Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №19

  • 49 865
  • 816
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 46
Здравейте, имам въпрос относно Входящия номер, колко време след подаването на документите Ви се обадиха да Ви го кажат?

След около две седмици.

Ами защото подадохме документите на 10.09.2022г., но все още нямам обаждане... дано тази седмица да го получа 🙂

Да, би трябвало да ви го кажат тези дни, ако не се обадете да попитате, но така или иначе сте за комисията Октомври, около средата.

# 526
  • Мнения: 12
Здравейте, имам въпрос относно Входящия номер, колко време след подаването на документите Ви се обадиха да Ви го кажат?

След около две седмици.

Ами защото подадохме документите на 10.09.2022г., но все още нямам обаждане... дано тази седмица да го получа 🙂

Да, би трябвало да ви го кажат тези дни, ако не се обадете да попитате, но така или иначе сте за комисията Октомври, около средата.

Да за комисията знам, че ще е сме за Октомври, просто ми се видя доста времето за Входящ номер, но ще изчакам и тази седмица и след това ще проверя. Благодаря все пак за отговора, беше ми нужен дори и само за успокоение 😊

# 527
  • Мнения: 63
Здравейте, имам въпрос относно Входящия номер, колко време след подаването на документите Ви се обадиха да Ви го кажат?

След около две седмици.

Ами защото подадохме документите на 10.09.2022г., но все още нямам обаждане... дано тази седмица да го получа 🙂
за да не се дерзаеш още утре звънни в ЦАР на телефона, много са любезни, ще ти кажат и входящ номер и всичко, ще искат само ЕГН:heart:

# 528
  • Мнения: 389
Мен ме бяха забравили ,звъннах в ЦАР и ми го казаха . Селена така и не ми се обадиха

# 529
  • Мнения: 46
Привет! Изследванията, които се правят за инвитро кога трябва да се направят? Някои отнемали повече време. Преди цикъла ли трябва да се направят? И спермограмите кога? Благодаря!

# 530
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
Попитайте лекаря си, той ще Ви насочи. Зависи какви изследвания, че са различни. Често изискват генетични, имунологични, серологични за полово предавани болести. Момичетата в лабораторията и инвитро центъра също са запознати и ще Ви насочат кое кога да пуснете, за да излезе всичко навреме.

# 531
  • Мнения: 49
Здравейте в понеделник ми предстои лапароскопия при д-р Матев, притеснена съм доста от факта дали може това да ми навреди по някакъв начин.. моля за мнение за д-р Матев и малко повече инфо за самата процедура .. Благодаря !!!

# 532
  • Мнения: 309
Д-р Матев е страхотен лекар,човек и специалист. При него направих лапароскопия тази година февруари, всичко мина много леко и спокойно ,нямаше болка след операцията,вниманието от екипа в болницата е неповторимо сравнение с тжва на другите болници които съм посещавала.
Желая Ви успех и бързо възтановяване🍀🍀🍀
Здравейте в понеделник ми предстои лапароскопия при д-р Матев, притеснена съм доста от факта дали може това да ми навреди по някакъв начин.. моля за мнение за д-р Матев и малко повече инфо за самата процедура .. Благодаря !!!

# 533
  • Сливен
  • Мнения: 4 246
Здравейте в понеделник ми предстои лапароскопия при д-р Матев, притеснена съм доста от факта дали може това да ми навреди по някакъв начин.. моля за мнение за д-р Матев и малко повече инфо за самата процедура .. Благодаря !!!
Здравейте.Аз правих лапороскопия при д-ор Матев ,през м.Юни-премахване на тръба.Приеха ме в Понеделник,тъй като не съм от Пловдив и пътуваме доста км,се разбрахме там да пренощувам,преди самата операция.Казват ти до колко часа храна и вода-мисля,че до 19:00-20:00 храна и до 22:00 вода,но пак ги питайте.Във Вторник ми беше операцията,като още същият следобед ме раздвижиха.И В сряда ме изписаха. Simple Smile
Кардиолог и анестезиолог ми беше казано,че в болницата ще ме видят,преди самата операция.За самата операция-няма място за притеснение,може би около 1 час беше,ако не греша,може и по-малко.Взимат те от стаята,отивате в операционната,"приспиват" те и след определено време се събуждаш в стаята-аз горе-долу като стигнах стаята и започнах да се пробуждам.Имаш си болкоуспокояващи,антибиотик и система след това.
Изключително внимание от всички.Преди това имам една лапароскопия и една извънматочна/по спешно ме оперираха коремно/преди това,може би за това,този път бях "подготвена".
Много-много не ме бива с обясненията,дано да съм помогнала.

# 534
  • Мнения: 309
Здравейте,момичета.
По време на стимулация дават ли болнични или само за пункция и трансфер?

# 535
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
Лапароскопията не е тежка по принцип. Минава всичко за около 1 час, заедно с разбуждането. После те връщат в стаята да си почиваш и пускат системи. На следващия ден изписват. Болката е като мускулна треска. Първите дни се става малко трудно от леглото, но за 10-15 дни възстановяването е пълно. Дават 30 дни болничен за домашно лечение+3 дни болничен престой. Реално, ако си от Пловдив, те приемат сутринта гладна и жадна и на следващия ден те изписват.
За стимулация не се полага болничен. За пункция дават 30 дни, за трансфер 15 дни.

# 536
  • Мнения: 542
След пункция 30 дни ли трябва да се пазим, да не спортуваме и натоварваме?

# 537
  • Мнения: 45
Здравейте момичета. На някоя дама дали й се намира естрофем, изписан ми е, а го няма в нито една аптека. Ще съм изключително благодарна

# 538
  • Мнения: 46
Здравейте! Знаете ли от колко часа започват часовете за преглед при др Даниел Ставрев?

# 539
  • Мнения: 83
Здравейте! Има ли някой забременял с близнаци от инсеминация? Предстои ми такава и се притеснявам. Каква стимулация използвахте?

Общи условия

Активация на акаунт