ли пак ще стане...

# 21
  • Мнения: 18
Привет! Търся ателие или човек, където й да е, в Младост за ремонт на шевни машина. Ако някой знае ще съм благодарна да сподели?

# 22
  • София
  • Мнения: 5 563
Навсякъде махат незаконните гаражи, има акция в момента. Преди две седмици ги махнаха срещу нашия блок в Младост 4. С кран ги разбиваха, после ги натовариха и извозиха боклуците.

Последна редакция: пн, 08 фев 2021, 14:01 от .♥.Петя.♥.

# 23
  • Мнения: 2 285
Ами страхотна новина е това! Честно казано, не мислех, че ще ги видя премахнати, докато съм жива.
Като свършат с гаражните клетки, да ни отърват и от бетонната конструкция срещу поликлиниката - паметник на безхаберието.

# 24
  • София
  • Мнения: 18 699
Мхм,и да напляскат нови китни кооперации.

# 25
  • Мнения: 29 324
....а тези с премахнатите гаражи ще спират по улиците. Както и тези с апартаменти в новопостроените кооперации. Честито на Младост!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 159
....а тези с премахнатите гаражи ще спират по улиците. Както и тези с апартаменти в новопостроените кооперации. Честито на Младост!!!
Повечето гаражи са си вехтошарници, нищо чудно да се отворят повече места без гаражите.
Като ги събаряха при МС Младост 3 беше рай за хората с каруци, какво ли нямаше вътре.

# 27
  • Мнения: 29 324
Надявай се да има места.... След най-много месец ще се загради полето и ще се застрои.

# 28
  • Мнения: 338
Някой знае ли дали може да се плащат таксите за нови лични документи на ПОС? Става въпрос за Звено "Български документи за самоличност" в Младост-3. Въобще някой минал наскоро през това ако може да сподели набързо процедурата, че да си спестя висенето на опашка няколко пъти, защото нещо съм пропуснала. Благодаря!

# 29
  • Мнения: 596
Някой знае ли дали може да се плащат таксите за нови лични документи на ПОС? Става въпрос за Звено "Български документи за самоличност" в Младост-3. Въобще някой минал наскоро през това ако може да сподели набързо процедурата, че да си спестя висенето на опашка няколко пъти, защото нещо съм пропуснала. Благодаря!
Здравейте, да беше възможно миналата година лятото.

Общи условия

Активация на акаунт