Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 64

  • 59 823
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 719
Моята е най-светлият цвят мисля, Transparent.
Пуснат ли безплатна доставка ще взема още една. Наистина това количество за тази цена е супер , а е качествена.
Матира ми лицето идеално.

# 16
  • Мнения: 2 794
И аз си мислех, че съм най-светлия, но пък ми се стори много блед. Аз съм си като платно де, ама знам ли...Фдт, който ползвам в момента ми е мааалко светъл и мислех с тази пудра да оправям положението.

# 17
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Здравейте, момичета. Някой полВал ли е крема за къдрици на Балеа и какво ви е мнението? На мокра или суха коса се нанася?

# 18
  • Мнения: 2 794
От всички кремове съм доволна като ги нанасям на влажна коса, слагам малко от крема в ръце, разтърквам и намачквам на косата.

# 19
  • Мнения: 2 442
Фрау,този лосион не съм го ползвала,но имам крема,с помпата.Като кошница съм,фризира ми косата.На мокра коса се нанася,иначе ставаш като гръмнал бойлер.Според мен е добър за дами,които живеят в сух район.

# 20
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Благодаря, значи не е за МА, където вали от месец почти 😏

# 21
  • Мнения: 3 417
Благодаря, значи не е за МА, където вали от месец почти 😏
Какво е МА?

# 22
  • Мнения: 526
Едно малко пазаруване от Дм.Ще  започна с оранжевата спирала.Преди само нея използвах.Не ми се размазва.И ми прави обем.Следващата спирала на Голден Роуз ми се размазва, не ми тежи на очите.Не ми предава обем,но пък ги разпределя миглите. От топ лака съм разочарована от към съхнене.Много бавно,но пък има блясък.Основата за сенки много ми харесва.Като крем се разнася,лека текстура,и сенките се нанасят по-лесно(за сравнение предишната ми беше на Avon и не ми харесваше).И накрая моя фаворит .Обичам да изпробвам и тогава да пиша и снимам

# 23
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Благодаря, значи не е за МА, където вали от месец почти 😏
Какво е МА?

Манхайм, града в който живея. Много влага и много дъжд, затова явно продукта няма да се сработи с косата ми

# 24
  • Мнения: 397
Ще споделя и мойте фаворити, които купувам отново и отново.





# 25
  • Мнения: 2 794
Let it be, как нанасяш/използваш маската на Ревюел?

# 26
  • Мнения: 397
blondуberry,
Наблягам на дължините, но слагам и в корените също, просто по-малко количество там. Изчаквам 10тина минути и изплаквам обилно.
Пише да се ползва веднъж седмично, но аз май я ползвам по-често. Имам дълга, тънка коса със сухи краища и бързо омазняващ се скалп.
Честно казано върши чудеса лично за мен, а струва 5-6лв. Придава ми обем, а косата ми е мека и гладка, лесно се разресва. И даже се омазняващ по-бавно, отколкото след балсам. Ще опитам и други маски на марката.

# 27
  • Мнения: 2 794
Тъкмо ми свършва Елсев Аргинин (страхотна за косопад и сгъстяване), ще пробвам и тази. Моята коса е много гъста и тежка и някой път няма обем, колкото ми се иска.

# 28
  • Мнения: 811
Какви продукти ползвате за термозащита на косата? Моята се омазнява на втория ден и постоянно я правя с преса ☹

# 29
  • Мнения: 4 589
Препоръчайте ми за очи с ролон апликатор.

Общи условия

Активация на акаунт