Момичета, отчаяна съм

  • 5 130
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 555
ей Бижу, дай аз да ги гледам ...Simple Smile дето са три там са и пет...
пък може и на други мами да взема децата, ама само близнаци и да направя една детска градина ....Simple Smile
знам че не ти е до смях и е трудно, знам колко трудно намерих свястна жена за едно дете, та си представям като чуят две .... даже май и много пари да им дадеш пак няма да ги привлечеш, щото българина е лаком ама мързелив. иска лесно да искара много пари.
а определено гледането на две диванета на куп не е много лесна работа и доста отговорна.
аз си ги гледам сама та знам за какво иде реч. пък и трудно бих се доверила на някой че ще ги оварди.
успех. ако направя детската градина за близнаци (тая идея ми е заседнала в главата и мира не ми дава, щото и аз ще имам проблем след време) непремено ще се обадя.

# 16
  • Мнения: 1 419
Бижу, пробвала ли си с агенция? Моя племенник така се сдоби с много готина гледачка  Peace

# 17
В момента и агенция търси Grinning

# 18
  • Мнения: 1 419
Аз ще попитам сестра ми за агенцията, която те ползваха и ще ти кажа - но ще отнеме малко време, защото сме с голяма часова разлика и тя в момента спинка  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 293
Реално на мен за сега не ми се налага да си търся помощничка но наистина намирането на добра жена за гледане на 2 деца е трудна работа.

# 20
  • Мнения: 1 744
Хей, Наоми, защо си се крила досега? Присъединявай се бързо към отбора! Hug

# 21
  • Мнения: 7 803
не се е крила бе наде. тя е от октомврийките, в една отчетна сме заедно с лу

# 22
  • Мнения: 1 744
АЗ имам предвид, че тук в нашия форум - близнашкия не съм я срещала. Peace

# 23
  • Мнения: 7 803
e pisala e  Hug

# 24
  • Мнения: 293
nadiaeuro често чета какво става с другите деца но време за писане много не ми остава.  Embarassed

# 25
  • Мнения: 1 744
nadiaeuro често чета какво става с другите деца но време за писане много не ми остава.  Embarassed
E, надявам се че поне снимки от престоящия ви рожден ден ще ни покажеш. Hug

# 26
  • Мнения: 412
и ние търсим жена и при нас ситуацията клони към безнадеждност...даже пуснах и обява но като чуха близнаци последните две ми затвориха телефона..
а пък в агенцията ми обясниха че за половин работен ден заплатата започва от 330 лв, нищо че съм си в къщи и аз??
мили майчета колко да предложа за цял работен ден??660 лв ми изглиждат безумно много.. Rolling Eyes Shocked newsm78

# 27
  • Мнения: 7 803
че колко пари трябва да изкарваш за да има смисъл да взимаш жена  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 744
Щом и ти ще си си вкъщи защо не потърсиш някоя студентка. Може би ще ти иска по-малко.   Peace

# 29
  • Мнения: 412
ми вече съм съгласна на всякакви варианти..лошото е че аз и работя от къщи и ми трябват дневно поне 3-4 часа на компа - иначе щях и сама да се справя; Бижу вие намерихте ли решение на проблема?

Общи условия

Активация на акаунт