Свекървата и бившата му

  • 8 813
  • 302
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте мами.. Моят проблем е свързан с това, че аз живея с мъж повече от 3 години и имам дете от него,но наскоро разбрах, че свекърва ми контактува с бившата му и не ми е никак приятно. За тези, които ще тръгват да ме нападат, че нямам право да се бъркам и т.н. Ще кажа да си го спестят... Моля за вашето мнение по темата

# 1
  • Мнения: 35 961
т. е. тези, които не са съгласни с теб, да не пишат в темата? няма как да стане Simple Smile

аз съм от тези, които смятат, че няма нужда да се бъркаш в чужди отношения
все пак живееш с детето на свекървата, нямаш дете от нея

# 2
  • Мнения: 3 306
Е, ако с бившата му са били дълго време сигурно са се сприятелили с майка му. Ако майка му не прави някакви драми и интриги, не виждам как може да те притеснява това. Аз бях известно време приятелка с майката на един бивш след като скъсахме, и като сме излизали на кафе изобщо не сме говорили за сина й.

# 3
  • Мнения: 15 619
Като сте се разбирали със свекърва си  за интимните си отношения, е трябвало да й  кажеш, че ще ти е неприятно тя да контактува с бившата си снаха и че си ревнива.

# 4
  • София
  • Мнения: 24 839
Като сте се разбирали със свекърва си  за интимните си отношения, е трябвало да  кажеш, че е ти е неприятно тя да контактува с бившата си снаха и че си ревнива.

Стига и ти! Ще го вземе насериозно и ще си навре още по- бодлив таралеж в гащите.

# 5
  • Мнения: 9 683
Моето мнение по темата е, че не е твоя работа с кого да контактува майката на партньора ти. Дали ти е приятно или не е съвсем друго нещо.

# 6
  • Мнения: 15 619
Може пък да се усети, absurT. Аз вярвам в хората.

# 7
  • Мнения: 4 411
Моето мнение е, че трябва да й кажеш, че не ти е приятно. Също и да вдигнеш скандал на сина й. След това да дойдеш тук и да разкажеш как е минало.
Ако трябва да съм сериозна - ти приятелки нямаш ли, че се ровиш с кого излиза свекърва ти?

# 8
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте мами.. Моят проблем е свързан с това, че аз живея с мъж повече от 3 години и имам дете от него,но наскоро разбрах, че свекърва ми контактува с бившата му и не ми е никак приятно. За тези, които ще тръгват да ме нападат, че нямам право да се бъркам и т.н. Ще кажа да си го спестят... Моля за вашето мнение по темата
Ревнуваш да не забъркат някоя интрига ли?

# 9
  • Мнения: 6 148
Безсрамна свекърва бе, ще излиза тя с бившата без да те попита дори как се чувстваш. За позволение да не говорим.
Остана само и внуче да има в картинката и съвсем весело ще стане.

# 10
  • Мнения: 746
Не знам какъв съвет може да ти се даде в случая, защото реално не можеш да забраниш на свекърва си да общува с бившата. Щом сте заедно от три години с мъжа ти и явно през цялото това време свекървата е общувала с бившата снаха и няма появили се проблеми, касаещи отношенията ви - теб, мъжът ти, майка му, може би няма за какво да се притесняваш.

# 11
  • София
  • Мнения: 28 541
Скрит текст:
Здравейте мами.. Моят проблем е свързан с това, че аз живея с мъж повече от 3 години и имам дете от него,но наскоро разбрах, че свекърва ми контактува с бившата му и не ми е никак приятно. За тези, които ще тръгват да ме нападат, че нямам право да се бъркам и т.н. Ще кажа да си го спестят..
. Моля за вашето мнение по темата

Нямаш никакво право да ѝ държиш сметка с кого ще се вижда. Това е мнението ми по темата.

Ако нямате брак с този мъж, не ти е свекърва.

П.П. Даже не мога да повярвам, че темата е сериозна – толкова е абсурдна.

# 12
  • Мнения: 7
Здравейте мами.. Моят проблем е свързан с това, че аз живея с мъж повече от 3 години и имам дете от него,но наскоро разбрах, че свекърва ми контактува с бившата му и не ми е никак приятно. За тези, които ще тръгват да ме нападат, че нямам право да се бъркам и т.н. Ще кажа да си го спестят... Моля за вашето мнение по темата
Ревнуваш да не забъркат някоя интрига ли?
 Имаме брак. Ревнувам, защото мисля, че тя може да го настрои срещу мен и да опита да се съберат с него. Тя е властна жена и нищо чудно да го направи... И да зная, че нямам право да се бъркам, благодаря на тези, които не пропуснах да го споменат

# 13
  • Мнения: 1 189
Абсурдно е да изискваш подобно нещо. Още по-тъпо е да не искаш да четеш мнения, които не ти харесват. Какво против имаш контактите им ?

# 14
  • Мнения: 3 306
Таня, дай малко повече инфо. Разбирате ли се със свекърва си? Бившата му стои ли на страна? Правили ли опити да си го върне?

Общи условия

Активация на акаунт