Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 64

  • 59 817
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 672
Този ползвам сега и съм доволна.

# 31
  • Мнения: 2 792
Добре, че не поръчах по-светлата пудра, този цвят ми е перфектен и на първо четене много ми харесва, не стои набрашнено и матира

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Нещо не много скъпо за гъбички по веждите, което ще ми свърши качествена работа кое ще ми препоръчате

# 33
  • Мнения: 2 602
Нещо не много скъпо за гъбички по веждите, което ще ми свърши качествена работа кое ще ми препоръчате

Как така гъбички по веждите?! Дерматолог? Grinning

# 34
  • Мнения: 7 563
Нещо не много скъпо за гъбички по веждите, което ще ми свърши качествена работа кое ще ми препоръчате
И аз не мога да си представя съвсем гъбички по веждите, но за гъбички навсякъде по кожата може да се мажеш с Клотримазол крем.

# 35
  • русе
  • Мнения: 414
Здравейте момичета:)Следя ви редовно,но рядко пиша.След като толкова хвалихте "чорапите" на Victoria beauty ги купих и аз и определено имат голям ефект.Но въпроса ми е след,като започне да се бели кожата ползвате ли пемза,за да премахнете кожата по-бързо,че то змийска работа:joy:

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
snowwhite12 и esmeralda23 то е нещо като пърхот, а относно дерматолозите не вършат много работа, защото дават нещо на фирмата с която работят, а то като цяло може да не върши нищо

# 37
  • Мнения: 1 893
Padme,
Мий веждите с шампоан против пърхут - препоръчвам Nizoral. Той има действие и при такива проблеми:
https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000010002607

# 38
  • Мнения: 238
snowwhite12 и esmeralda23 то е нещо като пърхот, а относно дерматолозите не вършат много работа, защото дават нещо на фирмата с която работят, а то като цяло може да не върши нищо

"Нещо като пърхот" може да е себореен дерматит. При всички случаи няма да помогне нещо от дрогерията, а трябва да се обърнеш към дерматолог, колкото и да не ти се иска.

# 39
  • Мнения: 7 563
Padme, разбрах за какво говориш, вероятно ти се лющи кожата на веждите, на мен също ми се случва понякога, основно през зимата, когато кожата ми е по-суха. Тогава редовно ми се бели и носът. Това не са гъбички. Пробвай да нанасяш хидратиращ крем и олио на веждите (вечерно време, ясно е, че през деня с олиото ще е нелепо), при мен помага.

# 40
  • София
  • Мнения: 28 554
Въпросът не е за тази тема въобще. Козметичен продукт, независимо евтин или скъп, няма да реши медицински проблем. Козметичният продукт може да замаскира проблема временно, може да го усложни... Избери добър дерматолог.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Благодаря много момичета ще побрам някой неща и ако нямат ефект ще търся следващия дерматолог

# 42
  • Мнения: 36 469
За подобен проблем в миналото съм ползвала Нистатин таблетки - една таблетка се разтваря във вода и водата се нанася с памуче.

А по темата - доволна съм от тези мицеларни води на Арома, взех си ги скоро на промоция:
Скрит текст:

# 43
  • Мнения: 2 792
АкнеСтоп е страхотна, и аз я използвам Heart


p.s какви са тези разлики в цените :О Пудрата на Римел в Лили е 11 лв. Grinning

Последна редакция: ср, 10 фев 2021, 14:46 от blondyberry

# 44
  • Мнения: 256
Чудя се какъв шампоан да взимам за себореен дерматит вече...ходих по лекари и единственото, което изписват е кортикостероиден крем..първите месеци имаше разлика, да, ама сега..пробвах шампоани низорал, eucerin, biotrade, всякакви безсулфатни уж.. и на моменти такива рани и сърбежи имам, че ми омръзна да тествам шампоани и дори не ги изразходвам до край 😃 някой, ако има с такъв проблем да сподели какъв шампоан е удачен отново да взема

Общи условия

Активация на акаунт