Обувки на д-р Шол (за възрастни)

  • 20 321
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 101
В Пловдив върши ли ти работа Rolling Eyes
Обувки техни нямам... много цифра ми е. Иначе ползвам стелки Шол и съм доволна.
Бу,на мен ми върши,и още как Praynig

# 16
Здравей,
Аз имам обувки на д-р Шол. Тази година си ги купих от Италия, Рим - сандали. Там ги продават в аптека. По-удобно нещо не съм носила през живота си!  А и на външен вид са доста приятни (не мога да кажа красиви). Обаче, наистина са цифра - 75 евро.
В България не знаех къде има магазин, но сега научих. Благодаря!

# 17
  • Мнения: 2 197
На Раковска има-между Васил Левски и Славейков,на завоя
Само да доуточня, че магазина е между Патриарх Евтимий и Славейков, от страната срещу сградата на СДС, малко преди завоя.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Аз нося за надлъжен свод на Шол от години и само те ме спасяват при дълго ходене.
Днес точно (какво съвпадение) си говорихме с колежка за един магазин до паметника Руски - имали машина за преглед, стелките са като корк (или от корк) и са по 17-20 лв. Били от някакъв български професор - днес-утре ще мина да видя и ще ти кажа как стоят нещата.

# 19
  • Мнения: 2 386
Аз пък да ви се оплача-не съм доволна от д-р Шол като цяло.
На 23год вече имам стелки за надлъжно и напречно паднал свод от там,продадени ми след въпросното 'изследване' на ъгъла на спадане с индиго /отпечатък се прави/от специалист в магазина.Носех си стелките старателно и подобрение нямах,докато най-после отидох на свестен лекар,който ми каза,че не само НЯМАМ такива проблеми,ами дори ми е висок свода! #2gunfire  После се поинтересувах за каталога им и се оказа,че няма такъв-т.е. внася се каквото изпадне от другите държави.За пример-посетете с гуугъл американския сайт на Шол-имат НЕВЕРОЯТНИ обувки на по-ниски цени от тукашните...
Иначе-магазини има на Раковска/посока Славейков/,в една пряка под Витошка,на 5те кюшета, и май най-големият е на Стамболийски някъде..

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Към момичетата, носещи стелки (от всякакъв производител):

Как понасяте това "приспособление" на здравия си крак?    Rolling Eyes


Аз все едно съм с камъни в обувката.  Tired Но трябва задължително да се носи... Confused

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
В Пловдив върши ли ти работа Rolling Eyes
Бу,на мен ми върши,и още как Praynig
Ми добре  Grinning
На 'Заимов' срещу паркинга на Дома на младоженците.

Към момичетата, носещи стелки (от всякакъв производител):
Как понасяте това "приспособление" на здравия си крак?    Rolling Eyes
Аз все едно съм с камъни в обувката.  Tired Но трябва задължително да се носи... Confused
Моят свод значително се вдигна от детството насам, но и досега в повечето затворени обувки предпочитам да слагам стелки. По-удобно ми е, свиква се.

# 22
  • София
  • Мнения: 11 708
На пазара в Борово има малко магазинче на "Шол", ако ти е близо, посети го.

Вече го няма!

Общи условия

Активация на акаунт