🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 7, тема 1

  • 35 064
  • 738
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 31 389
Браво Гери!
Исках и момичето с червената блуза да продължи.

# 136
  • София
  • Мнения: 15 503
Аз бих яла на виетнамеца супата, не онова сирийското, хем с много подправки,  а и изглеждаше все едно нещо е заклано и кръв има вътре в чинията.

# 137
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
На мен пьк Мая ми стана много симпатична и бях за нея.

# 138
  • София
  • Мнения: 15 503
На мен пьк Мая ми стана много симпатична и бях за нея.
Тя и на мен ми е симпатична, но тая смрад дето набута вътре, ако на всичко слага толкова много подправки е гадно.А и чинията ѝ изглеждаше зле.

# 139
  • Мнения: 15 439
Стана ми жал за виетнамеца.
Той се справи добре, а и беше един такъв ентусиазиран, на моменти чак налуден, но някак симпатичен. Можеха отново да дадат две престилки. Аз даже си помислих, че ще ги изненадат по някакъв начин и уж един с престилка, пък те двама, но не би, жалко. И той милия така се разочарова, имаше желание и се надяваше, ама..

# 140
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 984
Благодаря за темата!

Динамични първи епизоди. Понякога исках повече от един да продължат напред, но уви. Наистина доста интернет звезди се появяват.

# 141
  • София
  • Мнения: 4 429


MasterChef - Епизод 2, Сезон 7 (24.02.2021)

# 142
  • Мнения: 13 515
На мен ми хареса ястието на сирийската на външен вид, не обичам супи, та телешки бульон с нудъли и варено месо не ме привлича.

# 143
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 204
Не ми хареса бизнес дамата на 38г. Не я запомних как се казваше, но усещам, че ще я хейтя яко. 🤣 Също и спортната журналистка с тартара. 😆

# 144
  • Мнения: 452
Във визитките излъчват любителски видеа с участниците, вероятно е част от изискванията за допускане до кастингите.
Не ми допада новия начин на съревнование, както смятам, че в някои групи изобщо не трябва да дават престилка, а всички да отпаднат.
До момента започва много слабо, с все повече плява.

# 145
  • Мнения: 5 563
На мен ми се искаше и на мъжа от Виетнам да дадат престилка, сякаш имаше потенциал.
Спортната журналистка.. не знам какво да кажа. Със смесени чувства съм за нея.
Тази Нела ми допадна, а ресторантьорът беше смешен направо - голяма заявка и падане от високо.

# 146
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Не знам къде съм гледала, но видях Силвена да плаче.

# 147
  • Мнения: 7 278
Мъжът от Виетнам беше голяма скица наистина, Grinning  но при участниците от азиатски произход риска е този, че те почти не могат да готвят извън традиционната им кухня. С такива впечатления съм останала от други сезони.

# 148
  • София
  • Мнения: 6 292
Точно така е. Помните ли миналогодишната виетнамка - тя можеше само азиатска кухня и все не беше готвили или чувала за други неща. Колкото и симпатичен да беше вчерашният участник, добре, че не му дадоха престилка. Сирийката ми беше симпатична и ми хареса това, което направи. Ще я следя с интерес как се развива нататък и дано не се ограничи само в нейната си кухня.

Само вторник и сряда ли ще го излъчват?

# 149
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Само вторник и сряда ли ще го излъчват?

Да

Общи условия

Активация на акаунт