Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отзиви за ветеринар в Бургас

• 733
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате добър ветеринар на територията на Бургас? Благодаря Ви предварително!

# 1
ВЕТ ПЛЮС Галина Славова Simple Smile

# 2
  • бургас
Имах кангали, водих ги при Митев. Добър е наистина но взима адски много пари и не обяснява.
В момента си водя кучетата в Несебър при Гроздев. Изключително добър лекар и човек. Идвал е до нас, винаги ми дава няколко варианта на лечение. Последно ми лекува кучето с йод и глицерин и то се оправи. Котето беше със счупен крак човека каза,че е най-добре без шина обясни защо кое и как след,като видя снимката.Не предписва едно към гьотере. Всички 4ри кучета си водя при него и 5 котки, изключително добър. Уникален!

# 3
Аз водя котарака в клиника Байрон в Изгрев. И двамата доктори са много отзивчиви и си разбират от работата.

Моя близка е доволна от Вет Плюс в Меден Рудник. Simple Smile

# 4
  • Бургас
Здравейте, имам куче с алергия/неизяснена от какво/   при Митев и слагат инжекция/кортикостероид предроагам/ всеки месец, спира де се чеши известно време 10 дена и пак почва, но много странични ефекти има от тази инжекция - подува се , пие много вода, яде много , диша тежко, пишка много често - така вече 2 години, незнам какво да правя при кой да я закарам това не е лечение...
Много ви моля ако някой има подобен проблем да ми помогне.Благодаря ви.

# 5
  • бургас
Отидете при моя доктор ще ви помогне! Може да е от всичко, храната, средата. А не е полезно да се бият кортеко стероиди така

# 6
  • Бургас
Благодаря ти

# 7
  • бургас
Казва се Гроздев! Пиши ми на лично ще ти дам номер!
В този ред на мисли вчера карах приятел при него за кастрация на котарака му и му взе 60лв със вс изследвани а, Митев му поиска 160. Което е меко казано абсурдно

# 8
Д-р Стоян Георгиев  тел: 088 790 7344 клиника Бивет(ул. Хан Крум 44)
Разполагат с нова апаратура , отзивчиви , професионалисти. За съжаление в Бургас друга клиника не мога да ви препоръчам.

Общи условия

Активация на акаунт