София, жк Младост - тема 33

  • 56 999
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 969
Извинявайте, ако е коментирано назад, но каква е тая заря и гърмежи всяка вечер между 21.45 и 22 ч., чува се в Младост 3, някъде зад общината като че ли.

# 226
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 673
Аз мисля че от сватбите в комплекс Тера в Младост 1. При нас в Младост 2 се чува като да е оттам (нямам пряка видимост в тази посока).

# 227
  • Мнения: 127
Редовно има заря в комплекс Тера,,ама дали се чува чак зад общината в Младост 3

# 228
  • Мнения: 2 969
Благодаря, и аз това се опитах да кажа на мъжа ми, но явно не мога да убедя географското му усещане откъде точно идва шумът. Знам, че сме коментирали и преди, извинявайте още веднъж за спама.

# 229
  • Мнения: 6 831
Извинявайте, ако е коментирано назад, но каква е тая заря и гърмежи всяка вечер между 21.45 и 22 ч., чува се в Младост 3, някъде зад общината като че ли.

От Тера в Младост 1 е.

# 230
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 171
д-р Ваня Петрова приема ли записване на нови пациенти ?
трябва да си сменя личния лекар до 30ти този месец и нямам никаква идея кой е свободен, но и да е свестен , човечен и не арогантен, разбира се.

# 231
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Къде е това Тера в Мл1? Аз що не чувам всяка вечер зари и гърмежи?

# 232
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 528
АДРЕС
гр. София, 1784,
кв. Младост 1,
ул. Андрей Сахаров 56

Аз ги чувам и виждам зарята, но не ми пречат. За кратко е. https://www.terraresidence.com/

# 233
  • Мнения: 15
Привет, моля, да ме насочите за добър педиатър около младост 1.
И ако знаете дали приема нови бебета Wink за записване.

# 234
  • Мнения: 2 781
Фенове, пардон, потребители на А1 в М4, имате ли ТВ, май нещо цялостно им е повредено. Не мога да се свържа с оператор от час.

# 235
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 528
Изобщо няма ток в няколко района заради някаква буря.  Вижте сайта на ЧЕЗ

# 236
  • Мнения: 127
Определено има проблем.  ТV спира през 5 мин.,а интернета хич го няма.

# 237
  • София
  • Мнения: 3 124
д-р Ваня Петрова приема ли записване на нови пациенти ?
трябва да си сменя личния лекар до 30ти този месец и нямам никаква идея кой е свободен, но и да е свестен , човечен и не арогантен, разбира се.

Последно ходих при нея през февруари и имаше надпис, че записва нови пациенти. Аз съм доволна от нея. Малко е особена, но ни лекува адекватно и беше загрижена за мен и мъжа ми, когато бяхме с ковид.

# 238
  • София
  • Мнения: 2 109
Знаете ли дали някъде в Младост има къде да ми сменят цип на детски куфар ( кабинен размер)? Благодаря Simple Smile

# 239
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
Знаете ли дали някъде в Младост има къде да ми сменят цип на детски куфар ( кабинен размер)? Благодаря Simple Smile
Поправка на куфари приемат при Обущаря до Хепи.

Общи условия

Активация на акаунт