🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 1

  • 26 756
  • 741
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 046
Благодаря Mari_Mar ❤️❤️❤️

# 361
  • Мнения: 108
Впечатленията ми от първия лайф:
Започвам с водещите. Ами с Геро не е същото като преди и е напълно нормално да е така. Но всяка промяна се възприема трудно. Пък и за мен това не е такава голяма драма заради факта, че Рачков ще води собствено предаване.
Относно участниците очаквах повече от тях. Сякаш подборът на песни беше доста скучноват и еднообразен. Абе участниците бяха в зоната си на конфорт.
За мен най-добре се справиха Фики и Михаела (А двамата по принцип не ги харесвам особено). На Софи образа не беше нищо особено, обаче винаги е смях с нея. Така че ми хареса. Къци и Рафи се постараха, ноо... не им се получи. Но най-голямото разочарование дойде от Азис и Поли.
За следващия лайф се паднаха интересни и разнообразни образи. Надявам се и участниците вече да се посъвземат и да се справят добре. Blush

# 362
  • Мнения: 3 077
Цирка ще е голям следващия път, пак заложиха на старата формула да дадат на повечето мъже женски образи и съответно мъжки на жените.
Ще има смях и резил.
След което очаквам да редуват със седмица с подходящи за изпълнителите образи, така, че да има силна вечер, и да се видят силните им страни.
След това отново седмица със резили
... И така.

# 363
  • Мнения: 2 866
Снощи от Рафи се включих и не съм разбрала Милица какво точно е пяла, освен че било дует и джаз. Останах обаче с впечатление, че е била Лайза Минели. Тази сутрин прочетох в новините на Дарик, че била Барбара Стрейзънд. Гледам снимката и продължавам да виждам другата.
Пак там чета заявката на продуцента сезонът да е много позитивен, да повдига духа на публиката. А дано, но кога ли? Фънки ако ще я кара по старому с къцамунски “смешки” и личните си малоумни пристрастия отпреди шоуто, никак не е позитивно. Също Зуека и Вергов не знам по сценарий ли се счепкаха или импровизираха, но мен това ме натовари вместо да ме весели (и да повдига духа).
Липсват ми сред участниците Юруков, Илчев и Славин, доколкото правят шоу, а не напрягат.

# 364
  • Мнения: 15 572
На мен пък Геро много ми харесва. Шегите му идват отвътре, много леки и приятни са - доста различни от бруталните изцепки понякога на Рачков. Единствено ме подразни "закачката" на Азис с него - уж да стане забавно, но ми беше неприятно да ги слушам. Специално Азис.
И аз гласувах за Милица - толкова пък да ми е приятна тази жена. Мисля, че като поизчетат мненията на хората за първото си представяне ще се стегнат и следващия понеделник ще се справят много по-добре
Защо сте кръстили Къци Кръстю? Ясно, че така се казва, ама много неприятно ми изглежда само неговото име да се изписва цялото - сякаш е някаква издънка. То така трябва да напишем целите имена на всички.

# 365
  • Мнения: 7 197
Lady Cassiopeia Duval, съгласна съм с мнението ти за Геро. За мен води по-леко и лежерно, без груби и вулгарни шеги, с мярка. Не обсебва шоуто, не взима от вниманието.

И на мен не ми харесва тенденциозното изписване на Къци - Кръстю. Ясно, че всеки си има любимци от участниците, както и такива, които не му понасят, но малко безпристрастност и обективност поне при изписване на имената няма да навреди.

На мен Илчев не ми липсва, много ми е лигав, дори в Маскирания певец останах разочарована, че под едната маска се оказа той. Добре, че има гласови данни да му се получават женските образи, което не го смятам за постижение.

# 366
  • Мнения: 2 866
На мен Геро като водещ също ми харесва. Уважаемото журЕ обаче сякаш има нужда да се окопити. Май всички верно изтрещяхме от изолацията.
Маските на публиката са ми много странни. Приличат на опаковки в пекарна - полу амбалаж, полу найлон.
Маскираният певец не съм гледала и не знаех, че Илчев сравнително скоро е участвал в другото шоу.

# 367
  • София
  • Мнения: 2 239
Не мога да си кривя душата, липсва ми Рачков. Много суховато ми беше вчерашното шоу, по-скоро за отказване, отколкота за ударен старт и привличане на зрители. Азис и спречкването му с Геро, дори да е по сценарий, беше много не на място. Като цяло Азис и Поли от части мисля, че са се взели прекалено на сериозно, а Фики ги отвя с имитация. Колкото и да ми е неприятен, не мога да отрека, че ако не гледах, щях да помисля, че пее Дони. Оценяването е пълен буламач този година. Без приравняване, при няколко победи или последни места на едни и същи участници, на практика последните двама няма да имат никакъв шанс да се класират за финал, а първите двама ще са сигурни финалисти. За мен имаше по-подходящи участници през сезоните, които да подберат. Както и вчера писах, стискам палци на Милица, страхотна е! Ще дам още един шанс да гледам в реално време, заради шегите на Софка - толкова е непринудена и естествена, че всичко й се получава с лекота.

# 368
  • Sofia
  • Мнения: 1 683
Аз мисля, че е крайно време журито да бъде обновено. Имат си вече пристрастия и не могат да избягат от тях. Хилда е неестествено нахилена, стои инфантилна, усмивката й от нейно "оръжие", с годините стана клише. Фънки всяко изречение започва с " Това, което искам да кажа е, че..." Вергов и той вече не е интересен, да не говорим, че много се вживява на моменти и повече натоварва с лиготията си.
И на мен ми направи впечатление изписването на Къци в анкетата. Много ще е порязван, но наистина той сякаш се е научил да извлече полезното от всяка ситуация.
Милица искам да избухне, защото го може.

# 369
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Не беше зле Simple Smile Макар че след толкова чакане, ми се искаше повече забавление. И аз харесвам Геро, но без Рачков нещо ми липсва, само той импровизира и макар понякога да се лигави, за мен беше много свежо.
От изпълненията харесах Фики и Михаела, и двамата се бяха много постарали да постигнат добра имитация.
Азис покрай скачането оплеска пеенето, но сам си го разбра и призна, аз уважавам винаги реалната самооценка. Така че си му оставам фен Simple Smile
Моето разочарование е Поли. Какво беше това лигавене с крака на бутона... а и не само там. Няма нужда да се прави на интересна, тя си е хубава и готина, далеч повече ми харесва като се държи нормално.
Журито... безкрайно са изчерпани, държат се по еднакъв начин - Фънки вечно недоволен, Хилда вечно ухилена и без лоша дума, ами омръзна ми.

# 370
  • Мнения: 3 495
Рачков ми липсва. Като гледах снощи откъси от минали сезони, си спомних как съм се смяла с него, особено с ранената антилопа. Simple Smile Искам да харесам Геро, но нямам желание. Simple Smile Беше притеснен снощи, личеше му. Няма и как да е другояче, той много добре знае колко е харесван Рачков и колко ще му бъде трудно да е негов достоен заместник. Шегите му са плоски, опитва се да импровизира, но някак са му изнасилени смешките. Дано се поотпусне с времето. Зуека винаги е бил с поддържаща роля в тандема с Рачков и сега му е трудно да е водещият в двойката с Геро.
Не съм особено доволна от кастинга, исках да има повече актьори. Най-вече се надявах на Иван Юруков. Трима фолкпевци ми идват множко, макар че ги харесвам (нямам предвид творчеството им Simple Smile) Не исках Фики да участва, защото спомените ми от миналата година са твърде пресни. Губи ми се тръпката - за мен той е с класи над останалите и някак ми се вижда предопределен победителят. Но пък кой знае, ще видим. Снощи беше блестящ.
Очаквах повече от Милица и Рафи. От Поли не съм очаквала много, не го и получих. С Азис и Софи се забавлявах много. Къци ще има много добри образи, сигурна съм. Михаела ми хареса донякъде.

# 371
  • Мнения: 15 032
Аз пък тотално не харесвам Рачков и се учудвам колко много фенове има. Където и да съм го гледала - в Господарите, в Капките,  в театъра, все си е еднакъв лигоч. Изобщо не излиза от единствения си образ.

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 11:25 от Sunny29

# 372
  • Мнения: 539
И на мен ми е неприятно отношението към Къци. Изобщо не ме интересува какъв е в живота, аз гледам Като две капки вода и там виждам, че се старае страшно много и му се получават прилични имитациите.
Фики направи невероятна имитация, не можах да повярвам, че успя така да промени гласа си. Софи е много сладка и избра правилен образ, който ѝ се получи добре. Михаела не я харесвам особено, но според мен се представи много достойно. От Милица и Рафи очаквах повече, но съм сигурна, че ще се докажат в следващите епизоди. Полито, до колкото си спомням, и в предния сезон беше с високи очаквания към себе си и оставаше разочарована от оценките, а тя не е много добър имитатор. Азис също не се представи много добре, не знам защо избра този образ, а и накрая беше видимо раздразнен.

# 373
  • София
  • Мнения: 22 948
Азис специално много се лигавеше по време на изпълнението.

# 374
  • Мнения: 47 986
Не е на ниво шоуто и това си е. Можеше по-добре

Общи условия

Активация на акаунт