Бъдещи и настоящи мами през януари XІІ :)

  • 15 237
  • 270
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 455
Здравей, Йоана!!!Благодарим за пожеланията!!!Радваме се,че с бебо сте добре!!!

Момичета, Кейси и Фан си имат бебета:Фан-момиченце, а Кейси-момченце. Да са им живи и здрави бебоците!!!Бързо възстановяване на мамите!!!

# 211
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Честито на Casey и Fun   babyuu   babyuu  newsm76
Започнах и аз доста да се вълнувам. Аз за сега съм 90% за секцио, но още не сме определили дата. Може да е още другата седмица, може и да е по-другата. Имам чувството, че съвсем малко януарки останахме дето още не сме родили. Хваща ме паниката, започвам да мисля, че не знам елементарни неща свързани с отглеждането на бебетата. Навсякъде чета, че е важно правилното поставяне на бебчето на гърдата. Обаче какво значи "правилно поставяне" никой не изяснява. За дрешките също-купили сме вече някои работи, но аз изобщо не съм сигурна как точно се облича едно бебе през зимния сезон. Търсих списъци с необходими неща за бебето, но намерих само един, който нещо не ми харесва. Чудя се и това дето вече го имаме дали няма да се окаже малко за бебчо. Ами ако се роди едър? И всякакви такива въпроси ме занимават.

# 212
  • Мнения: 455
Мила,Саня не се притеснявай!!!Ако не стават дрешките на бебето,ще изпратиш таткото да вземе по-големи,а другите,ще ги запазиш, а по-късно може да ти потрябват на теб или някой близък. Grinning

За кърменето-може ли някой да ти обясни така,както ти искаш?!Според мен това е инстинкт, ще се научим.... Grinning

За дрешките-посъветваха ме отдолу с боди,отгоре с комплектче от две части-ританки и блузка и най-отгоре,завито с одеалце или пеленка-поне през първия месец.

# 213
  • София
  • Мнения: 3 704
Точно да попитам някой знае ли нещо за Casey  и Fun, защото ми се изгубиха от погледа Grinning , а те взеха че родиха Grinning .

Да са им живи и здрави бебоците! newsm30
Да ги слушат много, да спинкат, да папкат, да пълнят памперсите!  Grinning

Гергана, стискаме ти  fingerscrossed и скоро да гушкаш своето newsm32

# 214
  • Sofia
  • Мнения: 366
здравйте мамчета,

Честито на новите попълнения - и аз вече не помня на кого честитих и на кого не.

видях, че вчера сте дискоторали присъствието на таткото по време на раждане в св. София - някой знае ли какви са условията и дали са нужни предварителни изследвания за таткото за да влезне с мен в родилна зала. Вчера на консултацията в поликлиниката акушерката ми каза, че са нужни такива изследвания, а на курса в св. София нищо такова не споменаха. Ще съм ви много благодарна ако ме ориентиране специално за този вид услуга на болницата.

# 215
  • Мнения: 121
ЧЕСТИТО НА Casey и Fun !!!!!!

ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА!
А НА МАМИТЕ - БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И СКОРО ПАК ДА ГИ ВИДИМ ВЪВ ФОРУМА!

# 216
  • Мнения: 4 629
Честито на Фан  и  Кейси! ДА са им живи и здрави дечицата! много късмет и щасти им желая!!!  Grinning

Ора аз не съм чъвала нищо за изследвания на таткото. Това за първи път го разбирам от теб. Ще поразпитам и, ако разбера нещо ще ти пиша. На нас за сега не са ни споменавали за такива изследвания.

Мили момичета искам нещо да ви питам. Има ли някоя от вас от Испанските акрилни одеалца? Дали сте ги пускали в пералнята? На етикетчето пише да се пере на ръка, ама аз искм да си го спестя, ако може  Embarassed Но ме с стах да не разваля одеалцето. За това ви питам да споделите опит, ако имате.

Мен на моменти също ме обхваща страх от предстоящото раждане и от това, което предстои след него. И си мисля как ли ще се справяме, но за сега бързо се отърсвам. Казвам си, че все ще измисля какво да правя и така се самоуспокоявам  Grinning

# 217
  • Мнения: 455
Моето е такова испанско...Не съм го пускала още в пералната,но пише,че може да се пере в пералната машина на 30 градуса,но не се глади.
Днес смятам да го пусна-надявам се нищо да не му стане!
Абсурдно е да пера на ръка с тези болки в китките!

# 218
  • Мнения: 1 072
Честито на Casey, Fun, Миленка, Катюша и Виктория! Да са им живи и здрави бебоците! А те да се възстановяват бързо от раждането, за да им се радват!
Голямо затишие в тая нашата тема, ама то няма как, поне половината родиха мисля.
аз съм много притеснена, че се оказа, че в градината на Дани има варицела и сега ме е страх да не стане нещо на бебето, ако той се зарази. аз мисля, че съм я карала, но не съм 100% сигурна, а и в БГ нали всичко с антибиотик се лекува, може и да нямам антитела, така беше с рубеолата, та след първата бременност се имунизирах. та сега съм се ошашкала.
Дани ни прави на маймуни, защото сега освен мен и баба му и дядо му се въртят около него и нещо яко се лигави. днес направо ми вдигна кръвното по едно време.
поздрави на всички и леко раждане на следващите!
Сара

# 219
  • Мнения: 3 777
Цитат на: Veselka
Моето е такова испанско...Не съм го пускала още в пералната,но пише,че може да се пере в пералната машина на 30 градуса,но не се глади.
Днес смятам да го пусна-надявам се нищо да не му стане!
Абсурдно е да пера на ръка с тези болки в китките!

Недей ще стане като прана котка, дай на таткото да го изпере на ръка, аз така направих по съвет на мами от форума, имаше тема за това.

Честото на Фън и Кейси да са им живи и здрави бебета, много да ги радват и да ги слушат. и ги чакаме скоро при нас..

# 220
  • Мнения: 4 629
Жалко, че няма да стане по мързеливия начин в пералнята  с това одеалце Cry
Е, щом трябва ще го перем на ръка

# 221
  • Мнения: 173
Честито и от мен на новите мами Fun и Casey. Да са им здрави дечицата.

Май наистина ни оредяха редиците на нас все още чакащите...

11bobi11, ако пускаш одеалцето в пералнята, поне да е без центрофуга. Аа лично не съм пробвала. Чувала съм от други мами, но ти си прецени сама.

# 222
  • Мнения: 3 777
Mama Daffy роди момиченце.
Константина е 3 550 и 50 см.
Да е жива и здрава на мама и тати, много да ги радва и слуша.
Пожелавам на мама да се наслаждава пълноцено на това прекрасно чуство майчинството.

# 223
  • Мнения: 93
Не съм влизала във форума от два дена и... още бебоци - браво!
Вече честитих на две от мамите.....и сега чета - имаме си още една майка, която си е гушнала малкото съкровище! Та отново:

Честито на новите мами! Да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват, а те бързо да се възстановяват!

Поздрави на всички ви!

# 224
  • Мнения: 353
Честито на мамите Casey, Fun, Daffy i Iva 78 желая им всичко най-добро, а на бебчетата да растат здрави и обичани.

Момичета аз пак съм тук при вас и все още в очакване на малкото съкровище. Днес бях на преглед при чичо доктор и ми свалиха конците от серклажа. Всичко мина успешно и сега вече ще чакам бебчето да пожелае самичко да се появи на бял свят. Досега трябваше да седи вътре на топличко, а сега вече няма пречка да излиза.
Хайде стискам палци на останалите бъдещи мами!

Общи условия

Активация на акаунт