Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №19

  • 50 092
  • 816
  •   2
Отговори
# 750
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 856
Само да допълня - винаги има кой да Ви прегледа, дори и при започнала процедура, ако се пада ден, в който докторът почива. Ходила съм събота и неделя на прегледи по време на стимулация. Аз бях при Ставрев старши, а той през уикенда не работи. Предглеждал ме е синът. Ако той не е там, със сигурност ще има кой да направи фоликулометрия и да пусне хормони.
А по принцип на 2-ри ден се ходи без час, то просто няма как да знаеш кога ще ти дойде, за да си вземеш час. Отивах винаги рано, към 7-7:30, за да съм от първите, защото после и на работа ходех. Като цяло докъм 10-10:30 съм приключвала винаги с всичко - преглед и хормони.
Не се притеснявайте и успех!

# 751
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Д-р Ставрев ме вика в петък в 7.10ч. Регистратурата на 4-тия етаж мисля, че от 7.30 работи. От 1-вия етаж ли да си взема зелената бележка и да ме регистрират?

# 752
  • Пазарджик
  • Мнения: 753
Д-р Ставрев ме вика в петък в 7.10ч. Регистратурата на 4-тия етаж мисля, че от 7.30 работи. От 1-вия етаж ли да си взема зелената бележка и да ме регистрират?
Да .

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 777
2 пъти минах през това и сега не мога да се сетя. На 2ри ден от МЦ са преглед и изследвания. От 3ти ден ли започваше стимулацията или още от 2ри?

# 754
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 856
Аз започнах от втори ден. Спомням си добре, защото ходих на консултация с доктора по повод лапароскопията и му казах, че съм на 2-ри ден и веднага стартирахме. Прати ме на изследвания и по обяд ходих да ми сложат първите инжекции и да си взема за следващите дни до следващия преглед и изследвания.

# 755
  • Мнения: 141
Аз започнах от 3ти ден с инжекции.
2 пъти минах през това и сега не мога да се сетя. На 2ри ден от МЦ са преглед и изследвания. От 3ти ден ли започваше стимулацията или още от 2ри?

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Утре ще разбера при мен как ще е. Благодаря ви за инфото!

# 757
  • Мнения: 127
Малък ъпдейт за ситуацията при мен - уж 13 антрални, само 8 тръгнаха Sad Много съм притеснена, 8 ми се струват малко, уж амх ми е добре 2,39/на 32 съм. На какво може да се дължи това, че не всички се развиха?
Докторът ме успокоява, как не съм искала повече, да му имам доверие, знаел какво прави. Добре се развиват, близки са по размер за момента, само 1 изпреварва малко групата.
Аз мога ли нещо да правя по време на самата стимулация,за да подпомагам равномерното им развитие?
Благодаря предварително!

# 758
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 856
Не се притеснявайте, аз имах 7. Извадиха 7 яйцеклетки, пет се оплодиха. Две замразихме на трети ден, две на пети и петата не се разви. От двете тридневни, които ми върнаха, имам момиченце на 2 г. Така че, не е важна бройката, а качеството. Първи опит инвитро ми беше.

# 759
  • Мнения: 141
При кой лекар сте вие
Малък ъпдейт за ситуацията при мен - уж 13 антрални, само 8 тръгнаха Sad Много съм притеснена, 8 ми се струват малко, уж амх ми е добре 2,39/на 32 съм. На какво може да се дължи това, че не всички се развиха?
Докторът ме успокоява, как не съм искала повече, да му имам доверие, знаел какво прави. Добре се развиват, близки са по размер за момента, само 1 изпреварва малко групата.
Аз мога ли нещо да правя по време на самата стимулация,за да подпомагам равномерното им развитие?
Благодаря предварително!

# 760
  • Мнения: 383
някой с ПКЯ дали е успяла , знам че имам много висок резерв 5,6 от 7.5  , но дали изобщо има качествени не знам .

# 761
  • Мнения: 127
При кой лекар сте вие

При Ставрев.

# 762
  • Мнения: 423
някой с ПКЯ дали е успяла , знам че имам много висок резерв 5,6 от 7.5  , но дали изобщо има качествени не знам .

Да, аз имам син, който вече е на 6 г. Яйчниците ми са с поликистоза откакто се помня, при това доста сериозна.
При стимулацията яйчниците ми реагираха бурно, имах хиперстимулация, която овладяхме с Норпролак (по спомен така се казваше медикамента). Извадиха 40+ яйцеклетки, от които 29 качествени. Тогава бях на 32 г.
Процедурата правих при д-р Минев.

Успех!

# 763
  • Мнения: 141
Аз бях с амх 7.11 но нямам ПКЯ
някой с ПКЯ дали е успяла , знам че имам много висок резерв 5,6 от 7.5  , но дали изобщо има качествени не знам .

# 764
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Привет! При стартиране на инвитро процедура, болничен само за пункцията ли се дава (мисля, че беше 1 месец)?

Общи условия

Активация на акаунт