На пазар във Варна - тема 62

  • 30 447
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Къде мога да намеря арома дифузер за етерични масла? Трябва ми за днес, най-късно утре до обед. Сайтове не ми вършат работа.
миналата седмица ходих в Техномаркет в Гранд мол за торбички за прахосмукачка и пътьом видях рафт с няколко модела дифузери.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 735
Точно вчера видях доста модели дифузери в магазина на спирката до ОББ на Червения площад, Грийн нещо си. Имат и масла.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Някой скоро търсеше столчета за кола. В Рая имат намаление 20%, слушах реклама по радиото, в сайта също е отбелязано.

# 63
  • Мнения: 11 240
В гранда остана ли магазин Калиопе или е преместен и затова не го видях? В Делта дали го има?

# 64
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 025
В гранда остана ли магазин Калиопе или е преместен и затова не го видях? В Делта дали го има?

В Делта няма такъв.

# 65
  • Мнения: X
В гранда остана ли магазин Калиопе или е преместен и затова не го видях? В Делта дали го има?
тъкмо се чудех вчера какво имаше до PARFOIS ,че сега са го запердили и нещо друго ще бъде,вярно че беше Калиопе,не видях да са го преместили на друго място.

# 66
  • Мнения: 15 356
По повод тротоарите,ние сме на кръстовище и  точно на ъгъла на тротоара беше ужас.Плочките счупени,разбито,като вали дъжд става огромна локва и няма минаване.В двора ни има едно дърво,което се пада над този ъгъл.Дървото е старо и искахме да отрежем малко клони ,да не паднат на нечия глава или кола.И се почна една сага,снимки пращахме доста пъти,трябвало да се наорави конкурс и да се избере фирма да направи тротоара.След три години,амин го направиха.Дървото не може да го режем ,само това което е в нашия двор може.Навън стърчащите клонаци не може,но ако падне върху някой отговорността е наша.Ако все пак го отрежем имало глоба.И там се писаха молби,писма и разгеле дойдоха с една вишка и го окастриха.
В Гранда ще отварят the body shop до Пандора някъде.

# 67
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
От събота 20 февруари стартира Фермерски пазар във Фестивалния комплекс всяка събота от 11.00 до 15.30 часа

 и във курорт  Св. Константин и Елена в събота от 17.00 часа до 20.00 часа в магазинен комплекс Приморски в курорта!

Явно са едни и същи и след 15.30 часа  събота  хващат пътя от ФК към  курорта св. Константин и Елена.

Сега се мъча да открия къде е този търговски комплекс Приморски в курорта

# 68
  • Мнения: 8 749
Точно до Small City Cafe, срещу Астор хотел.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 592
Някой беше питал за Гайо по някое време. От магазин "Роден кът" ми изпратиха снимка на наличен асортимент към някакъв момент тези дни, ако ви ориентира. Може и да звъннете за наличности.
Скрит текст:
Имат и "живи" шоколади с мед, тахани, много са приятни, както и ръчно правени бонбони и дражета от Шумен, шоколадовите дражета с ядки са много приятни. Въпрос на вкус, разбира се.  Просто, ако някой търси нещо по-различно за подарък, подходящи са. Заредиха и българска моцарела, която е супер, още не мога да се вредя за пармезана. Simple Smile

# 70
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Каква е цената на бг моцарелата? От биволско мляко ли е ?

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 735
Този Роден кът от кога се каня да го разгледам, обаче все нямам път натам.
А фермерския пазар на Дружба си работеше и зимата. Те са същите продавачи като от мол Варна доколкото знам.

# 72
  • Мнения: X
Някой беше питал за Гайо по някое време. От магазин "Роден кът" ми изпратиха снимка на наличен асортимент към някакъв момент тези дни, ако ви ориентира. Може и да звъннете за наличности.
Скрит текст:
Имат и "живи" шоколади с мед, тахани, много са приятни, както и ръчно правени бонбони и дражета от Шумен, шоколадовите дражета с ядки са много приятни. Въпрос на вкус, разбира се.  Просто, ако някой търси нещо по-различно за подарък, подходящи са. Заредиха и българска моцарела, която е супер, още не мога да се вредя за пармезана. Simple Smile
от този магазин пробвах един вид от тези живи шоколади,но изобщо не ми хареса. Меденка някаква,слепена с мармалад удряше на гранясало,а беше в срок. Луканка (не помня марката) беше прекалено пресъхнала,една сурова наденица без консерванти -много солена. Единственото, което ми харесва и е без аналог е пинджур на Вкус фарм-разкошен е.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Ако знаете повечето колбаси на този уж Фермерски пазар къде се пълнят и после етикират, лошо ще Ви стане. Част от тях, за съжаление, видях и на витрина в Паркмарт.

# 74
  • Мнения: X
Ако знаете повечето колбаси на този уж Фермерски пазар къде се пълнят и после етикират, лошо ще Ви стане. Част от тях, за съжаление, видях и на витрина в Паркмарт.
кажете кои са,за да не купуваме.

Общи условия

Активация на акаунт