90 - дневна диета - тема 371

  • 50 427
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 178
Започнах и аз, най-после.
Много съм гладна в протеиновия ден, ужас. И миналия път като спазвах режима това ми беше най-трудния ден. Няма ли въглехидратче, не е за мен.

Нелка, имаш ли достатъчно големи салати за обяд и вечеря?
Имам, и филийка Вита за обяд. Но след 2 часа си стърже. Яка българка съм си, без хлебец ми е трудно. Иначе започвам от 76 кг,  -10 е план максимум. И на 68 ще се радвам.

# 721
  • Мнения: 2 687
идеята ми не е да го направя по-добър, естествено, че е достатъчно добър и това му е оптималният вариант. но се чудех са конкретно мнение дали ще навреди много на логиката и ефекта, ако се пропускат или дублират дни. мерси.

и също да попитам - ако сутрешните плодове се ядат следобед нали не е проблем, да се пропуска сутрешна закуска? естествено, следобед ще се спазват разстоянията между хранетата по вид храна (4 часа за белтъци и т.н.)

# 722
  • Мнения: 445
и също да попитам - ако сутрешните плодове се ядат следобед нали не е проблем, да се пропуска сутрешна закуска? естествено, следобед ще се спазват разстоянията между хранетата по вид храна (4 часа за белтъци и т.н.)
Закуската -плод- активира метаболизма без да натоварва излишно организма. Яденето на плодове в този режим е само преди обяд, с изключение на плодовите дни.

# 723
  • София
  • Мнения: 3 178
идеята ми не е да го направя по-добър, естествено, че е достатъчно добър и това му е оптималният вариант. но се чудех са конкретно мнение дали ще навреди много на логиката и ефекта, ако се пропускат или дублират дни. мерси.

и също да попитам - ако сутрешните плодове се ядат следобед нали не е проблем, да се пропуска сутрешна закуска? естествено, следобед ще се спазват разстоянията между хранетата по вид храна (4 часа за белтъци и т.н.)
Доколкото си спомням от книгата, закуската е много важна и плодовете са само сутрин. Може би трябва да я погледнеш и да прецениш дали режимът е подходящ за теб и твоя начин на живот.
И на мен ми е трудно да закусвам, не съм свикнала, а и не всеки плод ми е ОК за закуска - ябълки примерно твърдо не. Цитрус/круша/киви/сливи/кайсии/праскови са добре.

# 724
  • Мнения: X
Първа четворка, резултат -1,5. Не е лошо, при положение, че на въглехидратния ден се нагрухах за вечеря с нережимен дюнер и гръцка салата.

# 725
  • Мнения: 495
Katniss, супер е даже Simple Smile в по-голямата си част това е задържана вода.

На мен днес ми е 19 ден, въглехидрати.
В последната една седмица кантарът не мръдва, което ми се случва за първи път в първия месец :/

# 726
  • Мнения: X
Една седмица преди това спрях въглехидратите и пиех много вода и бях -2,8 за седмицата. Предполагам тогава изгубих много задържана вода.
Ще включа задължително и спорт, болна съм и нямах сили за него.

# 727
  • Мнения: 118
На мен ми е 23 ден и съм само -3.400:grinning: Спазвам храните, но явно прекалява с количествата. Смъкнат до 71.6 и сега се въртя само около 72 до 72.5. Направо ми пада цялата мотивация. А така искам да видя пак шестица на кантара...

# 728
  • Мнения: X
Няма да губиш мотивация, ще има периоди на застой, преди пак да тръгне надолу. Вечеряй най-късно в седем, движи се и пий повече вода.
Ако искаш напиши какво си яла последните две четворки, може нещо някъде да бъркаш. Писала си (извинявай, ако бъркам и не си била ти), че имаш плюс на протеиновия ден, а аз тогава винаги имам най-голям минус.

# 729
  • Мнения: 118
Здравей.  Тази четворка:
Протеини закуска  банан, обяд кисело зеле със свинско ,краставица, 3 филии хляб бонус
Вечеря пържени мравки, туршия ( тотална грешка)
Варира закуска мандарина,  обяд леща с картоф вътре за гъстота ( остана и днес ще я направя с още картоф и морков на крем супа за понеделник), 2 филии бонус с хумус и краставица. Вечеря леща, зелена салата, малко булгур със зеленчуци.
Въглехидрати закуска половин портокал, обяд- правих пица с неутр.зеленчуци . Почерпиш колежката и ми остана едно парченце. Салата  маруля, морков, домат и краставица.  Вечеря сладката
Днес плодове- банан, ябълка, портокал , ананас.  Имам сурови ядки и сушени плодове.  Мисля да отида за тиква, защото вечер много ми остъргват корема вече.
Днес ще сготвя прясно зеле и с него да допълвам порциите, а основните групи да намаля.

Нека при теб как са  минусите. Гледам от едни кг сме започнали.Confused

# 730
  • Мнения: 1 848
Закуска 1 манго
,обяд леща +филия хляб,
вечеря ориз със зеленчуци
и аз съм зациклила...седя си на 59 кила и не мърдам вече 2 седмици. При мен покачването е винаги при плодов/зеленчуков, предполагам задържам водаа...след това пак надолу 300-400 грама и ...5 кила немога да ги сваля...на обиколки свалям, меря се редовно.Ама съм тъпа и упорита не се отказвам!

# 731
  • Мнения: 495
Днес съм на плодове - ден 20. Ще го изкарам на цитруси.
Кантарът отново не е мръднал Sad стои си на 86.5 от 8 дни. А не е като да нямам да свалям килограми Sad
Решила съм да понамаля грамажите малко, вместо 72гр хляб, ще ям по 1 филийка Вита, пък да видим.

# 732
  • Мнения: 118
Днес съм на плодове - ден 20. Ще го изкарам на цитруси.
Кантарът отново не е мръднал Sad стои си на 86.5 от 8 дни. А не е като да нямам да свалям килограми Sad
Решила съм да понамаля грамажите малко, вместо 72гр хляб, ще ям по 1 филийка Вита, пък да видим.
Колко свали до момента? И аз мисля да намалят порции. Наближава воден в четвъртък и се чудя дали ще издържа или да го карам плодов пак.

# 733
  • Мнения: 495
Днес съм на плодове - ден 20. Ще го изкарам на цитруси.
Кантарът отново не е мръднал Sad стои си на 86.5 от 8 дни. А не е като да нямам да свалям килограми Sad
Решила съм да понамаля грамажите малко, вместо 72гр хляб, ще ям по 1 филийка Вита, пък да видим.
Колко свали до момента? И аз мисля да намалят порции. Наближава воден в четвъртък и се чудя дали ще издържа или да го карам плодов пак.

Кантарът ми беше развален и като започнах нямаше къде да се премеря. Меря се от една седмица и си стоя все на 86.5. Въпреки че усещам корема по-прибран, по-леко ми е.
Аз съм воден на 14.02, толкова съм се депресирала, че нямам търпение за него - да видя дали ще сваля 😁 ти колко си свалила до момента?

# 734
  • Мнения: 118
Днес съм на плодове - ден 20. Ще го изкарам на цитруси.
Кантарът отново не е мръднал Sad стои си на 86.5 от 8 дни. А не е като да нямам да свалям килограми Sad
Решила съм да понамаля грамажите малко, вместо 72гр хляб, ще ям по 1 филийка Вита, пък да видим.
Колко свали до момента? И аз мисля да намалят порции. Наближава воден в четвъртък и се чудя дали ще издържа или да го карам плодов пак.

Кантарът ми беше развален и като започнах нямаше къде да се премеря. Меря се от една седмица и си стоя все на 86.5. Въпреки че усещам корема по-прибран, по-леко ми е.
Аз съм воден на 14.02, толкова съм се депресирала, че нямам търпение за него - да видя дали ще сваля 😁 ти колко си свалила до момента?
Само 3.500 -4. Там някъде

Общи условия

Активация на акаунт