Пазаруване от HМ, тема 49

  • 42 235
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 880
В кошницата се отразява, ако знаех, че ще пуснат намалние щях да си пусна поръчката днес, а не вчера 😀

Пусни си пак същата поръчка и откажи вчерашната като дойде куриера. Това, ако същите неща днес са ти по-изгодни, иначе няма смисъл. Smile

# 61
  • Мнения: 170
Момичета, пратките имат ли опция преглед и тест? Поръчала съм едно и също палта в два размера, ако мога д аги видя преди да реша кое да взема ще е чудесно!

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 41 015
Момичета, пратките имат ли опция преглед и тест? Поръчала съм едно и също палта в два размера, ако мога д аги видя преди да реша кое да взема ще е чудесно!
не, нямат...

Последна редакция: пн, 08 фев 2021, 20:13 от Не се сърди, човече

# 63
  • Мнения: 5 563
В кошницата се отразява, ако знаех, че ще пуснат намалние щях да си пусна поръчката днес, а не вчера 😀

Пусни си пак същата поръчка и откажи вчерашната като дойде куриера. Това, ако същите неща днес са ти по-изгодни, иначе няма смисъл. Smile
Каролина, само единия панталон ми се намалява с 5лв, всичко друго си е същото и се отказах 😀

# 64
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 824
Добър въпрос. Досега не е обсъждан, но явно понеже си знаем. Следващия път ще включа в първа страница, че пратките нямат преглед и тест.

# 65
  • Мнения: 10 510
С днешната оферта май имат бъг. Ако сложите нещо в кошницата, отговарящо на условията на офертата, колкото и да му е цената, дава БД. Пример:
Скрит текст:

# 66
  • Мнения: 54 960
При мен не дава.

П.П.
Дава Simple Smile

# 67
  • Мнения: 386
С днешната оферта май имат бъг. Ако сложите нещо в кошницата, отговарящо на условията на офертата, колкото и да му е цената, дава БД. Пример:
Скрит текст:

При мен дава.
И се комбинира с дългуча.

# 68
  • Мнения: 2 769
И при мен става тая врътка с безплатната доставка, но няма изобщо да гледам и се изкушавам.
Да похваля този суитчер:
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0685813049.html
Мек и приятен, поръчах и втори цвят за тийна.

# 69
  • Мнения: 10 510
А, не ме изкушиха с голямата им оферта, нямам и нещо сега за поръчване. Но забелязах случайно.

# 70
  • Мнения: 54 960
Интересно защо на мен първия път ми начисли доставка?
Бях сложила ненамалени?
Не, че ще поръчвам нещо, ама да видя намалява ли. Simple Smile

# 71
  • Мнения: 10 510
Това се получава само с артикул от намалението - панталон, блуза или рокля. Ама в категория рокли излизат и разни с друго някакво намаление, с тях не става. Споделих, че за някой, ако иска да вземе нещо само с -20 (без гимнастики) , от тези с по-ниска цена може пък да е от полза (например само за едно нещо от 17 лв , така намалено на 14, да се занимава с гимнастика може да е загуба на време, особено при малко налични бройки).

# 72
  • Мнения: 54 960
Здравейте, може ли линк към коментиран сатенен халат- не открих коментарите в последните 2 теми. По спомен беше черен, къса дължина..

https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0954234002.html

# 73
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 824
Дойдоха и моите поръчки. Каната е прекрасна. Страшно много ми харесва. Фино стъкло. Препоръчвам я, макар че снимката ми е грозна.


И съдът за масло. Също е подобен, романтичен, флорален.

# 74
  • Мнения: 170
А намалението сега на -20 за рокли, блузи и панталони може лид а се комбинира с -15 ваучер от върнати дрехи?

Общи условия

Активация на акаунт