Отговори
# 45
  • Мнения: 3 246
Здравейте Flowers Cherry Blossom
Лучия, благодаря за информацията! Flowers Bouquet
Напълно съм съгласна с теб!
И нека припомня, че още при он лайн гледането в нашата тема всички изказахме едно и също недоумение и учудване. Първата реакция на човек е най-показателна и най-автентична. После, всеки може да си "натъкми" нещата и да ги нагласи, както си реши.
Тогава си зададохме веднага въпроса: къде е бил този полицай от Истанбул, толкова близък до Йълмаз и Зюлейха и защо те не са се свързали с него в един или друг момент. Липсата на логика се крие в спомените им за миналото и демонстрираната близост на този полицай с двойката Зюлейха - Йълмаз малко преди случката с лихваря. Разбирам, да са били далечни познати, да не са били близки или пък, Зюлейха-Йълмаз да са забравили някак си, че имат такъв познат. Но, именно информацията за гостенството, за близките взаимоотношения на семейството с двойката, както и за сълзите на щастие за годежа им от съпругата на полицая...някак си не се връзват с последвалото положение на младите Зюлейха-Йълмаз след убийството на лихваря. Просто това прави огромно впечатление.
Йълмаз имаше законово право на телефонно обаждане. Ако някой има близък приятел, който е полицай или бивш полицай, то най-вероятно би позвънил и би поискал помощ или най-малко съвет и някакво съдействие по законен път. За мен, това е недоглеждане и оставя чувство на "кръпка" и "нагласена ситуация".
Напълно съм съгласна, че този бивш полицай можеше да бъде непознат, който Зюлейха е наела или с който се е свързала след препоръка.
Слънчев ден! Nature Sun With Face

Последна редакция: чт, 11 фев 2021, 13:22 от dana78

# 46
  • Мнения: 3 634
Yellow Heart Честит рожден ден на Хилял! Yellow Heart
Изтънчена нежна красавица, завладяваща актриса!
Да е жива и здрава и много щастлива! BalloonBirthdayBalloon


Дана, двете с теб сме от различни планети, като се започне от чувството за хумор и се стигне до начина на мислене.
Сутранта писах по въпрос, който поставих между другото, след това ти писа пространно и аз отговорих. Нищо особено.
Другата част от поста ми е по въпроси, които мога да обсъждам, когато си поискам. По въпросите, които възникнаха с края на участието на Уур, съм изразила своето мнение един единствен път, когато се чу, че участието му приключва. За мен актьорите влизат и излизат, когато е предвидено от сценария. Ти спомняш ли си какво написа по този въпрос? Защо ти имаш право да пишеш, а аз нямам? Пишеше с такъв негативизъм, стигащ до това да не гледаш нататък. Това влияее на настроението на такива като мен, които не споделят твоето виждане. Не съм виновна, че така преценявам. Това, което съм написала, е моето мнение. Но за теб различното мнение е  невъзпитано.
Ти си обидена от мен, но аз съм обидена повече от теб.
Това, което си написала за мен, аз го виждам в твоя пост.
Съветвам те да търпиш, търпя и аз. Щом свърши сериалът, няма да се видим повече, нали знаеш.
Ако пък смяташ, че трябва да спра да пиша сега, само кажи.
Аз съм безкритична и душевна грубиянка, не се стеснявай.

# 47
  • Мнения: 3 246
Привет Flowers Hibiscus
Честит рожден ден на Хилял! Жива и здрава да е, успехи в личен и професионален план! Blue Heart

Ваня, всеки има право да пише, каквото намери за добре и да споделя мнението си. Дали ще е нагативно за сериала, дали ще е такова за сценаристите и сценария или за излизането и влизането в сериала на един или друг актьор, това няма значение. Винаги съм била толерантна към чуждото мнение и никога не съм гледала на различното мнение като за невъзпитано такова.
Но, Ваня...ти нападаш и обиждаш. Прочети отново коментара си към мен по-горе с въпросите, които ми задаваш и тона, който ми държиш. Ти не изказваш само различно мнение, а наред с това обиждаш и се обръщаш жлъчно и с подигравка към тези, чиито коментари не ти харесват или не ти допадат. Много добре помня, какво съм писала и за Уур и за Йълмаз и ясно заявих, че въпреки разочарованието ще продължа да гледам сериала, за да видя края. Последното ми мнение по въпроса беше в отговор на пост на чукур.
И ще те помоля да спреш да смесваш отношението ми към различното мнение и отношението към негативното поведение спрямо участници във форума. Едно е да се изрази коректно несъгласие към мнението и към написаното от някой и съвсем друго е това несъгласие да бъде гарнирано с обидни квалификации, присмех и учителски тон. Това правиш ти, а после се жалваш, че твоето мнение не било приемано. Не мнението , а отношението ти не приемам, лично аз. Още по-малко е коректно, от твоя страна, непрекъснато да ми казваш какво разбирам и какво не разбирам, когато споделям, че за мен СЦ са направили гаф. Ти си на друго мнение - чудесно, нямам нищо против! Сподели го, но без обиди.
И накрая да обобщя: нямам нищо против чиждото мнение и го уважавам. Имам против обидния тон в обръщение, който е невъзпитан. Не съм против самото различно мнение. Надявам се, че изясних позицията си и си ме разбрала правилно. Пропускай коментарите ми, моля. Все едно, че ме няма.....за да не се чувстваш като в долнопробна група, като чуеш „гаф на сценария".

Последна редакция: чт, 11 фев 2021, 15:44 от dana78

# 48
  • Мнения: 28 072
Честита да е Хилал, здрава и щастлива! Flowers Bouquet



Хаштаг днес

"Gönlüm Diyor Ki - Моето сърце казва"











https://www.instagram.com/p/CLKA3IKKuae/

# 49
  • Мнения: 3 437
Започват май по-рано тази серия. Освен ... рекламите да са половин час.

# 50
  • Мнения: 28 072
От Хюля - "İşte buda benım miniğim. - Това също съм аз."



Приятно гледане! Без превод ще е само гледане Wink

Още не е ясно Демир разбра ли кой е купил имотите на Йълмаз.

Севда Hands Clap Hands Clap Бехидже най - после получи каквото търсеше Hands Facepunch
Голямата тайна на Гюлтен за малкия конак отлетя Grin

Интересно сега Мюжган за какво ще реве - надявам се милионите за Керем да пресушат сълзите ѝ.
Демир явно е уговорил някакъв Еркан да го търси по телефона уж да излезе с мъжката компания.
Обаче Севда е в час с този номер Grin

Последна редакция: чт, 11 фев 2021, 20:34 от LU4IQ

# 51
  • Мнения: 2 582
Оф, от ангажименти тия дни изключих, че е четвъртък! Joy Закъснях и изпуснах началото и летящите милиони. Joy Разбрах, че Керем Али има 30 милиона, но предполагам Бехидже да няма облага от тях. Няма подробен превод при подругите и ... ще гадаем.

# 52
  • Мнения: 3 437
Цитат
Интересно сега Мюжган за какво ще реве - надявам се милионите за Керем да пресушат сълзите ѝ.
На мен ми направиха впечатление очите на Фикрет по време на разговора Фекели - Мюжгян. На два пъти камерата ги фиксира - някаква радост, ама на какво се радва точно не е ясно.

# 53
  • Мнения: 28 072
Да, Йълмаз е оставил 30 млн и на Керем Али. Язък за патардията. Фикрет май се зарадва, че Мюжган ще се успокои.
Демир ще набие ли и Бехидже Joy

# 54
  • Мнения: 2 582
Ще умра от кеф. Joy Бехиджето бърза да се зарадва на парите  на Керем Али, но закратко. Парите му не могат да ги пипнат докато навърши 21. Joy От реакцията и Мюжгян и се отвориха очите най накрая, май.

# 55
  • Мнения: 28 072
Пипилота, отвориха се, но не се знае за колко време. Все ще измисли за какво да приплаче и Мюжган ще се умили. Като Фекели - прегърна снахата, а тя не благоволи да му каже за Четинови и той научи от Демир.
Да видим кой ще разбере, че Бехидже изнудва с нещо Гафур.

# 56
  • Мнения: 3 246
Здравейте, сега успях. Не разбрах за какви други 30 милиона за Керем Али става въпрос.
Ако Йълмаз ги е оставил, то искам дебело да подчертая, че се извинявам за своите коментари, свързани с изказано разочарование към СЦ точно по този въпрос.
Миналата серия си помислих, че поради някаква причина ще променят заложеното до момента в образа на Йълмаз и се ядосах. Помислих си, че ще го очернят и то след смъртта му чрез думите на Мюжгян, която се жалваше на всички по ред и така можеше да формира и някакво негативно мнение сред хората, когато човекът вече го няма. Коментарите ми баха по повод на предните серии и думите на Мюжгян.
Няма да задълбавам, че е странно, че адвокатът не го спомена това още в самото начало. Всичко като наследство, фонд и завещание би трябвало да бъде оповестено след смъртта и при искане на роднините. Странно, че Фекели нищо не каза за това в предните серии и остави Мюжгян да се жалва, ядосва и мърмори. Накрая и аз се ядосах.
Бехидже пак нямаше как да пипне парите, но е нужно да има интерес и изненадващи обрати.
Приятно гледане!

Последна редакция: чт, 11 фев 2021, 22:59 от dana78

# 57
  • Мнения: 2 582
Здравейте, сега успях. Не разбрах за какви други 30 милиона за Керем Али става въпрос.

Ами  то и аз не разбрах дали Йълмаз ги е оставил или Фекели , защото няма подробен превод. Confused

# 58
  • Мнения: 28 072
Фикрет много страшно заплаши Юмит. Тя се страхува от него. Имат тъмно минало двамата, свързва ги някаква тайна извън Чукурова. Изнудва я.

# 59
  • Мнения: 3 246
Благодаря, момичета! Ясно. Аааа, Рашид!!! Какво е станало с него, знае ли се?!

Общи условия

Активация на акаунт