Сполучливи имитации на маркови парфюми - 37

  • 83 719
  • 748
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Последно поръчах от страница във фейсбук.

# 106
  • Мнения: 190
Доволни ли сте от The One, Magnetism, DAISY от Мартинез? Как са като трайност?

# 107
  • Мнения: 863
Момичета,може ли препоръка за добра имитация на Diesel Loverdose 💗

# 108
  • София
  • Мнения: 4 884
Мартин Лион има в магазина на Елитис в Халите, както и в магазинче в центъра на Банкя /зад скарата Хемингуей/. Simple Smile

Ако някой ходи на разходка в Банкя, може да се понапръска. Simple Smile

# 109
  • Мнения: 76
Мартин Лион съм виждала и в едно магазинче за дрехи на ул. Христо Белчев - София, близо до Дивака, имаха почти цялата колекция но цената беше 20 лв.,  докато в Халите цената беше 12- 13 лв., но избора беше ограничен.

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Доволни ли сте от The One, Magnetism, DAISY от Мартинез? Как са като трайност?
Имайте предвид, че Мартинез имитират Daisy eau so fresh, а не Daisy.
Като трайност средна работа при мен, но кожата ми е такава.
За другите не знам.

# 111
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
Да кажа и аз за Дейзи-то на Мартинез, че действително не е особено трайно, но толкова приятно за пролетта и лятото. Много, много си го харесвам..

# 112
  • Мнения: 190
    А кои имитации на Мартинез бихте определили като най-сполучливи и трайни? 🤔

    Последна редакция: чт, 18 фев 2021, 16:44 от velyslava

    # 113
    • София
    • Мнения: 1 871
    За Мартин Лайн - в предишната тема също коментирахме, че ги има в парфюмерии Тити. Аз оттам си намирам всичко, което съм портърсила, а и което колежките си харесат, но от каталога. Цената е 13.00 лв

    # 114
    • Мнения: 190
    Някой ползвал ли е Internety moment на Calvin k. ,във вариант на Заг? Ползвала съм преди години оригинал и ми беше любим, но в Рефан и Мартинез го нямат.

    # 115
    • София
    • Мнения: 1 243
    Направих малка поръчка от Гиза, като за проба - само масла.

    Уоманити - познавам го добре в оригинал и го обичам. Първоначално ме уплаши нотка на гранясало, която бързо изветря,  сега си е добрият стар ужасен парфюм, надявам се, че маслото ще го укроти и ще го държи близо до кожата, за да ме радва само мен, без да мори околните.
    Бакара Руж не познавам в оригинал,  беше ми любопитен, само за него се говори - сладък, някак тънко сладък,  харесва ми, ще видя как ще се развие и дали няма да досади.
    Жур на Ермес - носила съм бутилче в оригинал, интересен,  изискан парфюм, а имитациите му са пълен провал.
    До този момент. Браво, Гиза! Несъществени разлики за моя нос, може би една идея по-тръпчив от оригинала (а може би не, днес времето не е неговото), но да, това е Жур!
    Ако с времето нещо се промени драстично, ще пиша пак.
    Хубави почивни дни ви пожелавам!

    Последна редакция: сб, 20 фев 2021, 13:17 от Льоня

    # 116
    • Мнения: 190
    Привет, може ли да ми споделите отзиви от следните аромати във вариант на Мартинез:
     Un Jardin le Nil ; Twilly - Hermes,
    The One - D&G
    Euphoria - CK
    Decadence; Daisy - Mark J.
    Flowers Cherry Blossom

    # 117
    • Мнения: 1 911
    Un jardin Le Nil /Hermes във версията на Мартинез е отврат за мен. Имала съм оригиналите и единствено вариантите на Гиза на Hermes за мен са почти 1:1

    # 118
    • Мнения: 190
    Благодаря! А между Мартинез и Заг, кои бихте определили като по сполучливи, или зависи от самия номер парфюм?

    # 119
    • Мнения: 1 911
    Благодаря! А между Мартинез и Заг, кои бихте определили като по сполучливи, или зависи от самия номер парфюм?

    Зависи от парфюма. И Мартинез и Заг ми харесват. И Гиза също... Например на Hermes парфюмите май-добрата имитация е на Гиза. Baccarat rouge например най-добър е на Мартинез... Относително е.
    Еуфория на CK досега не съм попадала на добра имитация - все имат една гадна нотка, която я няма в оригинала. Може би другите момичета ще кажат.. Аз отскоро открих Гиза, а The Moon изобщо не съм имала, а ги коментират като много добри

    Общи условия

    Активация на акаунт