С ОКТОМВРИЙЧЕ за ръка преоткриваме света! Тема 10

  • 19 699
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 953
В яслата ми се будеше по рано от всички лелите не спираха да мрънкат явно им нарушаваше почивката..

# 736
  • Мнения: 547
Според мен ги оставят до последно да спят.
Нашият вечер се дърпа понякога в 21.30, но взех вече всяка сутрин да го будя в 7.00. На обяд ляга между 13 и 13.30 и не спи повече от 15ч. Вечер към 21.30 е в леглото.
И аз мисля, че до половин година няма да спи на обяд вече...

# 737
  • Мнения: 3 953
Аз от 7 и 15 го будя и няма ставане чак в 8 без 15 след като се развикам става ...когато почива си измести съня в 14 ч даже към отказване отива ..и вечерния също се измести за по късно ..

# 738
  • Мнения: 77
Здравейте.
Моя  е висок 100 см.и тежи около 15 кг.
До колкото при второто раждане.
Мина мн бързо във 13 часа ме приеха в 14:20 бях я родила.Вобще не мислвх че щв стане толко бързо.Имах 7 см разкритие.

# 739
  • Мнения: 1 472
Здравейте, много време не съм влизала да чета групата, но хубаво, че сте отворили темата за мерки и теглилки, за да си сверя часовника - нашият от много време стои на 15кг и някакви грамове варират, чак се притесних защо не качва , но явно това са нормалните кг за възрастта; височината от много шаване не мога да я хвана точно,около 98-100см, но и при нас, както казва likeawind панталоните размер 98см пък ни идват къси.
За обедния сън още лятото изчезна, сутрин ставаше в 10.30 и вечер заспиваше в 23.30ч., сега с градината сам ме вдига в 6.30-7.00ч.,за да се пазари, че няма да ходи на градина, на обяд го взимам от градина и не спи и съответно вечер в 19.30-20.00ч. вече е заспал.

# 740
  • Мнения: 244
Е накрая поръчах този уред хиляда в едно.
Ние в къщи хванахме от модерния вирус повръщане/ диария, температура и хрема и вече 1 седмица сме всички вкъщи. Опитваме се да запазим часа за заспиване 9:30-10.

# 741
  • Мнения: 3 953
И аз го поръчах да видим ще ми помагали или пак от вратата на печката ще съм...
Подържаме една тенденция в градината доста по на често се разболява от яслата (през 10 дни ) и не разбирам защо ...

# 742
  • Мнения: 1 521
Постоянно са болни, това направо ме депресира вече. Нещо не ми издържат нервите на толкова боледуване.
Все по рядко започнах да го пускам, за да не е вечно болен.
Сега мисля да го спра средата на Декември, за да вземем поне празниците да ни е по весело.

# 743
  • Мнения: 244
Момичета пристигна ми инстант пот-а и веднага сложих един ориз с месо. Много вкусно и бързо стана. Много благодаря за мнението, което ми дадохте за уреда. По-късно ще пробвам и картофи как пърже.

Общи условия

Активация на акаунт