С ОКТОМВРИЙЧЕ за ръка преоткриваме света! Тема 10

  • 20 067
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 354
На едни приятели детето се оказа с АД и са им изписали на Юсерин за АД и веднага е имало ефект.

# 91
  • Мнения: 1 521
На Дарио излизат 4 кътника заедно, ваксина не му е слагана скоро и положенеито е ужас..... така че явно са зъби.

# 92
  • Мнения: 4 012
И нас ни мъчат зъби но Незнам кои не дава да видя ..но мрънкането е до небето ..вече няколко нощи ми се събужда в 4/5 и няма заспиване давам мляко но нищо ...

# 93
  • Мнения: 989
Момичета, обмислям да спра да кърмя малкия, за да мога да се ваксинирам другата седмица.
Кърмя го само веднъж на 24 ч.- сутрин като се събуди. Някакви идеи как да стане това?

# 94
  • Мнения: 353
Ваксинирането не пречи на кърменето. Така поне ни посъветваха тук в Англия. И аз попрочетох,че няма данни да е проблем и се ваксинирах преди седмица. Всичко е наред  и с двете ни.

# 95
  • Мнения: 354
Miroslava коя от всички ваквини ти сложиха.И яз съм се навила май за ваксина  макар че и малко мее страх от всички коментари че ще сме опитни зайчета ама не искам да чакам да ме хване.А и яз отлагам заради кърменето че той си е пристрастен направо.И тук има вече информация че не е проблем но колко е достоверна нз

# 96
  • Мнения: 353
Ами и мен ме е страх доста,както ме е страх при абсолютно всяка ваксина,която слагам на детето. Но предпочитам да вярвам в медицината и да се надявам,че вървим напред към по-нормален живот. Сложиха ми Пфайзер. Единствено имах болка в мястото като мускулна,която премина на следващия ден.

# 97
  • Мнения: 354
Ами и мен ме е страх доста,както ме е страх при абсолютно всяка ваксина,която слагам на детето. Но предпочитам да вярвам в медицината и да се надявам,че вървим напред към по-нормален живот. Сложиха ми Пфайзер. Единствено имах болка в мястото като мускулна,която премина на следващия ден.
Точно то и тези ваксини дето им слагат сега в началото са били като тази и са слагани.Едва ли са тествани години преди да започнат масово да се слагат.

# 98
  • Мнения: 1 521
А коя от всички ваксини е с "убит" вирус, че аз нещо се обърках вече.
В Бг за момента слагат само Зенека, други няма.

# 99
  • Мнения: 353
Аз мисля,че Зенека е с омаломощения вирус, а Файзер е по нова технология,свързва се с днк-то на човек и променя информацията там. Не знам много ми е сложно на мен. Предпочитах Зенека,защото тази другата като е нов тип сигурно няма достатъчно отзиви как действа. Не ми дадоха избор. А нови изследвания показват,че при сложена Зенека и евентуално зарязване ,вероятността да мине леко и без болнично лечение е над 90% ,а при Пфайзер по-малко. А обратно Пфайзер предпазва на 90% ,а Зенека само на 70%. Която и да е ,за мен е по-добре от колкото без никаква защита.

# 100
  • Мнения: 989
Мен нещо много ме е страх да я сложа докато кърмя. Но съм категорично ЗА ваксините. И аз се лутам какво да направя... не ми се искам да спирам насила да го кърмя, тъй като кърмя веднъж на 24 ч. и не ме тормози, а за него със сигурност е добре. Ако може хем ваксина, хем кърмене, то това би бил оптималният вариант, както казваш. Въпросът е, че са много противоречиви мненията.

# 101
  • Мнения: 353
Ами след свършен факт вече на мен ми остава само да се надявам да няма проблеми. Аз кърмя доста повече от само за заспиване. Вечер почти постоянно.
Чудех се а дали няма моите антитела да ѝ ги предам ? Това не съм го срещала дали е възможно

# 102
  • Белгия
  • Мнения: 511
И аз съм за ваксините, но точно с тази ще изчакам. Пфф, ако не ми предоставя прекалено много неудобство въобще няма да я слагам. Който иска да се ваксинирва. Но не искам после да ми се обяснява, как ваксинираните били мислили за околните. Даже и с ваксина пак може да се предаде вируса. Единствено при човека, на когото е сложена може (може би) да има някакъв ефект.
Тук в Белгия не препоръчват да се слага на кърмещи майки и на жени, които искат да забременеят.

# 103
  • Мнения: 1 521
Чрез кърмата се предават антитела и то по възможно най безопасният начин и успешен за бебето.
Предават се и ако сме бременни пак по ефикасен и безопасен начин.
Ако някой ми ги беше казал тези неща докато бях бременна, щях да си сложа всички ваксини и после да не слагам на бебето.
Така че определено бих предпочела този вариант пред директно инжектиране на ваксини на бебета.

# 104
  • Мнения: 989
Момичета, посъветвах се с моята гинеколожка и тя ми каза категорично да НЕ кърмя след като си сложа ваксината. Сега ще видя дали е възможно да спрем да се кърмим с малчото (чисто емоционално)- ако стане, стане, ако не- ще почакам за ваксина.

Общи условия

Активация на акаунт