Имам много задачи и му отказвам секс- - задръстена ли съм

  • 19 948
  • 576
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 552
Изпадала съм в крайни ситуации, когато детето ти е можело да умре ( на никой не го пожелавам)
И тогава мъжът ми ако не е бил до мен да съм умряла и аз.В такива моменти оценяваш човека до теб.

# 46
  • София
  • Мнения: 24 839
Авторке, ето моите предложения.
Изчеткваш го, че той затова е мъж- има повече физическа издържливост от теб, затова имаш нужда от помощ.
А, именно:
- де- що роботи за чистене и други домашни дейности, се сетиш
- де- що уреди за готвене ти се мернат пред очите- мултикукъри, тенджери под налягане, фурни с часовници......
- домашна помощничка, за да може да ходиш на фризьор и други манипулации, че да си хубава за него
- всичко това, за да си достатъчно свежа и с желание за секс.

Ако вземе да се опъва, му предложи за проба да се смените един ден, да излиже къщата, да сготви и се занимава с детето, а вечерта ти ще му доставиш всички удоволствия, които дори не се е сетил да си поиска.

ПП. понякога, свръхпотентността е признак на прегряване на нервната система, та можеш да се огледаш за някои билкови капки, които да му капнеш в безалкохолното- за отпускане.

# 47
  • Мнения: 54 939
Детето е в бебешка възраст, щом го носи..
Разбирам я, че е преуморена, но и борсите не са лесна работа. Ако човекът в конкретния случай е недоспал, не виждам нищо скандално тя да води детето на лекар.
За секса - ако съм изморена, изобщо няма да ми е до секс.
Авторката да дава детето на ясли, да започне работа, да си разпределят задачите, че така той очаква тя всичко да прави.
А не е редно.

# 48
  • Мнения: 15 619
Той не мрънка отсега тоя Аполон.
Все му млякото горещо или пък друго нещо...

# 49
  • Варна
  • Мнения: 36 838
Мхм, идеята на Абсурт не е лоша. Тоя щом седи толкова на компа сто на сто се налива с промишлени количества кафе и енергийни напитки.

Как бих му подправила кафето...

# 50
  • София
  • Мнения: 24 839

Авторката да дава детето на ясли, да започне работа, да си разпределят задачите, че така той очаква тя всичко да прави.
А не е редно.

Това е най- лошото предложение, което може да се даде, защото е неизпълнимо и ще направи както детето, така и жената лудички.
Мъжът изкарва добри пари, но с работа, която реално го прави безполезен в къщните задължения.
Реално, предлагаш той да не се занимава с борси и биткойни, а да си намери работа от 8 до 17ч., че да си поделят грижите по дома и детето с авторката.
Няма да отварям дума за това- детето да се хвърли на ясла, щото родителите му не могат да се разберат как и кога да правят секс.

Може би, си представяш, как почвайки работа, авторката ще му натрие носа, на паричкото, като изкара повече от него?

# 51
  • Мнения: 93
Хора, ок! Проблемът си е в мен. Пък това, че ми е писнало и съм над предела, ще го отдам на хормони...

# 52
  • Мнения: 3 256
На каквото искаш го отдавай, ако искаш саботирай си живота.

# 53
  • Мнения: 15 619
Мисли си, че си зависима от него до степен да не можеш без него...
Греша ли, Елен?

# 54
  • Мнения: 54 939
Хич не ми е лошо предложението.
Майчинството е доста изцеждащо.
Работата сред хора е по-добре за доста жени.
Не съм казала той да си сменя работата, нито пък тя да работи за повече пари от него.
Просто да излезе от 24 часовата работа на майка.

# 55
  • Мнения: 3 806
Да, Елора, аз не съм чак толкова емоционална, карам кола, справям се сама с всякакви битовизми, не се плаша лесно. Бих предпочела той да се наспи за да е адекватен после. Все пак доколкото разбирам той е човекът, който генерира доходите в това семейство. Вие пренебрегвате този факт, но той не е никак маловажен.

Пак казвам, че това съм аз, и аз нямам нужда някой да ме придружава в такъв момент.

Иначе реакцията му е грозна и неадекватна, както и заплахата, че ще си намери любовница, както и вмененият на авторката комплекс за малоценност, че не изкарва пари, както вероятно и много други неща.

# 56
  • Мнения: 4 420
И аз карам, ама и трите пъти като сме ходили до спешното ММ ни е карал. Единия път го събудих и даже не знаеше какво е станало и защо отиваме. Просто има ситуации, в които ставаш и тръгваш, после питаш.

# 57
  • Мнения: 3 256
Или малко я приземява? Какви са тези драми? Пак казвам стига с тези булевардни статии. Всяка знае, ще има основни неща, които се искат от нея в брака. Независимо, че не ни харесва да е така. Ама ще му бия шута, ще му изнеса багажа, защото редовно иска секс. И от къде ще му биете шута и изнесете багажа. И после какво? Принцът чака от вън да ви качи в каретата и да заведе на опера?

# 58
  • Мнения: 15 619
Значи ти е време да станеш по-независима - работа, среда, приятели, детето на ясла.    Направи нещо за себе си. Па може и секс а ти се прииска тогаз.

# 59
  • Мнения: 1 119
Жената е на 32 години, чак сега родила. Работила е поне 10. Сигурно и майчинство има. Защо я изкарахте зависима от него материално?
Не би трябвало...

Общи условия

Активация на акаунт