С ОКТОМВРИЙЧЕ за ръка преоткриваме света! Тема 10

  • 19 825
  • 743
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 549
Здравейте мамии!
Скоро наближават рождените дни на дечицата.. кога минаха тези 2 години???!??
Имам нужда от съдействие- някоя мама, която е в София да ми препоръча хубаво местенце с детски кът(ако не ги затворят до 15.10).
Ще съм много много благодарна!
Чувала съм добри отзиви за ресторанта Добро в Заимов.

# 481
  • Мнения: 161
Здравейте мамии!
Скоро наближават рождените дни на дечицата.. кога минаха тези 2 години???!??
Имам нужда от съдействие- някоя мама, която е в София да ми препоръча хубаво местенце с детски кът(ако не ги затворят до 15.10).
Ще съм много много благодарна!
Чувала съм добри отзиви за ресторанта Добро в Заимов.

 Благодаря. Ще го погледна.

# 482
  • Мнения: 1 136
Също и за Мистър Пица на бул. България. Там имало детски кът с аниматор, който приема деца над 2годинки мисля. Не съм ходила да го видя, но може да провериш. Доста позитиви слушам от познати

# 483
  • Мнения: 1 521
Аз бях миналият месец на един РД в Младост. Детски кът Амели.
Храната беше хубава и много голям детски кът, а доста играчки вътре, в същото време завдението е малко и позволявя "частно парти".

# 484
  • Мнения: 1 136
Америкас, като казваш, че позволява частно парти колко човека г/д визираш?

Ние сме в търсене на място за празнуване също. Като цяло ми се иска да е на открито, заради пандемията, но знае ли се какво ще бъде времето, та тази идея не е лоша с “частното” парти. При нас повечето дечица точно около рд-то ще тръгват на ясли/градини и не се знае кой ще може да дойде и кой ще е със сопол.

Аз бях миналият месец на един РД в Младост. Детски кът Амели.
Храната беше хубава и много голям детски кът, а доста играчки вътре, в същото време завдението е малко и позволявя "частно парти".

# 485
  • Мнения: 1 521
Бяхме 15 човека + 6 деца и заведението беше запазено само за тях. То има две маси за възрастни които сигурно могат да съберат макс 30 човека.

# 486
  • Белгия
  • Мнения: 511
Момичета, честит рожден ден на вече навършилите 2 годинки дечица!

Виктор е на 10ти и ще правим 3 събирания. Лошо ми става като помисля колко торта ще трябва да се изяде ха-ха.
В събота ще сме с приятели и децата им. В неделя със свекървата и нейна рода, а в понеделник със свекъра, кръстниците и другите братовчеди.

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Хей , честити рождени дни! Нека са живи и здрави порасналите ни деца. Ние очакваме на 18ти. Поръчах неща от Купи подарък от майка на дете с увреждане, там има жени , което правят торти, питки, пайели, сладки, соленки, бисквити с украси, мъфини, тарталети...абе схващате. Изобщо вече не ползвям друго място за купуване на неща. Почвам и за Коледа да оглеждам. Аз съм Коледен маниак. Тогава аз готвя и правя сладории и меденки, но самите подаръци ще ги купувам. И ще са мнооого хахах

Новичка, ще ти пиша на лични тези дни ако още не си отишла във Виена , с ваксини всичко точно. Но деца над 6 години, трябвят тестове на всеки 24ч ако е антигенен или 48 часа ако е Писиар. За да сядате по заведения и някои забележителности - зоопарка примерно.

# 488
  • Мнения: 1 136
Ние сме на 15ти и тази година много ми се искаше да празнуваме, ама още не сме решили какво да правим. Времето се очертава да е студено. Всичките ни гости тръгват сега по ясли и градини и има голям шанс някои от тях да са болни, та не ми се дава капаро за детски клуб и после да се окаже, че не може да отидем. Или да платя пакет за определена бройка и накрая да са 2-3 деца. Ще търсим друг вариант. Вкъщи е тесничко и не ми се иска да се захващам с толкова организации.  Може би някое заведение с детски кът, но не много популярно, че да няма много хора.

При нас също се очертават 3 партита. Едно със свекърва ми и майка ми на самата дата. Едно с други дечица и едно с баща ми. 😅

# 489
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
А да- забрявех да кажа, че ние няма да празнуваме в заведения или детски центрове. Аз съм против сега в ковид, но е преди не съм била фенка.
У нас. Взела съм страхотни украси

# 490
  • Мнения: 1 521
Честит рожден ден на всички пораснали бебета. Нашият е на 12, поръчах торта и сладки от същата група за децата с увреждания. Ние ще сме вкъщи тази год, обаче другата вече ще са на 3 и ще разбират повече, тогава искам с повече деца да бъде.

Някое тръгна ли на ясла вече?

# 491
  • Мнения: 3 978
Ние,цяла седмица ревове и драми,като цяло киселее,другата седмица ще остава да спи ..носим се всяка сутрин до там и като се взимаме нямам ръце !!!рождения ни ден беше в нас със две семейства с дечица на бабите не угодихме тази година и бяхме линчувани нямам желание да правя рожден ден като малка сватба три дни и три нощи сори !!!

# 492
  • Мнения: 989
Ей, момичета, липсвахте ми!
Честити рождени дни!
Ние няма да правим големи празненства заради ковид. А и в момента аз и дъщеря ни сме болни и... надявам се да не е ковид. 2 пъти й правих тест вкъщи - отрицателен, ама пак ще правя утре или в неделя. Абе, притеснения!
Леле, Josefin, значи май ще е сложно за Виена. Пиши, когато можеш все пак. Много ми се ходи!!!!!

# 493
  • Мнения: 799
Привет и от нас Simple Smile
Нашият рожден ден беше в сряда, имаше торта и балони като стана и масичка и столчета за подарък. Голяма радост, цял ден духа свещта на тортата 😆

Днес ще празнуваме с дечица и приятели на детски кът. Така или иначе се вижда навсякъде с деца, а и на ясла тръгва в понеделник, тъй че не виждам проблем. Естествено никой от приятелите ни няма да дойде болен или да си доведе детето болно за рождения ден. Надявам се да й хареса 😊 Тортата й ще е с пчеличката Мая, тя много я харесва 😊

# 494
  • Мнения: 1 521
Likeawind вътре плаче ли?
Спи ли спокойно нощем?
Мен ме е обхванала тиха драма заради пускането на ясла.

Момичета дайте снимки поне на тортите да видим Wink

Общи условия

Активация на акаунт