Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 64

  • 59 830
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 887
Опитай с Co-wash или измиване само с балсам, на мястото на шампоана.

# 46
  • Мнения: 2 621
Аз имам такъв проблем, но по-лека форма. При мен измиване с балсам само утежни проблема. Помогна ми Mediket Ictamo - продава се в аптеките, 80 мл струват 20 камъка, но единствен той проработи.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 354
За чорапите ще кажа, че на мен като ми се забелиха краката всичко изчегъртах на 2 пъти. Даже се чудя как дами казават, че им се белят цял месец, не я ли свалят тази мътрва кожа? 🤔

# 48
  • Мнения: 238
Чудя се какъв шампоан да взимам за себореен дерматит вече...ходих по лекари и единственото, което изписват е кортикостероиден крем..първите месеци имаше разлика, да, ама сега..пробвах шампоани низорал, eucerin, biotrade, всякакви безсулфатни уж.. и на моменти такива рани и сърбежи имам, че ми омръзна да тествам шампоани и дори не ги изразходвам до край 😃 някой, ако има с такъв проблем да сподели какъв шампоан е удачен отново да взема

От бебе съм съм със себорея. Мия скалпа два пъти седмично с шампоан Sebclair - нанасям, изчаквам 5 минути, изплаквам. Пак нанасям, изчаквам 1 минута и изплаквам. След това преди изсушаване на косата минавам скалпа с напоено тампонче с лосион, приготвен в аптека. Накрая мажа с Низорал 2% крем. Предписа ми го дерматоложка. Преди това и аз бях изредила много шампоани - Селсън, Низорал, Кетозал, Себорал Форте...
Знам, че Дюкре Келуал е ш-н за себореен дерматит, но не съм го ползвала и не мога да кажа мнение.

# 49
  • Мнения: 435
Чудя се какъв шампоан да взимам за себореен дерматит вече...ходих по лекари и единственото, което изписват е кортикостероиден крем..първите месеци имаше разлика, да, ама сега..пробвах шампоани низорал, eucerin, biotrade, всякакви безсулфатни уж.. и на моменти такива рани и сърбежи имам, че ми омръзна да тествам шампоани и дори не ги изразходвам до край 😃 някой, ако има с такъв проблем да сподели какъв шампоан е удачен отново да взема
Ох.. същата история и при мен.. нищо не помага и нищо не ми действа или има само временен ефект.. Имах и по веждите преди, но сега изчезна, както и в ушите.. ужасно е 😔

# 50
  • Мнения: 22 887
А в ушите сърби ли те?И аз май имам нещо подобно

# 51
  • Мнения: 2 606
Хората с такъв проблем, които познавам (3 бр.), накрая овладяха положението с диета (имам предвид диета като ключов елемент в допълнение на мед. лечение). Т.е. никакво сладко, никакви боклуци, предимно плодове и зеленчуци. Все пак дерматолог....

# 52
  • Мнения: 7 568
Ducray Kelual DS е най-доброто, което съм пробвала, и единственото, което ме е спасявало при силен сърбеж. От Selsum Blue също бях доволна, но изсушава косата ужасно, буквално скърца след него.

# 53
  • Мнения: 1 378
Аз съм много доволна от този шампоан https://sanita.bg/kozmetika/vichy-3541/grizha-za-kosata-3577/pro … oil-scalp-200-ml/
Какъвто и друг да ползвам веднага в основата при челото ми се появяват червени петна, които се лющят и сърбят.

# 54
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Здравейте Simple Smile
Онзи ден гледах някакви матови течни червила на есенс. Но понеже отдавна не съм купувала, дали някой може да даде отзив?

# 55
  • Мнения: 5 719
Здравейте Simple Smile
Онзи ден гледах някакви матови течни червила на есенс. Но понеже отдавна не съм купувала, дали някой може да даде отзив?

Аз лично не ги харесвам.
Изсушават ми много, дори повече от матовите на Мейбълин.

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Течните матови червила на Essence аз ги харесвам, сухички стоят на устните, издържат ми цял ден, не се отбелязват на маската, но от доста време преоткрих течното червило на Flormar Silk matte, което имам от доста време, и в момента само него нося и мисля, че не е така изсушаващо като на Essence.

# 57
  • Мнения: 22 887
Здравейте Simple Smile
Онзи ден гледах някакви матови течни червила на есенс. Но понеже отдавна не съм купувала, дали някой може да даде отзив?

Аз лично не ги харесвам.
Изсушават ми много, дори повече от матовите на Мейбълин.
+1 Ползвам с гланц, иначе е ужас за устните ми.

# 58
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Имам на флормар едно, бях го забравила. Ще погледна и тях като цветова гама. Благодаря ви Simple Smile

# 59
  • Мнения: 865
Някой има ли това и отзив за него?

Общи условия

Активация на акаунт