Обрязване на малки момченца - възмущавам се в момента !

  • 26 228
  • 512
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 13 512
.Обаче не съм виждал необрязан вибратор..
аз пък съм виждала вибратор в торба- същото е! Joy Joy Joy

# 466
  • Мнения: 5 622
Уф,да ви кажа-аз не съм обрязан..

Бързо да се поправиш  #Cussing out  Crazy  Joy

# 467
  • Мнения: 677
Никол,после да измиеш посудата

# 468
  • Мнения: 5 622
Къде са сега Буба,Никол и Мюриел лакомиите ...

Хе, хе, аз мойте граници си ги казах ...  Crossing Arms


Mъжът ми е почти готов 


С какво?  Twisted Evil

Тая палачинка ми заприлича на НЕобрязана пишка  Crossing Arms

# 469
  • Мнения: 5 622
Никол,после да измиеш посудата


Тони, ти от къде имаш снимки от у нас?  Shocked

# 470
  • Мнения: 46 577
Уф,да ви кажа-аз не съм обрязан..Обаче не съм виждал необрязан вибратор..Така че работа трябва да се върши,пък кой с квото има

Все пак вибраторите са пишки във възбудено състояние, и да търсиш и да не търсиш, кожа нЕма  Mr. Green


Пфу, миална нямам, на ръка ще търкам  Laughing

БУБА, палачинки прави човекът в момента  Grinning картинката я подбрах след дълго и задълбочено ровене в гугъла  Joy

# 471
  • Мнения: 13 512
Все пак вибраторите са пишки във възбудено състояние, и да търсиш и да не търсиш, кожа нЕма  Mr. Green
Да,бе..НЕМА! НЕма,ако е обрязан...абе ти да не би да не знаеш,че мъжът ти е обрязан ? Я отиди да провериш? Трябва да има  кожица, ако не си му я съдрала ти, или децата  да са му я одрали Laughing

# 472
  • Мнения: 46 577
Няма кожица във възбудено състояние, бе монда, но снимки не публикувам  Crossing Arms не само при мъжа ми и при другите не съм виждала, то нали това нещо пораства и кожата не стига ... оф, какви работи ме караш да пиша  ooooh!
Само на това може снимки  Laughing

# 473
  • Мнения: 677
Ммм..Вкусно изглежда..Само на снимка ли бе Никол?прося си палачинки..ама много ги обичам

# 474
  • Мнения: 13 512
Ооооооооох,Никол....разби ме с тези палачинки! Да не си посляла да си тормозиш мъжа със секс и други там  простащини! Вий го какви страхотни  палачинки ти е направил, а ти искаш да му  се качваш! Да не си посмяла! #2gunfire #2gunfire

# 475
  • Мнения: 6 039
много яка тема

# 476
  • Мнения: 677
Благодаря bowuu
Аз я насрах,щото прекалиха

# 477
# 478
  • Мнения: 46 577
Ооооооооох,Никол....разби ме с тези палачинки! Да не си посляла да си тормозиш мъжа със секс и други там  простащини! Вий го какви страхотни  палачинки ти е направил, а ти искаш да му  се качваш! Да не си посмяла! #2gunfire #2gunfire

Е то след толкова палачинки с мед, поне някаква работа да свърши  Laughing язък за меда иначе  Crossing Arms само дето на детето му е рано още да ляга  Tired

Тони, и на снимка, и на живо, все са вкусни, майстор е в кухнята, то и затова сме такива прасенца  Mr. Green

# 479
  • Мнения: 27 524
много спам, бе  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт