Бъдещи и настоящи мами през януари XІІ :)

  • 15 187
  • 270
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 3 663
Честито на мама Daffy!
Да е жива и здрава малката Константина на мама и тати, и много да ги радва!

# 241
  • София
  • Мнения: 6 182
Моята свекърва е в провинцията и естествено (като за първо внуче) ще дойде за изписването, живот и здраве. Естествено не мога да я отпратя веднага, но се надявам да ми стигнат силите да я издържа 1 седмица. Тя женицата много вкусно готви и ако се концентрира върху пазаруване, готвене и поддържане на къщата ще е супер, ама като слушам как дава съвети от типа: "всичко трябва да се пере на ръка - пералните не изпират добре" или "памперсите са груби за бебешката кожа, по-добре с памучни пелени"... та дано не стане скандал  #Bad Talk
На всичко отгоре моята майка (на нея поне ще и е 3-то внуче) изведнъж изревнува, че няма и тя да е у нас първите дни Rolling Eyes  - да ме защитавала... мама миа ... душа да ми е яка... казах на мъжа той да обуздава неговата майка, а аз ще се оправям с моята. ooooh!

# 242
  • Мнения: 173
ЧЕСТИТО на новите майчета. Здрави и послушни бебоци им желая.

Veselka, китайските апарати са по 6-7лв. със стетоскопа.
Тук във Варна има няколко китайски склада и там ги продават.
Има и в повечето аптеки само, че са между 10 и 15 лв. Вършат работа.

# 243
  • Мнения: 455
При мен мама ще дойде, понеже така се разбрахме.Но проблемът е в това,че мъжо иска да докара с някаква кола родителите си от Пловдив в деня на изписването.Аз нещо не си го представям в една стая всички-мама,бебо,свекитата,които са доста възрастни и ние с мъжо.Та сега се тръшкам и го разколебавам,ама дали ще успея...Казвам му да изчака,че ще дойдат все някой ден,ще ги поканим...За сега се моля те да откажат, Praynig щото той е много навит

# 244
  • Мнения: 455
Цитат на: didi72
ЧЕСТИТО на новите майчета. Здрави и послушни бебоци им желая.

Veselka, китайските апарати са по 6-7лв. със стетоскопа.
Тук във Варна има няколко китайски склада и там ги продават.
Има и в повечето аптеки само, че са между 10 и 15 лв. Вършат работа.


Благодаря,Диди!!!Все пак 10,15лв. е по-добре,отколкото 50...

# 245
  • Мнения: 121
Ох, това с бабите и мен ме притеснява.
По принцип с моята свекърва си се разбираме, а досега тя в Казанлък, ние - в София. А сега просто не знам Neutral Face

MiaT - тези съвети и на мен вече ми ги дадоха, а в същото време ми обяснява как нейната свекърва й давала глупави съвети, ама как да й обясня, че то е същото, което и тя прави сега. Решила към най-много 2 седчици да опитам и ако се получи - ок, ама ако не - предпочитам сама.
Като е логично и нормално - много повече бих се радвала моята майка да дойде - за нея поне знам, че наистина ще ми помогне, ама да не сме обидили свекървата.

Иначе, както и при теб  Veselka всички ще дойдат на изписването и ще стане една малко лудница, но разчитам на таткото да се оправя и да ги разпраща Rolling Eyes

# 246
  • Мнения: 3 777
Аз отрязах всички мераци още докато бях бремена. Майка и татко дойдоха на изписването, защото аз исках. Стояха 2 дена и сами видяха, че няма какво да помогнат и тъй като са адски тактични хора, казаха че си тръгват, ако имаме нужда от нещо да се обадим.

# 247
  • Мнения: 455
Слънце,вие сте герои,че сами се справяте!!!
Видях новите снимки на бебо-много е сладичък....!!!

# 248
  • Мнения: 558
Привет на вси4ки мами!!!
Ние с бебе  Марк 3.950 кг, 52 см- планиран за 31.12 роден на 3.01.  - сме ве4е вкъщи!!! Изписаха ни много бързо и изненадващо днес но супер се радвам. Кърмата май и тя дойде и сега по4ват нмай и нашпите мъки!.
Раждането мина добре и доста бързо- в 10 ме приеха в болницата в 12.30 бебо се роди. Е, поради размерите му имам доста шевове но какво да се прави....
С Кейси раждахме в съседни ВИП зали а после бяхме в една стая но се разбрахме кой кой е 4ак днес на финала:)
Леко раждане на все оше бъдещите мами, бързо възстановяване на ве4е мамите и много радости от малките съкровища на всик4и!

# 249
  • Мнения: 4 629
Виктория, добре дошли вкъщи с бебе Марк! Grinning
Желая ви много здраве, щастие и прекрасни дни!

# 250
  • Мнения: 455
Честито бебче,Виктория!!!Да ти е жив и здрав малкият юнак,много да слушка и папка!!!

# 251
  • Мнения: 3 777
Добре дошла на Вики и бебчо Марк. Да сте живи и здрави. Още малко и ще се заформи група на мамите от Януари останаха още малко мами Grinning

# 252
  • София
  • Мнения: 215
Честито на  Вики  за големия мъж.Да е жив и здрав и да радва мама и татко #Milti .

# 253
  • София
  • Мнения: 6 182
Честитоооооо на Вики!!!!! Да е жив и здрав Марк и да радва мама и тати!

# 254
  • София
  • Мнения: 3 663
Честито на мама Виктория за големия мъж Марк!
Да й е жив и здрав!


Аз пък да ви кажа помощ не отказвам. Който има мерак да гледа бебе, да заповяда Grinning , няма значение дали е майка ми или свекърва ми Grinning . Щом са успели да ме отгледат мен и мъж ми, не виждам какъв е проблема да отгледат още деца Grinning . А и както се изразява свекърва ми: "Никой не е длъжен на бабите да им гледа внуците!" Grinning  Grinning  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт