Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте.
Моля ви да споделите допълнителна информация относно специалностите инструктор диетично хранене,мед.оптик и инспектор обществено здраве.В интернет не успях да намеря достатъчно информация относно реализацията им.
Също има ли добри специалностти които имат задочна форма на обучение?

Последна редакция: сб, 13 фев 2021, 19:42 от Не се сърди, човече

# 1
Здравейте.
Моля ви да споделите допълнителна информация относно специалностите инструктор диетично хранене,мед.оптик и инспектор обществено здраве.В интернет не успях да намеря достатъчно информация относно реализацията им.
Също има ли добри специалностти които имат задочна форма на обучение?

Също за кандидастването в мед.университет Пловдив или Тракийския в Стара Загора?Моля да споделите нещо.

# 2
Ами, помисли първо къде би желала да работиш?
Медицински оптик предполагам е служител в оптика. Не знам дали имат реализация на друго място.
Помощник-фармацевт – в аптека.
Инструктор диетично хранене – изобщо не знам какво и къде би работила за постоянно. Теоретично ми е ясно с какво можеш да се занимаваш, но на практика... И дали ще успееш да се издържаш, не знам. Много ми е мътна тази специалност.
Инспектор обществено здраве предполага държавна работа. Имаш ли нужните връзки?

# 3
Ами, помисли първо къде би желала да работиш?
Медицински оптик предполагам е служител в оптика. Не знам дали имат реализация на друго място.
Помощник-фармацевт – в аптека.
Инструктор диетично хранене – изобщо не знам какво и къде би работила за постоянно. Теоретично ми е ясно с какво можеш да се занимаваш, но на практика... И дали ще успееш да се издържаш, не знам. Много ми е мътна тази специалност.
Инспектор обществено здраве предполага държавна работа. Имаш ли нужните връзки?
за специалността медицински оптик само не ми е наясно дали може да си отворят своя собствена оптика или могат само да работят в оптики на офталмолози за което не намерих информация в сайтовете на университетите
също специалността има магистърска форма на обучение оптометрия
инструктора по диетично хранене може да се реализира в лечебни заведения,но аз не съм чувала за диетолози в болниците затова не съм сигурна за тази специалност
и за инспектор обществено здраве сигурно няма да успея да се реализирам с тази специалност

# 4
Инструктор по диетично хранене ми звучи като интернет гуру или влогър, който се опитва да изкара пари от съвети към хора, с чието здравословно състояние не е запознат, и си няма представа колко лесно може да им навреди. Simple Smile

# 5
Инструктор по диетично хранене ми звучи като интернет гуру или влогър, който се опитва да изкара пари от съвети към хора, с чието здравословно състояние не е запознат, и си няма представа колко лесно може да им навреди. Simple Smile
Разбирам и ви благодаря за мнението ви

# 6
  • Варна
Мед.оптик можеш да работиш в оптика.Продаваш и изработваш очила. После можеш магистратура оптометрист -да преглеждаш.И да можеш да си отвориш оптика ,но се искат минимум 2 г.стаж по специалността.
Обществено здраве -инспектор- в Хеи,РЗИ да работиш -държавна работа, но имам позната откри си частна фирма за дезинфекция,дезинсекция и дератизация.
Диетичното хранене -малко ми е несериозно,не пренебрегвам специалността,но можеш и с курс да имаш сертификат за това.

# 7
Мед.оптик можеш да работиш в оптика.Продаваш и изработваш очила. После можеш магистратура оптометрист -да преглеждаш.И да можеш да си отвориш оптика ,но се искат минимум 2 г.стаж по специалността.
Обществено здраве -инспектор- в Хеи,РЗИ да работиш -държавна работа, но имам позната откри си частна фирма за дезинфекция,дезинсекция и дератизация.
Диетичното хранене -малко ми е несериозно,не пренебрегвам специалността,но можеш и с курс да имаш сертификат за това.
благодаря ви
тази информация ми е много полезна

Общи условия

Активация на акаунт