София, жк Младост - тема 33

  • 56 762
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 114
в кабинета на д-р расули самоя тя ли е лекарят? защото харесах мястото (нали е до пазара на младост 1), но тя няма скоро часове и ако има и други там, особено ако са по здравна каса?

Няма друг гинеколог в кабинета, само тя е.
Гледам, че в района има възможност за малко по-ранен час при друг специалист в медицински център "Гинека": https://superdoc.bg/lekar/ivan-lazarov Никога не съм ходила при него, но отзивите в сайта са отлични. Работи по здравна каса и с фондове.

# 76
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
в кабинета на д-р расули самоя тя ли е лекарят? защото харесах мястото (нали е до пазара на младост 1), но тя няма скоро часове и ако има и други там, особено ако са по здравна каса?
ИМа и УНГ:))
В момента излиза в понеделник 11,00 ч свободен, дано го прочетеш и успееш да се запишеш.

# 77
  • Мнения: 1 106
Къде мога да намеря памперси Мамия? Благодаря.

# 78
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Препоръчайте свестен, разбран и не арогантен личен лекар в Младост, ако е близо до района на Киприян още по-добре, но ако няма такъв всички Младости ме устройват.

# 79
  • Мнения: 2 418
И аз търся отзиви за адекватно джипи😉(за Младостите)

# 80
  • София
  • Мнения: 3 114
Препоръчайте свестен, разбран и не арогантен личен лекар в Младост, ако е близо до района на Киприян още по-добре, но ако няма такъв всички Младости ме устройват.

Мога да препоръчам моята в 25 ДКЦ - д-р Ваня Петрова, но не знам доколко се вписва в условието. Satisfied Малко е особена и дръпната, но не е арогантна и е загрижена за пациентите си. Ние сме отскоро при нея, нямахме никакви впечатления до края на януари, когато се разболяхме от ковид. Беше много адекватна в лечението, следеше ни през цялото време и след изтичането на карантината назначи необходимите изследвания, снимки и контролен преглед. Доволни сме.

Един въпрос и от мен: да препоръчате лаборатория в района на Младост 1, 2, 3, с опитни лаборантки? Със скрити вени съм, последния път ми взимаха кръв в "Кандиларов" в Младост 3, лаборантката ми набоде и двете ръце, половин час пъшка и се мъчи, накрая намери една малка веничка под китката, една седмица след това мястото на убождането беше болезнено и насинено. Разбирам, че вените ми са трудни, но на други места съм попадала на опитни лаборантки, които се оправят за минути.

Последна редакция: ср, 10 мар 2021, 18:51 от sweetkids_mama

# 81
  • София
  • Мнения: 2 104
В 25 ДКЦ вземат кръв много бързо и безболезнено. Аз имам кофти вени и ходя само там от години.

# 82
  • София
  • Мнения: 5 566
sweetkids_mama, аз също съм с трудни вени. Че и не пускам кръв.

Определено не ти препоръчвам Цибалаб в Младост 4. Боде ме последният път като ходих поне на 3 места и после ми станаха огромни синини, подутини, абе ужас и поне месец ме боля.  В потрес съм все още, а трябва да отида да си пусна витамин Д да видя как ми е... Ще чета препоръките и аз.

# 83
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
А за кандиларов в Младост 2, бл. 261Д имате ли някакви отзиви?

# 84
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 361
А за кандиларов в Младост 2, бл. 261Д имате ли някакви отзиви?

Аз съм доволна, внимателни са и никога не са ми пукали вена, дори когато трудно тече кръв. Миналата година ходих поне 15 пъти.

# 85
  • Мнения: 2 285
Препоръчвам "Рамус" в Младост-3. Лаборантката там твърди, че скрити вени не съществуват. 😉

# 86
  • София
  • Мнения: 230
"Bodimed" в Младост- 3, к-с "Гардения" и Кети.
Toп. 🔝🔝🔝

# 87
  • Мнения: 335
И аз подкрепям мнението за лаборантката от Бодимед - Младост 3. И детето водя при нея и засега съм доволна.

# 88
  • София
  • Мнения: 230
Тя не е просто лаборантка.
Тя е супер опитна и начетена медицинска сестра.
И аз я мъча с вените, но се справяме без синини и пр. Wink

# 89
  • София
  • Мнения: 30 142
"Bodimed" в Младост- 3, к-с "Гардения"- определено лаборантката е добра. Подкрепям.

Общи условия

Активация на акаунт