Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 62

  • 21 030
  • 768
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Да се появя и аз, да не гълча само, че не пишете.
Вангобче, Мими, как са нещата момичета?
Сисони Как си детенце мило?
Мамексче, надиша ли се?

Ааа, Мимоуз, недей така, ще има лято, ще има!

Аз днес съм на работа след затварянето вкъщи за седмица.
Явно много ми е липсвало, защото кипя от трудов ентусиазъм.
Обаче, забравих да си взема храна и сега вия като вълчица.
Днес съм на варива. Имам замразен зелен боб и ще си сготвя една бърза яхнийка с доматки и малко нахут.

Дайте някаква идея за ВГХ утре. Имам няколко останали триъгълни турски кори. Ако взема прясно зеле и го направя по китайски, завия корите и ги запека дали ще стане? И какво още да сложа в зелето - моркови на жулиени и Thinking

# 736
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
[q? И какво още да сложа в зелето - моркови на жулиени и Thinking
[/quote]
зелен лук, гъбки
А добър ден!
Стига съм се крила, да се появя и аз.
Болничките да оздравяват, здравите да се пазим, дай боже да сме добре.
Мамексчее как ти ке пътуваше чак до там, ме то много далеч дуко, ама пък дишай надишай се.
Ириниткее брилянтна идея за форумска среща, искрено прегръщам идеята, не е невъзможно да запазим някоя вила и да се съберем, ще бъде топ.
Извинете, че не ви споменавам поименно, но ви обичам.
Ние вчера имахме юбиляр 60 г.- ММ. По този повод дъщеря ми се прибра от Сф и го чествахме. Купихме му подарък свързан с хобито му - ловец е, та ловен костюм + обувки от Декатлон, много си го хареса. Почерпи подобаващо.
Дъщеря ми си е харесала апартаментче в Сф / писнало и е от квартири/ та утре си отива и ще подхожда към консултация с адвокат и евентуално капариране. Ще ходим и ние с ММ да видим да не я излъжат нещо. Сградата е в Дианабад, според мен е много голяма и на кръстовещи голямо, но пък има метростанция на 5 мин. от там на ГМ Димитров. Та въпросното "апартаментче" от една стая и една спалня е за скромните 86 хил. евро ужас просто, добре че е програмист. За сравнение същият горе долу като квадратура апартамент на сина ми в СтЗ е 36 хил. евро.
Както и да е, да сме здрави само, пари се печелят.
Хубав ден банда!

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Танче, радвам се, че писа! Да ти е жив и здрав половинът! Чудесен подарък сте му избрали.
Моите щерки живеят в същия район. Зад Фантастико, което е на ГМ Димитров след хотел Вега.

А иначе, като се засъбираме, ще е около теб, тъй като си в "центъра, в средата".

Благодаря за идеята за добавките към зеУенцето.Sparkling Heart

# 738
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Тудорко, праз с маслини без зеле. Или със? Thinking

# 739
  • Мнения: X
И аз за праз се сетих.

Бивам, момичета. Ренгена ми поне е ок, има други неща не са, но ще мине..

💋

# 740
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Сис, радвам се, че си по-добре Hug
Тан, да ти е жив и здрав ЛМ. Важното е да са ни живи и здрави децата Hug
Иринитко какво реши за утре, че огладнях докато четох Hug
Мимчо, от 2 дни срещам едни красиви гълъби, които не си спомням да съм виждала преди. Мислех да те разпитам, но питах "чичко Гуги" и той каза - гривяк Simple Smile Много красиви същества, но какво правят у градо? Според инфото там - отиват в широколистни гори - улица с кестени брои ли се? Или парка май Simple Smile
Чакаме Вангобчето и Мими да се обадят с добри новини Hug

# 741
  • Мнения: 28 474
Деси, не са ни много добри новините. Докторът дето щеше да я приема се разболя от К19 и е в болница.  Дано има късмет милата. Disappointed Relieved
Иначе за гълъбите не са точно гривяци. В момента има около 19 вида гълъби, получени от кръстоска между дивите и питомните/градски видове. За това е нормално да ги виждате в урбанизирана среда. Grinning Много са красиви наистина, виждам, че си доста наблюдателна и заинтересована, като ти свърши мандата ще те вземем при нас на работа - ще си ни от помощ.Hug
Тан, радвам се, че писа, да ти е жив и зрав мъжа и да се случат нещата с детенце и апартамента.

Последна редакция: вт, 06 апр 2021, 09:18 от mimi.7299

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Кой не е затворил добре корите?? Кооооой? Този, който няма да яде баничкИ, а китайскотурски измишльок.
Плънка: кромид лук, пресен джинджифил, куркума, моркови, пащърнак, гъбки, зеле.
Тава - > един ред  кори на  триътълници - равнобедрени остроъгълни, като  острите ъгли на върха излизат извън тавата -> плънка -> прибираме краищата  на корите в тавата и слагаме останалите 2. Печем. Grin

Резултат - утре

Сисони, радвам се, че си по--добре.
Мими, стискам палци да я приемат на най-доброто за нея място.

# 743
  • Мнения: X
Мимии, стискам палци.

Тан, да ти е жив и здрав!

Вангобчее, как си мила?

# 744
  • Мнения: 3 347
Хайде Вангоби,чакаме...Сигурна съм,че всичко е наред,но друго е ти да ни кажеш Heart!

# 745
  • София
  • Мнения: 4 141
Благодаря, бандичка, че ме мислете! Всичко мина ок! Уж щяха да ме изписват днес, но явно дофтора се е избъзикал. Та си лежа и ръмжа!
Боли, но страшното мина. Обичкам ви и до утре! ❤❤❤

# 746
  • Мнения: X
Ще мине, стискай зъбки, ти си силно момиче.
Чети нещо смешно в нета, се разсейвай, и това ще мине. 💋

# 747
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Вангобче, радвам се, че писа Hug
Мими, дано стане най-доброто за нея Hug и да знаеш, че ще запомня обещанието Grinning
Утре съм в някакво предаване на тв (дано да е запис, че сега си подготвям разни думички Grinning)

# 748
  • Мнения: 28 474
Юхууу, айде бе Вангоби, цял ден те чакаме да се обадиш. Ще мине, с всеки изминат ден болката ще е по малка, така си казах аз. Гушкаме те и скоро да си у дома. Hug
Деси, пиши после да те гледаме, чак ми залипсваха телевизионните ивенти и на мен. Wink

# 749
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747


     С вяра в доброто и оправянето на Мими на свекървата, на Вангобчето, на Сисонка и всички, които имат нужда от подкрепа!                       
                        

Общи условия

Активация на акаунт