Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 64

  • 59 870
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 809
Мисля, че се върти отгоре някак си. Имам подобен продукт и преди първото позлване, трябва да се завърти повече пъти последователно.

# 706
  • Мнения: 198
Върти се, ама докато излезе първата дозичка минава малко време 😄 и аз така се чудих 😁

# 707
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не е дефектен, такива са. И на мен ми късаше нервите. Голямо тръскане и въртене падаше, докато пусне. Изхвърлих го, но не само заради това - подчертаваше ми всяка бръчка под очите, а те не са малко. Всички коректори, които съм взимала, ми подчертават сбръчканата кожица.

# 708
  • София
  • Мнения: 22 788
Коректорчето има само една гъба. При  допир с кожата, леко се натиска. Трябва да има коректор вътре

# 709
  • Мнения: 1 370
Е, нали ви казвам - въртях, натиснах и нищо. Страшно се изнервих. Утре пак ще въртя докато ми се скъсат нервите докрай, пък да видим.

# 710
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не са особено юзър френдли. Аз се чувствах тъпа, като му се мъчех.

# 711
  • Мнения: 15 356
Малко по-силно трябва да се върти,такова е.И аз пъреият път като индианец го гледах.Има едни стрелкички,върти по тях .

# 712
  • Мнения: 1 370
Пак съм аз. Grinning Накарах коректорът да проработи, но му развалих гъбичката...

А сега една молба - препоръчайте ми течен руж. По принцип ползвам на Becca, но в момента нямам нито желанието, нито финансовата възможност да го подновя. Пък и с тия маски нещо не ми се купува скъп грим. В makeup видях, че Буржоа предлагат течен руж-сорбе, но не мога да преценя цветовете. Искам нещо нежно и естествено, по възможност и да се блендва лесно.

# 713
  • Мнения: 5 101
Пробвай с червило,  в момента това е тренд.

# 714
  • Мнения: 22 963
Пак съм аз. Grinning Накарах коректорът да проработи, но му развалих гъбичката...


То май всички така правят, нещо гакова помня от четеното за него.Щях да ти го пиша.

# 715
  • Мнения: 811
Момичета,  имате ли мнение за този крем за лице ?


Искам крем , който да ми хидратира лицето и да ми кожата ми да изглежда добре, но същевременно да не ми запушва порите , защото все още ( на 26 години) ми излизат пъпки 😕
Мия се със Здраве акне измиващ гел , мицеларната вода на агива за акне и накрая искам нещо хидратиращо.

# 716
  • Мнения: 2 182
За коректора на Мейбълин, един съвет от мен - махайте му гъбичката.
Първо - поема много от продукта и коректора свършва без време и второ - нехигиенично е (няма как да я миете и перете като гъбките за фдт например).
Вече съм изхабила три броя и това е първата ми работа, когато си го взема. Махам гъбката отгоре с пинсета и си го връткам. Simple Smile

# 717
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Момичета , в чуденка съм на кой от двата шампоана да се спра :
Скрит текст:


Мисля , че за синия бях чела положителни отзиви , но все пак реших да се допитам . Към шампоана ще взема и съответния балсам , може би и маска . Косата ми е дълга , гъста и с твърд косъм . Търся нещо , което ще й предаде блясък и мекота Simple Smile
А и един допълнителен въпрос - как да разбера кой шампоан е балансиран , кой протеинов и кой хидратиращ ? Протеиновия шампоан задължително ли има кератин в състава си ? Иска ми се да имам по един от всеки вид , че косата ми в различните периоди има нужда от различен шампоан , та да имам с какво да редувам .

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497
Фаворит ми е синия и макар, че се боядисвам пак ползвам него. Не използвам балсам по принцип.
Косата ми е тънка, склонна към омазняване.

# 719
  • Мнения: 1 359
Слънчице, по съвети тук във форума, исках и аз да взема синия, но не го открих. Къде го продават?

Общи условия

Активация на акаунт