Шоколад с вкус на бадемов ликьор... ммм

  • 3 741
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Извинявам се на всички мами, които се опитват да не мислят за шоколадовите изкушения  Praynig
Но, вчера пробвах новия "зимен" шоколад на Милка - Amaretto-Kakao и беше адски вкусен. Топи се в устата и оставя бадемов вкус...  ммм.
Целият го изядох  Embarassed

# 1
  • Мнения: 5 577
Офф, пак ли да слизам до магазина.  #Cussing out

# 2
  • Мнения: 235
Момичета мого обичам шоколад  , а съм дебелаааааа и безхарактернааааа (Ужас направо) ама ще го пробвам тоя новия звучи прекрасно .

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 7 006
Имам някакъв спомен, че и миналата зима го имаше на пазара!  newsm78
А къде изчезнаха Линдт с коняк, уиски?

# 4
  • Мнения: 1 399
Karen, сигурно бъркаш  newsm78
Не може да съм пропуснала нов шоколад  Naughty  Laughing, пък такъв не си спомням да съм опитвала.
За Линдт - не съм обръщала внимание, ама едни бонбони с коняк и уиски как обичам - по една кутия наведнъж изяждам  Banghead. Дори не съм обърнала внимание какво производство са - черни, "малки"  Laughing кутии
И едни други с Бейлис обожавам, ммммм   261uu

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Ооооооо, дааааааа............
Определено това ми е фаворитът за момента! Невероятен вкус!  newsm26 newsm26

# 6
  • Мнения: 53
Имам някакъв спомен, че и миналата зима го имаше на пазара!  newsm78
Мне, новичък си е - на опаковката си пише. Иначе и аз не пропускам новите шоколади  Mr. Green
Иначе сега си купих и другият нов - с вкус на яйчен мус или нещо такова. Ама още не съм го пробвала...

# 7
  • Мнения: 384
Айде стига бе,каквато съм шокохоличка...пак ме вкарвате в грях  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 220
Не харесвам много шоколади с алкохолен аромат, ама при такова описание как да устоя?!   Mr. Green В най-скоро време ще го пробвам. Определено следя за новостите в сладкарската индустрия, но напоследък нямам много време и съм пропуснала. Добре, че сте вие, че да наваксам  Mr. Green

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 840
Извинявам се на всички мами, които се опитват да не мислят за шоколадовите изкушения  Praynig
Но, вчера пробвах новия "зимен" шоколад на Милка - Amaretto-Kakao и беше адски вкусен. Топи се в устата и оставя бадемов вкус...  ммм.
Целият го изядох  Embarassed
Мразя те...сега просто трябва да ида да си го купя!

# 10
  • Мнения: 53
Мразя те...сега просто трябва да ида да си го купя!
Заслужавам си го Embarassed
Първо го изядох, а после за да успокоя съвестта си подмамих и други да го направят  Twisted Evil

# 11
  • София
  • Мнения: 723
Току-що направих поръчка.  Mr. GreenДано го има  Praynig

# 12
  • Мнения: 5 577
 #Cussing out И аз съм жертва на тая тема. Нямаше го тоя, но една детска милка ей сега замина, и половин кисело мляко на баба 4.5%.

Мразя Милкиуей, мразя тоя форум, мразя тая тема и себе си мразя. Тежко ми е чак.  Sick

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Абе Вержи, ти си 40 кила, кви са тия проклятия?  Wink Яж наволя.

# 14
  • Мнения: 5 577
Абе Вержи, ти си 40 кила, кви са тия проклятия?  Wink Яж наволя.

Ама не ми се ядеше, авторката е виновна.

# 15
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 692
Уф, ей това ми е съдбата -  Animal Pig
Но какво да се прави, трябва да се дегустира Mr. Green Blush

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мда, аз откак почнаха шоколадовите теми, ям по един цял всеки ден.  Embarassed

# 17
  • Мнения: 1 462


Саботаж на диетите! Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 920
На тебе да не ти плащат за реклама, а?! Аз не съм голям любител, предпочитам черен, ама довечера няма начин да не се разровя из щанда, ей така, да го пробвам.

# 19
  • Мнения: 53
На тебе да не ти плащат за реклама, а?!
Не, за съжаление  Cry А съм навита, дори и да е шоколади  Laughing

# 20
  • Мнения: 495
ама че сте гадни  Mr. Green
вчера преядох с два натурални шоколада - пълна отврат, няма да повторя, едва ми мина лошото
днес съм готова за нови "сладки изкушения" с пълна сила  Rolling Eyes
тя моята работа е като на блондинката, дето видяла в краката си обелка от банан и си помислила "Ще се пада, няма накъде"  Crazy

# 21
  • Мнения: 25 713
Аз съм навита и безплатно да ям шоколади - само да има кой да ми дава достатъчно!  Mr. Green Laughing

# 22
  • Мнения: 235
Мразя Милкиуей, мразя тоя форум, мразя тая тема и себе си мразя. Тежко ми е чак.  Sick
Хаха направо с глас се смях и целулита си мразя , и лакомията си също

# 23
  • Мнения: 2 407
Ох и на мен ми се папа ама съм на диета.. Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 2 821
е, неможах да се сдържа като я прочетох тази тема и ето сега ми се топи в устата тоз шоколад Mr. Green страаашен Whistling

# 25
  • София
  • Мнения: 2 164
Ммм, ще го опитам пред ида почна диетата  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 53
Аз да се отчета - сега пробвах и другият нов Милка - с вкус на алпийско мляко и яйчен пунш (каквото и да е това  newsm78).
Не е нищо особено - според мен не си заслужава изкушението Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 795
Strahoten e!! Po princip ne si padam po sladkite ne6ta, no otkakto go opitah onzi den mi e lyubim!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
След толкова сладки отзиви няма начин да не го пробвам.

# 29
  • Мнения: 5 636
Много е вкусен, обаче адски калоричен бееее. Изядох го целия, мъж ми  намаза само едно редче  Mr. Green, ама той и без това е си пада много по сладкото.

# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 840
Аз да се отчета - сега пробвах и другият нов Милка - с вкус на алпийско мляко и яйчен пунш.
Не е нищо особено - според мен не си заслужава изкушението Twisted Evil

Знаех си - затова направо купих два с амарето вместо по един от всеки вид. Какво ще си играем на дребно тука... (е, в името на приличието дадох единия на мъжО, че завчера и вчера опатках една Нутела сама и ми беше леко гузно, не за друго, ами намери празната чаша и питА откъде се е взела...)

# 31
  • Мнения: 1 813
Как ще видя темата точно днееес  #Cussing out  На лунна съм !  #2gunfire  #2gunfire  Край,сега не издържам  ooooh!

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 614
ааа лоша тема
лоша
лоша
изядох го целия  Embarassed
много е хубав

# 33
  • Мнения: 13 512
Много лоша тема!Преди няколко дни си купих няколко шоколада,вкл. и такъв. Не ми хареса,оставих го...но сега се сетих и станах да си взема един от другите....безобразие!

# 34
  • Мнения: 2 040
Още днес ще го опитам .. направо ми потекога лигите ... как може да си толкоз лоша и да описваш вкуса му  Laughing

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 614
Много лоша тема!Преди няколко дни си купих няколко шоколада,вкл. и такъв. Не ми хареса,оставих го...но сега се сетих и станах да си взема един от другите....безобразие!

и знаеш че имаш шоколади от дни и чак сега посягаш към тях?
ето това е безобразие!
 Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 53
Още днес ще го опитам .. направо ми потекога лигите ... как може да си толкоз лоша и да описваш вкуса му  Laughing
Признавам, че беше подло от моя страна. И съжалявам  Embarassed
Затова няма да кажа сега, кое е следващото сладко изкушение, на което не можах да устоя Simple Smile

# 37
  • Мнения: 13 512
Много лоша тема!Преди няколко дни си купих няколко шоколада,вкл. и такъв. Не ми хареса,оставих го...но сега се сетих и станах да си взема един от другите....безобразие!

и знаеш че имаш шоколади от дни и чак сега посягаш към тях?
ето това е безобразие!
 Rolling Eyes
Ами не бях във фаза.Као си ги купих-се полакомих,но като опитах този с амаретото ,не мми хареса и ги оставих. И минах на фаза милинки и баници.

# 38
  • Мнения: 5 636
С яйчения пунш е още по-хубав.  Peace

# 39
  • Мнения: 13 512
С яйчения пунш е още по-хубав.  Peace
Разменям 1 и 1/2 от  бадемовия за 1/2  с яйчен пунш!

# 40
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Чудесна тема, браво.  Laughing
После ще плачем в "Красива мама"... Mr. Green

# 41
  • Мнения: 5 636
Монда, далечко си ми.  Laughing
Василиске, веднъж се живее. Пък и за зимата имаме нужда от сланинки.  Mr. Green

# 42
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Само аз ли не мога да го намеря този прословут шоколад  newsm78. В магазините около нас го няма  #Cussing out. И май по добре, че вчера от яд че не го намерих си купих от любимия ми Милка класик, без бадеми, пуншове и т.н. Трябва ли да кажа сега, че целия го изядох  Embarassed.

# 43
  • Мнения: 1 761
Имам някакъв спомен, че и миналата зима го имаше на пазара!  newsm78
Мне, новичък си е - на опаковката си пише. Иначе и аз не пропускам новите шоколади  Mr. Green
Иначе сега си купих и другият нов - с вкус на яйчен мус или нещо такова. Ама още не съм го пробвала...
Въх ,как тъй бе, купила пък не пробвала, аз докът го платя и съм го разцъкала вече ooooh!

# 44
  • София
  • Мнения: 1 891
 Ako mi se pomolite,ste vi kaja kade gi ima na promocia po lev4e vsi4ki zimni Milki  Joy Joy Joy

# 45
  • Мнения: 6 390
Чудесна тема, браво.  Laughing
После ще плачем в "Красива мама"... Mr. Green
Joy Joy Joy
шокола а а а д...
направо ми потекога лигите  Blush

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 7 006
Някой пробва ли вече този с яйчения мус? Хубав ли е?
САмата дума яйце ми звучи  Sick

# 47
Ako mi se pomolite,ste vi kaja kade gi ima na promocia po lev4e vsi4ki zimni Milki  Joy Joy Joy

Мирена,  Praynig Praynig Praynig  bouquet  bouquet  bouquet
Много ти се моля!!!
Страхотен е шоколада!!!

# 48
  • Мнения: 53
Ako mi se pomolite,ste vi kaja kade gi ima na promocia po lev4e vsi4ki zimni Milki  Joy Joy Joy

И аз ти се моля Praynig
Миналогодишните зимни вкусове също ми харесаха доста - особено този с канелата Simple Smile А, този с яйцето не ме кефи много...

# 49
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Страхотен е newsm53

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Абе аз нещо сигурно съм се развалила. Не ми харесват и с бадемовия, и с яйчения вкус.  Sad

# 51
  • Мнения: 2 821
Пак изтипосахте темата отпред smile3508
моля ви се...тук има и бременни жени Mr. Green
Сега трябва да опитам всички "зимни" Милк-и Crazy

# 52
  • Мнения: 5 636
Някой пробва ли вече този с яйчения мус? Хубав ли е?
САмата дума яйце ми звучи  Sick
Много е хубав. Аз вече само от него си купувам, когато си позволявам сладко.

# 53
  • Мнения: 5 622
И аз съм тръгнала към дебелеене  Twisted Evil Напоследък ям като невидяла сладко и въобще каквото ми падне от хладилника(най-вече мезенца и френски сиренца с винце..знаете колко "диетично" е всичко това Embarassed)

А онзи ден си купихме 5 шоколада Милка с ядки и стафиди....Ако знаех, че има и Милка с бадемовият вкус, нямаше да пропусна.....  Twisted Evil

# 54
  • София
  • Мнения: 1 891
 Zna4i na pazara Dimitar Petkov v na4aloto ima magazin4e za sladki nesta,vdiasno se pada,tam Milkite sa po lev4e - tezi s badem4eto,s iai4enia likior,s kanela niakakav i s kafe.Izbiagvam da minavam ottam,zastoto si tragvam s 4 - 5  #Crazy Embarassed Embarassed

# 55
  • София
  • Мнения: 3 421
 Абе момичета Вие за цели  шоколади ли говорите, че изяждате(имам предвид тези 100 гр-мовите)?
Много обичам шоколад, ама цял да изям наведнъж не мога, зле ще ми стане.
Сега и аз ще го потърся да го опитам, па макар и на части Wink

# 56
  • Мнения: 53
Много обичам шоколад, ама цял да изям наведнъж не мога, зле ще ми стане.
Късметлийка Simple Smile
Аз цял мога без проблем... виж 2 наведнъж не съм опитвала  Grinning

# 57
  • Мнения: 619
А някои можем и по 3 ooooh! Tired Banghead

# 58
  • Мнения: 5 636
Абе момичета Вие за цели  шоколади ли говорите, че изяждате(имам предвид тези 100 гр-мовите)?
Много обичам шоколад, ама цял да изям наведнъж не мога, зле ще ми стане.
Сега и аз ще го потърся да го опитам, па макар и на части Wink
Офф, аз вчера си взех 200 гр. Кот Д'ор и не му простих, ами и за още питах. Embarassed

# 59
  • Мнения: 288
  Оха, че темичка!Току що мъжът ми ме попита провокативно дали не ми се яде шоколад и щял да прибяга да купи, ми какво да ме правел? GrinningВече знам какъв да му поръчам да купи!!! smile3521  smile3506Тя и без това моята диета се казва"От утре!"

# 60
Някой пробва ли вече този с яйчения мус? Хубав ли е?
САмата дума яйце ми звучи  Sick
Много е хубав. Аз вече само от него си купувам, когато си позволявам сладко.

Ох, и двата са страхотни!

# 61
  • Мнения: 288
   Вече го изядох и категорично мога да кажа: хубав е!Обичам Милка, обичам milky way Heart Eyes!!!

# 62
  • Мнения: 11 747
Ами този амарето не е лош,но не бях впечатлена особено!Ама този с яйчния пунш е разкошен,точно по мой вкус! Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 2 849
Толкова дни се въздържах да не отворя тая тема, ама накрая не издържах!
Ще трябва да се купуват и двата, егати! Tired

# 64
  • Мнения: 1 399
Ами този амарето не е лош,но не бях впечатлена особено!Ама този с яйчния пунш е разкошен,точно по мой вкус! Hug
Съвпадат ни вкусовете  Simple Smile
Амарето ми идва малко по-сладък, понакъртва ми.
Обаче другия много ми допадна - без да се усетя изядох половин. Сега съм скрила от себе си  Simple Smile другата половинка. Да видим колко ще изтрая...

# 65
  • Мнения: 6 917
Миналата седмица проверих за този шоколад, но беше свършил. Имаше само няколко от този с яйчения пунш и си взех от него. Не беше лош, но и не останах особено впечатлена. Обаче пък за компенсация си взех Линдор с портокал и беше абсолютно разкошен newsm74

Общи условия

Активация на акаунт