Сполучливи имитации на маркови парфюми - 37

  • 85 044
  • 748
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 390
Много благодаря, Magicjo! Утре ще се разходя до Лидл да го проверя, че пусто любопитство....

# 286
  • Мнения: 1 633
Аз вчера Бах в Лидл, но не видях никакви различни парфюми. На обичайното място при козметиката ли има? Аз чакам с нетърпение да пуснат тази серия, която се оказва с изключителна трайност при мен:

# 287
  • Мнения: 939
Този парфюм изключителна имитация на Ла Ви е бел, ми е от Лидл в Малта.
Разкошен е просто.
А колко други имаха, просто нямам думи.
Жалко, че пазарът ни е такъв.

# 288
  • BG-DE
  • Мнения: 5 133
Явно Лидл пускат различни серии за отделните пазари, аз съм в De и такива парфюми в нашия Лидл няма 😞

Последна редакция: нд, 28 мар 2021, 20:35 от Menerva

# 289
  • Мнения: 2 028
Леле, аз се чудя защо никой нищо не пише толкова дълго време, а то вие сте изписали 20 страници..........Sweat Smile.изпуснала съм новата тема. Ще похваля нещо много хубаво за този преходен сезон тогава Innocent Гиза са го пипнали страхотно, дори ми харесва повече от оригинала Laughing

# 290
  • Мнения: 1 846
Heartpulse
Corrie аз имам 3 броя Баргело от Тр. Мноого са ми любими ароматите в тях.
Ели Сааб Ле парфюм
Линтерди
Габриел Шанел
Благодаря ти, ще си поръчам стига да намеря къде от интернет? Flowers Hibiscus

# 291
  • Испания
  • Мнения: 206
Аз вчера Бах в Лидл, но не видях никакви различни парфюми. На обичайното място при козметиката ли има? Аз чакам с нетърпение да пуснат тази серия, която се оказва с изключителна трайност при мен:

Точно тази серия я има в Испания, и беше на 4 евро преди 2 седмици.
La Vie est Belle е под името  Essence En Rose.Други,освен тези,за които писах по-горе,са
 Angelica- Angel T.Mugler,
Amor-Amor Amor Cacharel,
Aiguamarina-Aqua di Gio Armani,
Eternelle - Eternity C Klein.И други,много са.Жалко,мислех,че навсякъде са еднакви. А този,който е на снимката е Stylish girl - Good girl Herera

# 292
  • Мнения: 2 452
Аз обикновено не се заглеждам по парфюмите в Лидл,но днес ги погледнах,имаме нови попълнения.

Нямам представа чия имитация са,но не бяха лоши
Тези вече съм ги мяркала


Пробвах няколко нови за мен аромата на Екла
Първия и най-впечатляващ за мен беше Gypsy Water Byredo,уникален,много красив,любов от първи фъс Hug не знам защо е набеден за унисекс,за мен си е дамски парфюм.За трайност не мога нищо да кажа,че нямаше място по мен да напръскам всичките Grinning но на блотер държи вече втори ден Flushed
Вторият XerJoff - Erba Pura,ох голямо разочарование за мен.Уникален старт,голяма любов,но след час избива мъжката нотка и откарва до края.Мъчех се да се сетя на кой парфюм ми напомня тая нота и днес ми просветна-Бакара Руж...ужасен край за мен.Иначе стартира много красиво,но тая мъжкарска нотка ме убива,може би силен мускус ли,не знам
Tiziana Terenzi Kirke- ммм честно казано,нищо впечатляващо.Хубав аромат,но за мен посредствен.Не познавам оригинала,но ако мирише така,няма да платя никога 180 Евро.Плодов,с нищо отличаващ се аромат.Хубав,но нищо уау
HERMÈS Un Jardin sur le Nil-възлагах големи надежди на него.Ароматът е много добър за лятото,свеж,прохладен,секси...но,трайност 3 часа...Не си струва парите.Ще пробвам този на Дивайн,да видим как е
Hermes Un Jardin Sur Le Toit-за мен е отвратителен.Мосю Елена,сори ама това мирише на чай Grinning Аз не усещам никаква трева,а само чай,може би,защото мразя чай,но не понасям парфюма изобщо.А може и Екла да са развалили парфюма,но едва ли
BYREDO Blanche -ако някой иска да мирише на прах за пране или сапун Dove,това е неговия аромат.Започва точно като прах за пране,свеж,чист,невинен,след час-два остава сапунения Dove,също много приятен,но пак пресилена цена,дори и за имитация.Ще го разносвам при +30 градуса по морето,навява приятни,безгрижни мисли
Bal d'Afrique Byredo-уникат,по-добър и от на Мартинез,красота,обожавам тоя парфюм.Поръчах само за да сравня с версията на Мартинез.На Екла ароматът е нежен и по-дамски,на Мартинез избива леко мъжка нотка.И двата ги харесвам,но моята имитация е на Екла
Dior Dolce Vita-свежак,но нищо особено.Трайност,доста добра-6-7 часа без проблем.Но сандалово дърво,клик ванилия и сапунен аромат не са ми достатъчни
Dolce&Gabbana Light Blue беше за приятелка,добре че го тествах,че щеше да ми го очука в главата.Познавам го в оригинал и не го понасям,но за каузата понапръсках.От аромата нищо не разбрах,литна във въздуха за нула време,но това което усетих,нямаше кой знае колко общо с оригинала,пълна греда

Ако някой знае къде да пробвам Лалето на Байредо...много ми е любопитен този парфюм,но не го намирам по тукашните земи

# 293
  • Мнения: 2 846
Така като гледам в БГ,скоро май няма да ги видим.

# 294
  • Варна
  • Мнения: 7 734
Лалето не съм го срещала на друго място освен при Заг.  Ванеса освен да ти пратим едно бидонче Grinning. Скоро имах възможност да го пробвам в оригинал....ами тоя на Заг ми харесва повече ,по-траен и няма нищо общо с киселото грозде Grinning. С много парюми напоследък ми се случва.

# 295
  • Мнения: 2 892
Corrie мисля от базара или олх, може да поръчаш.

# 296
  • Мнения: 1 996
Ванеса, колко различни възприятия 😀Напръсках се днес специално с покривните градини  - чай не усещам, мирише една идея по-плодово от оригинала, тревата и аз едва едва я усещам, но като цяло си носи вайба и е разпознаваем. Пръснат на мъжа ми е основно зелен, и унисекс, явно моята студена суха кожа не успява да извади зеленината.Още го усещам от сутринта, като трайност е ОК.
Съжалявам за трайността на Нилските градини, аз ги заподозрях Екла вече, че са почнали да разреждат повече ароматите. Купуваните ми последните години не бих и помислила да пръсна на коса или дреха,  оставяха видими мазни петна на кожата, при новите им опаковки не е вече така.
Аз в търсене на зелен парфюм поръчах и препоръчания от теб Amouage Reflection, и понеже мъжът ми си поиска два парфюма да не остана по-назад сложих и един Amouage Sunshine Sunglasses
Пробвах се да върна Jour d Hermes с нулевата трайност, ей, голямо увъртане и разпитване и се отказах. Ще си го ползвам за ароматизатор в дифузера вкъщи. Платих 11€, а трябваше да дам пак 5€ за пощенски разходи и не ми се занимаваше повече за 6€.

# 297
  • Мнения: 256
Иска ми се някоя сполучлива имитация на Versace Versense. Знам, че момичетата в тази тема може би биха ми помогнали да открия? Че не ми се харчат толкова пари, а отдавна не съм го ползвала 😀

# 298
  • Мнения: 2 452
Принцеске и на мен ми прави впечатление,че доста от имитациите са по-трайни и като аромат по-добри,поне за мен.Лалето го срещах  в сайта на Perfume Parlour обаче от Англия не смея да поръчвам нищо,не ми се занимава с митници.Брат ми има приятел,който продава Заг,ще му поръчам да ми купи Flowers Hibiscus
margolotta наистина сме много различни като възприятия.Сега пак напръсках тея покривни градини,но на кожа,бога ми,плодове пък изобщо не улавям Grinning избива ми като че ли розмарина и лека роза,затова ми мирише на чай сигурно,и двете съставки не са мои
Амуаж Рефлекшън е много подобен на  L'eau par Kenzo,първата реколта, от преди 2000-та година.За моя нос са поне на 80% сходни.Ако харесваш този на Кензо,ще харесаш и Амуажа-а.Трайността му е поне 8-9 часа при мен.
Сподели за Съншайна като го получиш,аз не го познавам

# 299
  • Мнения: 1 983
Иска ми се някоя сполучлива имитация на Versace Versense. Знам, че момичетата в тази тема може би биха ми помогнали да открия? Че не ми се харчат толкова пари, а отдавна не съм го ползвала 😀

На Заг-аз си взех, добър е, свеж и зелен и траен.

Общи условия

Активация на акаунт