Още малко пояснителни правила за този форум!!!!

  • 5 356
  • 131
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 292
Аз забелязвам от време на време пороя от жалби и критики, които се сипят от хора като Биляна например, която хем oплюва къде за каквото се сети из Англия, и е очевидно нещастна, хем пропуска дребната подробност, че точно в тази ("тъпа, неуредена, с коравосърдечни джи-пита, и с несваряемо зеле" даже!)
Laughing
  Laughing Laughing LaughingОпа, тука визирайки моето име, включи изказването на други потребителки Simple SmileНикога не съм казвала, че страната е тъпа, или неуредена, съобразявай се малко!Зелето наистина е несваряемо Mr. Green, но какво толкова лощо съм казала Simple SmileТи самата каза, че правиш к.мляко, или месиш хляб-значи ли това, че си недоволна от държавата WinkАлиса, това са пълни глупости които написа и то може би защото четеш под диагонал! Flutter
(и аz научих нещо от теб  Joy)
плюеш zелките zначи  #Crazy не те ли е срам  newsm78 и Алиса и нея плюеш  Sick ауууууууу  какъв плювалник настана  Joy

# 106
  • Мнения: 3 521
Лелееееее тая тема вярно трябва да се zакове zа поколенията  Mr. Green.

# 107
  • Мнения: 2 907
И аз два дни игнорирам темата, но как да се стърпи 4овек да не напише мнение, когато вижда как невежеството " гради критика конструктивно". Гради та пушек се ввдига. От друга страна се успокоих, 4е най-после Никито си покажа рогцата и си на4еса крастата. Бях решила, 4е това тук е неин двойник - без простотии, без мракобесни анти-български проповеди и мания за вели4ие. Но ето 4е истината за всеки излиза наяве дори в тъмното дигитално пространство.

Ники, кажи сега кой модератор ти е изтрил мнение или казал нещо? Тук модераторите са като невидими, имаш пове4е  свобода на словото отколкото в други форуми, ако не беше така да се ме баннали ве4е сто пъти. А другото много странно за мен е, 4е ти госпожо Дрийм4ева навремето допринесе клубът в дир.бг да се разпадне, като ти, професорката и още няколко мързеливи партизани НИ наложихте и избрахте модераторите Мрен4о и Барби, които като марионетки триеха всяко второ мнение. След като 90 процента от хората се махнаха, вие си останахте на топло във форум4ето-пародия и имахте цялата свобода на словото да си плюете по България, вси4ко българско и най-ве4е по българите. Само където забравихте, 4е и вие и семействата ви сте българи. Контрастите в словестните ти излияния ме карат да си мисля, 4е ти не искаш ( а и не можеш ) да се аргументираш, а само търсиш повод да се заядеш. Когато няма повод ти си отваряш тема и сама запо4ваш свадата.

Тук не става дума за кой понася критика или не, а за елементарният и надъхан на4ин , по който ти агресираш хората. Позволявам си да го кажа, тъй като те "познавам" от много отдавна. Ти си за мен един расист. Но навси4кото отгоре глупав расист. Ти си мислиш, 4е си нещо специално, 4е си богоизбрана, с много късмет в живота. Моми4е, вместо да го даваш по скромно и да се радваш на късмета ти, ти тръбиш и нари4аш хората без късмет неуда4ници. Аз такива като теб ги нари4ам бедняци. Бедни душици, които нямат представа каква борба е животът. Които нямат дори потенциала някога да стигнат до ядрото на същността. Защото истински богатият 4овек не се хвали, ами е дискретен и скромен, защото знае, 4е нищо не е ве4но. Само парвенюто си мисли, 4е няма един ден умре...

Между нас едва ли би могло да се полу4и дискусия, тъй като май единственото общо нещо, което съвпада е това, 4е сме от български произход. Но пък аз не съм расист. И само ще ти кажа, 4е "неуда4ниците" са ми много по-симпати4ни от разни други уда4ници като теб. Така е, на никой не му пука за бика, вси4ки аплодират парадиращият тореадор. Но аз винаги ще бъда на страната на по-слабия и се гордея с това!

И знаеш ли какво е неуда4ник за мен? Неуда4ник е този, който никога не се е сложил на 4уждото място, този, който никога не е погледнал през о4ите на бедния/ богатия, на врага/приятеля, на болния/здравия. Само така се прави конструктивно мнение. А само да лаеш като ку4е е много лесно. Затова и България има такъв проблем. Но ти си то4но за Бг! Ти нямаш абсолютно никакво място някъде другаде, ти си типи4ният българин с комплекси, огромно само4увствие ( което избива в агресивност заради тези комплекси ), умопомра4ено плюене по вси4ко, но с илюзията, 4е ти не си като другите българи, ами може би от планетата на крокодилите...

Хайде Дрийм4ева, по живо по здраво и се освести докато е време, защото скоро ще будиш само и единствено съжаление у хората.

# 108
  • Мнения: 920
За ваше сведение - и в България вече зелето е несваряемо, освен ако нямаш тясна връзка със селото и си го отглеждаш сам. Доматите са кухи и безвкусни. Рядко може да намериш свестен домат от някоя бабичка на 3-на и повече цена.Изобщо, навлизаме в Европа.

# 109
  • Мнения: 6 390
Голям купон се развихрил тук  ooooh! сядам да чета,
човек да не вземе да празнува нещо, един ден и веднага пропуск  Wink Mr. Green

# 110
  • Мнения: 818
Аз съм българче!
Иван Вазов
Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.
Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам –
първа радост е за мене.
Аз съм българче свободно,
в край свободен аз живея,
всичко българско и родно
любя, тача и милея.
Аз съм българче и расна
в дни велики, в славно време,
син съм на земя прекрасна,
син съм на юнашко племе.

# 111
  • Мнения: 7 914
И все пак не мога да разбера едно нещо... темата беше уж за правилата във форума после пак се обърна за българите тук и там, че и за населението по градове и села се споменава....


Мдаааааа, явно  #Cussing out и  fight  и fight ...са най- определящия фактор, една тема  да стои почти като "закована" no

# 112
  • Мнения: 7 837
Кейси, ти НАИСТИНА ли се мислиш zа интелигентна? Или си интелигентна и постингите ти не са на сериоzно  newsm78


Ти как мислиш миличка  Grinning
Хвала, ако си съумяла да измериш интелигентността ми чрез определени постинги  Grinning

Айде, отпуснете се. Някой да пусне снимки на баница и кафе и деня да започне  щастливо... Grinning

# 113
  • Мнения: 11 322
Въргала е просто абсолютен!  Joy  Joy  Joy
Май сме имали нужда да се понаплюем взаимно, че да ни олекне.
Липсата на моята любимка вече си личи отявлено. Вярно, че се мерна в темата като гост, но... това не стига.
Имаме нужда от пипер, и колкото може повече. Да се подлютим, да се разкихаме и да се понаревем. Щото сме все на един хал - оттатък пределите на Родината.
И който каквото ще да казва - все ни стиска някъде чепика. Даже и теб Никифин, дето си уж 100 % доволна от живота си тук. Някъде има 0,000001% съжаление за нещо и то сега прелива чашата ти.
Петък е, желая ви весело и бодро настроение след смеха на тази пародия на Обяснения за правилата на форума.
Обичайте се, пък другото го оставете на политиците  Mr. Green

# 114
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
За ваше сведение - и в България вече зелето е несваряемо, освен ако нямаш тясна връзка със селото и си го отглеждаш сам. Доматите са кухи и безвкусни. Рядко може да намериш свестен домат от някоя бабичка на 3-на и повече цена.Изобщо, навлизаме в Европа.
   hug kiss
 Тук вече е истината:по зелето и зеления фасул плюя наистина Simple SmileЗная, че като трябва да ги готвя няма излизане минимум 3,5ч.
 А за Кейси мога твърдя, че е интелигентна PeaceИ, че има страхотно чувство за хумур, което знае кога и как да го употребява Hug

# 115
  • Мнения: 818
Биляна и по Английското време да плюем дее....(бягам да си прибера прането,че май ще вали...аман Tired)

# 116
  • Мнения: 11 322


Айде, отпуснете се. Някой да пусне снимки на баница и кафе и деня да започне  щастливо... Grinning
Специално за теб

# 117
  • Мнения: 2 907
Моми4ета, не си мислете, 4е не сте разбрали темата, тя госпожата то4но това целеше! Тази тема е толкова идиотски поставена, 4е какво трябва да разбираме от нея? 4е една другарка търси душевен оргазъм и иска някой да и намаже не перверзните цели. Тя, милата мизерна душица явно има претенции и много яд в нея, 4е не може да се стърпи да остави форума в мир.

Това го казвам то4но аз. Аз, която винаги съм се старала форумът да не замира, винаги съм провокирала и размахвала пръст. Ами сега няма какво да кажа, освен да се подхилвам на Дрийм4ева. Или тя реши да ме конкурира? Ми не Дрийми, ти за мен си много дале4 от конкуренция. Аз имам отровен език, но го упражнявам с мярка. За теб - ...............

# 118
  • Мнения: 7 914
Моми4ета, не си мислете, 4е не сте разбрали темата, тя госпожата то4но това целеше! Тази тема е толкова идиотски поставена, 4е какво трябва да разбираме от нея? 4е една другарка търси душевен оргазъм и иска някой да и намаже не перверзните цели. Тя, милата мизерна душица явно има претенции и много яд в нея, 4е не може да се стърпи да остави форума в мир.
newsm10 smile3501 smile3521

# 119
  • Мнения: 2 070
За ваше сведение - и в България вече зелето е несваряемо, освен ако нямаш тясна връзка със селото и си го отглеждаш сам. Доматите са кухи и безвкусни. Рядко може да намериш свестен домат от някоя бабичка на 3-на и повече цена.Изобщо, навлизаме в Европа.


Абе не е  съвсем така... Просто внимавай къде пазаруваш... Все още има чудесни продукти на доста места... Особено доматите...

Общи условия

Активация на акаунт