90 - дневна диета - тема 371

  • 50 424
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 118
Аз днес оплесках скорбялата.. В 10 една ябълка. За обед носих едни купешки картофени кюфтета и зелена салата, но всичко беше отвратително.  Хапнах
две хапки и си останах с хляба. Сега правя боб и зелена салата за вечеря. Тя определено ще е по-голяма от обяда.  Днес ми е ден 6 ,а кантара -1.2. Като чета коментари свалили за една четворка по 2...

# 706
  • София
  • Мнения: 1 186
Здравей. За сега съм стриктна. Имам за сваляне едни 10 килограма натрупани последните две години. За първата четворка-2 ,но след вчерашния протеинов съм с +, а храната ми беше доста оскъдна.  Пред цикъл съм и се чувствам доста надува, дано е от това.  Ти спазваш ли режима?
Недей да правиш грешка с оскъдна храна. Винаги гледай да има и голяма салата, тя ще те засити. При малко храна, организма ще включи на авариен режим и ще си пази запасите, съответно няма да има кг. надолу
Аз днес оплесках скорбялата.. В 10 една ябълка. За обед носих едни купешки картофени кюфтета и зелена салата, но всичко беше отвратително.  Хапнах
две хапки и си останах с хляба. Сега правя боб и зелена салата за вечеря. Тя определено ще е по-голяма от обяда.  Днес ми е ден 6 ,а кантара -1.2. Като чета коментари свалили за една четворка по 2...
Споко. Масово нещата тръгват надолу след първите 29 дни.
Скоро и аз ще почна втори път. Първия до края на ноември свалих 9 кг. и ги държа, но искам още едни 8-9 😀

# 707
  • Мнения: 118
Здравей. За сега съм стриктна. Имам за сваляне едни 10 килограма натрупани последните две години. За първата четворка-2 ,но след вчерашния протеинов съм с +, а храната ми беше доста оскъдна.  Пред цикъл съм и се чувствам доста надува, дано е от това.  Ти спазваш ли режима?
Недей да правиш грешка с оскъдна храна. Винаги гледай да има и голяма салата, тя ще те засити. При малко храна, организма ще включи на авариен режим и ще си пази запасите, съответно няма да има кг. надолу

Да, знам че трябва да си храня. Днес не ми беше ден.  Ти 90 ден ли изкара и прави ли режим почивка после?
Аз днес оплесках скорбялата.. В 10 една ябълка. За обед носих едни купешки картофени кюфтета и зелена салата, но всичко беше отвратително.  Хапнах
две хапки и си останах с хляба. Сега правя боб и зелена салата за вечеря. Тя определено ще е по-голяма от обяда.  Днес ми е ден 6 ,а кантара -1.2. Като чета коментари свалили за една четворка по 2...
Споко. Масово нещата тръгват надолу след първите 29 дни.
Скоро и аз ще почна втори път. Първия до края на ноември свалих 9 кг. и ги държа, но искам още едни 8-9 😀

# 708
  • София
  • Мнения: 1 186
Да - 90 дневната. Сега съм в почивка, но си признавам, че имах нарушения /декември, какво да се прави Blush/, затова нямам още мърдане надолу, но поне не съм качила

# 709
  • Мнения: 118
Браво. Щом един път си успяла, пак ще стане.  Пробвам за първи път,а 90 дена ми изглеждат толкова много Confused

# 710
  • Мнения: 5 300
Не мисля, че картофени кюфтета са режимни, особено купешки. В масовия случай имат сирене, брашно, яйце...

# 711
  • Мнения: 118
Да знам за картофените кюфтета. Беше инцидентно, но не ги и ядох.

# 712
  • Мнения: 1 392
И аз се нагласям още за старта, нооо трябва да не отлагам повече!!! Че и аз едни 10 кг трябва да свалям

А може ли линк към приложението, което ползвате!!

Последна редакция: ср, 18 яну 2023, 09:08 от martitedi

# 713
  • Мнения: 495
Да се запиша и аз отново в тези редици.
Защо така не сте активни? Преди години като пишех тук, имаше коментари ежедневно. 😁

Днес ми е 11-ти ден - Въглехидрати.
Закуската беше 2 банана с чисто кафе.
Обяд - препечени филийки бял хляб с масло, лютеница без захар и салатка.
Вечерята - любимото ми сладко! 😁 торта ♥

Имам да свалям доста - силно се надявам поне 15кг.

# 714
  • Мнения: 2 687
дали има хубав начин да се правят плодовите все през седмицата? напр да повтарям някой ден или да пропусна някой?

мисля си първата седмица ще е четвъртък, послед понеделник и петък, но после вторник и ... петък дали е ок, и после чак четвъртък  - и така да е схемата на месец?

някой със сходна дилема да е пробвал Simple Smile

# 715
  • Мнения: 495
дали има хубав начин да се правят плодовите все през седмицата? напр да повтарям някой ден или да пропусна някой?

мисля си първата седмица ще е четвъртък, послед понеделник и петък, но после вторник и ... петък дали е ок, и после чак четвъртък  - и така да е схемата на месец?

някой със сходна дилема да е пробвал Simple Smile

Дни не се прескачат или променят, последователността на дните е нарочно такава - градация на въглехидратите.

# 716
  • Мнения: 2 687
А не е ли ок да се дублира някой ден. В смисъл че ясно, че не е ок, но дали ще има толкова голям ефект върху... Ефекта Simple Smile

# 717
  • Мнения: 2 672
Има си точно определени правила и за това режима работи. Ефектът си е достатъчно добър и без промени Simple Smile

# 718
  • София
  • Мнения: 3 178
Започнах и аз, най-после.
Много съм гладна в протеиновия ден, ужас. И миналия път като спазвах режима това ми беше най-трудния ден. Няма ли въглехидратче, не е за мен.

# 719
  • Мнения: 495
Започнах и аз, най-после.
Много съм гладна в протеиновия ден, ужас. И миналия път като спазвах режима това ми беше най-трудния ден. Няма ли въглехидратче, не е за мен.

Нелка, имаш ли достатъчно големи салати за обяд и вечеря?

Общи условия

Активация на акаунт