90 - дневна диета - тема 371

  • 50 697
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 731
Спазвате ли правилото за некомбиниране на белтъчини в едно хранене?
Гледам да не смесвам месо и млечни, но яйца и млечни понякога смесвам.

# 691
  • Мнения: 5 743
Когато я правих смесвах яйца и млечни без проблем.
Мляко и месо и яйца и месо- не.

# 692
  • Мнения: 2 731
Как върви момичета, много се изненадах като в приложението видях, че днес в 29 тия ден. Няма да правя воден, защото не бях разбрала, че е днес Simple Smile имам съмнения че съм я почнала по-късно и не са минали чак толкова дни, но знам ли Simple Smile
Отчитам за 28 дни -1.100 кг малко е, но все пак в крачка в правилната посока.

# 693
  • Мнения: 7
Как върви момичета, много се изненадах като в приложението видях, че днес в 29 тия ден. Няма да правя воден, защото не бях разбрала, че е днес Simple Smile имам съмнения че съм я почнала по-късно и не са минали чак толкова дни, но знам ли Simple Smile
Отчитам за 28 дни -1.100 кг малко е, но все пак в крачка в правилната посока.


Амиии😂 нещо не върви. След втората четворка 100 гр. надолу. След белтъчния 200 гр. нагоре. Ама това е положението, като цяло се чувствам добре, когато се храня разделно. Не пия вода, което е много лошо. Ама няма да мрънкам, продължаваме по план😁🌺🌺🌺

# 694
  • Мнения: 21
[ Не пия вода, което е много лошо. Ама няма да мрънкам, продължаваме по план😁🌺🌺🌺
[/quote]Водата е много важна. Тя изчиства организма от токсини и може да си навредиш. По принцип не е желателно и да се наливаш прекалено,защото пък бъбреците от прекомерна  работа също се увреждат. На 1 кг. Тегло ,30 мл. Вода е минимума. Така че един 70 кг. Човек като 
минимум трябва да консумира 2100 мл.

# 695
  • Мнения: 7
Знам за тая пуста вода😁 Бях си наложила да пия по 2л. и за няколко месеца го правех, но от известно време пак спрях. Е сега мъча втора чаша от сутринта 😁

# 696
  • Мнения: 1 854
Аз също не правя водни дни, продължавам във водния дем по схемата-протеин.

# 697
  • Мнения: 151
Водни аз също не правя.
 За 40+ дни боря 7- я килограм, но си имам прегрешения. Чувствам се добре. Днес ми е въглехидратният ден( любимия).
  Дух, продължавай смело напред и по- бързо да почват да падат килограмите!

# 698
  • Мнения: 2 731
Еха, супер резултат! Браво!

# 699
  • Мнения: 122
Момичета здравейте ConfusedИма ли нова тема? Аз съм прясна -прясна, пети ден. Grinning

# 700
  • Мнения: 2 074
Здравей, май не. Но никой не пише тук, за съжаление. Как върви?

# 701
  • Мнения: 122
Здравей. За сега съм стриктна. Имам за сваляне едни 10 килограма натрупани последните две години. За първата четворка-2 ,но след вчерашния протеинов съм с +, а храната ми беше доста оскъдна.  Пред цикъл съм и се чувствам доста надува, дано е от това.  Ти спазваш ли режима?

# 702
  • Мнения: 151
Аз преди цикъл задържан килограми и след няколко дни нещата се нормализират. Аз я започнах отново, че покрай празниците доста грших. Днес ми е 9- ти ден, но нарочно не се качвам на кантара.

# 703
  • Мнения: 2 074
Не, само се каня да започна. Уж след Нова година, ама още не съм почнала. След плодовия ако е по-солена храната в белтъчен също теглото е малко повече.

# 704
  • София
  • Мнения: 3 205
И аз се каня, в събота може би ще е подходящо да започна най-после.
В началото на декември се опитах, но не става за режими този месец, имах събитие всяка четворка и малко нямаше смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт